Спиране на репутацията и в офтопика!!!

От: От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Те, като гледам са в отпуска тези дни, иначе щеше да има реакция до сега. Пък тоя тиквеник въобще няма какво да се обсъжда. В целия форум от как са махнати мненията в офтопика и в политиката, има 20 мнения и то в същия глупав език, и то по теми в които даже си няма и на идея за какво иде рея. Не ми се чопли да му ги търся, че ми е противно до толкова, че все-едно да бъркам в кофа с ла*на.
Или няма да ти отговори конкретно или ще напише, че толкова си може.

Той е тук и се е регнал, за да дразни. Защо, той си знае. Получава му се добре.
Така или иначе ... дано той е удовлетворен от участието си, а че другите не са едва ли му дреме ;)

Иначе по темата ... не знам вече какво да напиша ... админите си знаят и вероятно ще е най-добре само те да раздават репутация на потребителите, ако им се занимава :twisted:
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Няма лошо, че са отпуск хората. И все пак не сме детска градина и би трябвало да намерим сами начин като големи хора да се разберем.
Не става с плескане на обиди и нагнетяване на обстановката. Тренинг и контрол, това му е майката.
Разбереш ли целта на някой, ще видиш и начините, за да не му "помагаш" да я постигне ;) (помисли върху това последното, сериозно! не за друго, но ако забелязваш този "тиквеник" натеб ти обръща специално внимание, защо? Защото му се връзваш ... недей. Приеми, че е храст или дърво, Точка!)
 
От: От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Казанова и Амун са един и същ индивид май


ее обиждаш ме, мен чак ме е гнус да му чета написаното на казановата и гледам само първата и последната дума.

има си определена граница която като се премине и простотията и лигнята стават досаднни, лошото е че има много хора които не могат да я усетят...

или може би одъртявам и ставам по-сериозен...
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Интересно би било какво ще ти е мнението, а и на останалите, ако се окаже, че зад този ник всъщност стои жена:-o
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

То ияз него възприемам ного Казанджията шото се оказа чей потъп селянин от мени па аз сакам да контрактувам само с поумни и покрасиви тада изпъквам :|
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Офтопик за мен си е пускане на тема която не съвпада тематично с нито един от разделите на форума, тоест по някакъв начин не класифицирана, това не я прави непременно безсмислена и поради тази причина не виждам защо да се премахва репутацията.
Офтопик е много общо като понятие, може би ако се наричаше локумтопик, езикочесалник, тук ми идват и някой мръсни идеи, които няма да спомена умишлено:), със сигурност не трябва да има репутация, а нгради може и натюр в някой частни случай :lol:.
 
От: От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Те, като гледам са в отпуска тези дни, иначе щеше да има реакция до сега. Пък тоя тиквеник въобще няма какво да се обсъжда. В целия форум от как са махнати мненията в офтопика и в политиката, има 20 мнения и то в същия глупав език, и то по теми в които даже си няма и на идея за какво иде рея. Не ми се чопли да му ги търся, че ми е противно до толкова, че все-едно да бъркам в кофа с ла*на.

Съветвам те да почоплиш къде са ми въпросните мнения, в които си нямам идея за какво иде реч, защото в противен случай си лъжец и клеветник, освен че си проЗт.
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Не мога да издържа да чета цялата тема.
Ами кое е ОНтопик в тоя форум? Остават теми за продажба на Гейбук страници, реклама и Адсенс в частност, писане на статии за 5 лева бройката...
Все неща, дето не ме интересуват, не ги разбирам, да не кажа по-силна дума. :confused:
И да, Uni-web, къв ти е толкова зор с тия репутации, чак и тема си отворил!
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

В тази тема си пролича кой е зависим от репутацията в форума
 
От: Re: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Уни, що бе? Темата за щипките ми. Не е ли полезна? Няма как това да се слущи, защото има много полезни битови теми. Имаше една много - за терасите. Как да се направи. ;)

Браво, радвам се, че това няма да се случи, защото е несправедливо, а не защото моята репутация ще пострада от това! Не само битовите теми могат да бъдат полезни, но и тези в които някой иска да му се препоръча определен жанр филми или да споделим кой какво слуша или просто да подадем приятелска ръка, пък било и със средствата на лигавенето. Цял ден вчера исках определение на термина ''полезно'' и никой не можа да ми го даде. Моят отговор е, че не само продаването на фейсбук страници носи ползи и не само ''ползите'' са полезни в тоя живот. :)
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Банди ти затова ли си тук да се лигави?
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Банди ти затова ли си тук да се лигави?

Страхотен въпрос! Да си видял да се лигавя в сериозна тема? Ако го правя някъде, то е САМО на определените за целта места, където няма как да го видиш и да се подразниш, ако не влезеш доброволно с намерението да четеш лигавщини. Тук съм, защото форума ми е полезен по много начини и не ти дължа абсолютно никакво подробно обяснение повече от това, което току що ти дадох. Мисля, че се включвам удачно в конкретната тема с доводи, въпроси и аргументи, което не бих казала за твоето участие в същата тема. Бъди жив и здрав и продължавай да се дразниш, че някои хора могат и да се забавляват.:)
 
От: Re: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Хахахаха, братле твоите са си били винаги полезни, аз казах по-горе защо, защото имаше тема пусната за политика в офтопика с цел да се набира репутация, и това не е за първи път да засичам такова, нещо, а мисля, че си има раздел специален за това.
:) иначе полезна беше, ама не взех участие в нея :D щото не разбирам нищо от тез работи освен като се раздели някоя да си я сглобя :D
Уни, що бе? Темата за щипките ми. Не е ли полезна? Няма как това да се слущи, защото има много полезни битови теми. Имаше една много - за терасите. Как да се направи. ;)
 
От: Re: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Хахахаха, братле твоите са си били винаги полезни, аз казах по-горе защо, защото имаше тема пусната за политика в офтопика с цел да се набира репутация, и това не е за първи път да засичам такова, нещо, а мисля, че си има раздел специален за това.
:) иначе полезна беше, ама не взех участие в нея :D щото не разбирам нищо от тез работи освен като се раздели някоя да си я сглобя :D
Между другото, в Гестапо подмазвачите не са на особена почит. Усетят ли някого, че има склонност да се мазни на началството, обикновено го привикват в една стаичка на кратко интервю и най-често му връчват заповед за преназначение в някоя канцелария като секретарка или нещо подобно.
 
От: Re: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

:D Ако знаеш колко грешиш само, но да не влизам в подробности. С блинки се познаваме от много време и се уважаваме много, моляте не намесвай това в такива интриги. :)
Между другото, в Гестапо подмазвачите не са на особена почит. Усетят ли някого, че има склонност да се мазни на началството, обикновено го привикват в една стаичка на кратко интервю и най-често му връчват заповед за преназначение в някоя канцелария като секретарка или нещо подобно.
 
От: Спиране на репутацията и в офтопика!!!

Няма да е зле да се премахват несправедливите репутации, особено тези от офтопика, защото при мен един стар потребител просто реши да ми даде ряпа в офтопика, след като излязох от сайта, без въобще да съм имал някаква интеракция с него преди това - може да се провери в постовете ми. И това беше в тема, създадена за разпускане (спам). WTF?? Същият този потребител си позволи да лъже, че съм се се изказвал в секции за СЕО и програмиране и въобще, като цяло съм спамел по сериозни теми.
 

Горе