Изтриване на коментар във Фейсбук страница

ka111

Member
Здравейте,
Как да изтрия коментар, който моята фен страница е написала в страницата на друга фен страница?
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Как си го написал?
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Задаваш профила да ти е страницата, отиваш в другата страница и го изтриваш ;)
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

В прозорчето където пише Write something on this page написах коментар... Искам да изтъркам коментара... Как да стане това? От дясната страна на коментара има опциите Stop Notifications, Embed Post и Take a survey to make News Feed better. В моята фен страница след като кликна Settings -> Activity Log коментара го има, от дясната му страна има едно кръгче, което не предоставя опции...
 
Последно редактирано:
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

...другата фен страница не е моя.
Задаваш профила да ти е страницата, отиваш в другата страница и го изтриваш ;)
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

...другата фен страница не е моя.

Какво значение има, нали ти си го писал от твоята страница - може да го изтриеш. Ако срещаш проблеми ми пиши на скайпа и ще ти помогна.
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Какво значение има, нали ти си го писал от твоята страница - може да го изтриеш. Ако срещаш проблеми ми пиши на скайпа и ще ти помогна.

По горе написах: От дясната страна на коментара има опциите Stop Notifications, Embed Post и Take a survey to make News Feed better. В моята фен страница след като кликна Settings -> Activity Log коментара го има, от дясната му страна има едно кръгче, което не предоставя опции... Това дава ли необходимата информация за разрешаване на проблема?
Писах на скайп...
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Този няма да се оправи сам
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Този няма да се оправи сам

Наистина, сам няма да мога... Ако знаеш как да изтрия коментара в другата фен страница - Моля те, помогни.
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Някой ще ми помогне ли? Не може да няма решение на проблема...
Логично е всичко, което някой напише в социалните мрежи да има начин след това ако неговия автор реши да бъде изтрито от него...
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Задаваш профила да ти е страницата, отиваш в другата страница и го изтриваш ;)
Чети какво ти пишат
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Чети какво ти пишат

Зададох профила ми да е фен страницата, отидох в другата страница... в дясно на моя коментар ми дава две възможности: Спиране на известията и Вграждане на публикацията... Няма опция - Изтрий
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

В Регистъра на дейността в опцията Вашите публикации се съхраняват всички връзки, които съм споделил на моята фен страница както и връзки, които съм споделил в дневника на други фен страници...
На тези връзки, които съм споделил в моята фен страница от дясно има едно плътно кръгче, като кликна върху него дава опциите: Акцентирано в страницата, Allowed on Page, Hidden from page и Изтрий.
Но до тези връзки, които съм споделил в други фен страници кръгчето не е плътно, а празно, като кликна върху него не дава опции.
 
От: Изтриване на коментар във Фейсбук страница

Трябва ли да променя настройки на страницата, за да може и кръгчетата срещу връзките, които съм споделял в други страници да станат плътни? Ако са плътни, предполагам ще има опцията - Изтрий...
 

Горе