Търся: Писане на коментари по продукти

lqllqlq

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
търся писане на коментари по продукти. Схемата е проста, лесна, а задачата лека. Ето за какво става дума:

Какво правя аз?

1. Изпращам на тези, с които съм се договорил за работата "серия" от 10 линка на продукти от 3 магазина.
2. Прилагам пример и обяснение за темата, насоките и типа коментари, които трябва да бъдат пуснати.

Какво правите вие?

1. Отваряте си въпросният мейл, преглеждате примера и дори при най-малко съмнение, че не ви е ясно - ме питате. Ако не, започвате да действате по уговорката ни.

Как очаквам да се случат нещата?

1. Реално съм ви изпратил 10 продукта, просто са в 3 магазина. Влизате на линковете от магазин 1, които са 10 и оставяте по 1 коментар за всеки продукт. След това в магазин 2 и магазин 3. По този начин общият брой коментари трябва да е 30.

*Надявам се е излишно дори да споменавам, че копи-пейст коментари работа не ми вършат никаква работа. Все пак очаквам 3-4 изречения, за които ще съм ви дал насока.

2. На следващият ден, може и в един мейл (зависи как се уговорим) пращам следващата серия линкове. В случай, че съм ви пратил на един път всичко, бих искал да има поне 1 ден промеждутък между коментарите, тоест днес 3 х 10, утре никакви, след това пак 3 х 10...

3. По описаната в точка 2 схема, ако се спазва би следвало седмично да правите по 90 коментара.

Какво предлагам за всичко казано до тук?

1. Цена: Предлагам 4лв за 90 коментара
2. Времетраене на ангажимента: В зависимост от броят ангажирани 2-4 седмици с тенденция за повторяемост. С други думи ако се направи кампания с 2-4 души за 1 месец, 10 дни ще се пропусне и ще се стартира пак.
3. Предполагаема заетост на дневна база в часове: 25-40 мин
4. Очаквана дължина на коментар: 3-5 изречения или 35-45 думи.

Изрично посочвам, че няма да предплащам услугата! Плащането ще се извършва на седмична база и на обем коментари!

Уточнение: Ако някой смята, че може да се справи с повече от посочената работа, то мога да му пратя 2 пакета линкове за седмицата, тоест като краен резултат да има не 90, а 180 коментара. Държа да подчертая, че няма да се допуска размесване на 2 различни пакета в един и същ ден. Ако подобно нещо се случи, коментарите просто няма да бъдат платени.

Моля, ако задачата представлява интерес оставете коментар с предпочитаният начин за плащане. Моля, имайте предвид, че PаyPal не ползвам. Ще се свържа с тези, които преценя на лично за да ми изпратите мейл за линковете.
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

поздравления за така добре написаната оферта. рядко се случва напоследък, ама ти си с традиции :rolleyes:
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

поздравления за така добре написаната оферта. рядко се случва напоследък, ама ти си с традиции :rolleyes:

Благодаря!
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Искам да се извиня на всички писали ми - видял съм съобщенията ви, но поради неочаквани и непланирани ангажименти с много пътувания тази седмица нямам възможност да ви върна отговор. В края на седмицата ще се свържа с вас и ще ви разпратя първите пакети.

Благодаря за проявеното разбиране и се извинявам за забавянето!
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Вдигам темата - вече съм на линия и търся заинтересовани. Още един път се извинявам, че свързалите се с мен се наложи да чакат, но така се стекоха обстоятелствата...

Към свързалите се до тук с мен: От днес поетапно започвам да ви изпращам материали и обяснения
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Здравейте, актуална ли е все още офертата? Проявявам интерес. Завършила съм специалност "Българска филология".
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Здравейте, актуална ли е все още офертата? Проявявам интерес. Завършила съм специалност "Българска филология".

Да. Чакам мейл за кореспонденция на ЛС както е описано по-горе
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Извинявам се предварително на автора на тази тема, тъй като аз не съм потенциален кандидат за работата предложена от него. Просто ми стана интересно и свързах нещата с чиста математика:
1. Един коментар 35-45 думи (средно 40)
2. 90 коментара за 4.00 лева
3. 90*40 (думи) =3600 (думи)
4. 4 лв./3600 думи =1 лев и 10 ст. за хиляда думи текст
5. Вариант "А":
Аз не мога да разчета правилно офертата, въпреки, че по-горе я похвалиха
Вариант "Б":
Явно има хора пишещи по хиляда думи за по левче
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Няма кво да се лъжем парите са смешно малко. Всеки който,си цени поне малко труда би подминал подобна оферта с насмешка.
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

И аз се интересувам от обявата-може ли инфо
skype:evelina.mihova65
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Няма кво да се лъжем парите са смешно малко. Всеки който,си цени поне малко труда би подминал подобна оферта с насмешка.

Според автора на темата, задачата е проста и лесна...
Ще почерпя лично този който се съгласи на това издевателство.
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Към @какатисцици или каквото е там:
Ако имаш трудност с разчитането на офертата, а ти определено имаш, то дори да проявяваше интерес щях учтиво да отклоня.

@uphero, продължавай да се движиш с усмивка - не искам да те задържам :)

@kruxdoom, ти толкова се развълнува, че софра за черпене ли редиш?

Момчета и момичета, които се изживявате като синдикати защитаващи правата на трудещите се, нека ви го кажа просто, та дано го разберете лесно:

Не карам никого на сила. Не принуждавам. Не моля. Посочил съм какво търся, какво очаквам, колко съм готов да платя. Ако не ви интересува, а вас не ви интересува, то подминавате смело напред и си четете други обяви/постове. Нека не почваме с грешния крак.
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

@lqllqlq това е форум, нормално е да получаваш коментари - позитивни, негативни...всякакви. В противен случай има Jobs.bg и подобни сайтове.

без лоши чувства...
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

@lqllqlq това е форум, нормално е да получаваш коментари - позитивни, негативни...всякакви. В противен случай има Jobs.bg и подобни сайтове.

без лоши чувства...

Няма лоши чувства. Ако не беше така, то щеше и тона и начина да е различен. Просто не виждам смисъл от толкова приказки. На кой да се обяснявам? На математика по-горе ли? Е, как да му обясня, че става дума от 2-3 изречения от по 4-8 думи? Че дори съм дал примерни коментари в няколко варианта? Че всъщност съм го сметнал да излиза в приблизителната цена за статия от 400-500 думи? А може би да му разкажа, че отзив по пример не налага и изисква мислене, както при писане на статия ли?
В крайна сметка има хора, които са се отзовали, вече пратих на няколко от тях нещата, те потвърдиха, че се заемат - значи са си преценили, че е ок...
 
От: Търся: Писане на коментари по продукти

Както и да се кълчиш в математиката "2-3 изречения от по 4-8 думи" е едно , а "3-5 изречения или 35-45 думи" е друго. И сцици и стопки ми е все тая има ли желаещи или няма. Дано (искрено Ви го желая) Ви се получат нещата. И що тая злост от всичко това само не ми е ясно!?! Може би няма нужда да ми разказвате каквото и да е. Щото, ама хич не ме брини.
 

Горе