Орешарски подаде оставка !

BurnX

Well-Known Member
Пресцентърът на Народното събрание е упълномощен да информира, че в деловодството на Народното събрание в 17.59 часа на 23 юли 2014 г. е постъпила оставката на оглавяваното от министър-председателя на Република България Пламен Орешарски правителство, съобщиха от пресцентъра на парламента.
http://dnes.dir.bg/news/izbori2013-praviteltstvo-podadena-ostavka-17093487

Из коментарите :
В последната минута.
През задния вход.
Збогом и мерси за социалната политика!

Подал си я е точно 1 /една/ минута преди изтичане на срока в Отдел "Деловодство" на НС ! Това говори за пълна несериозност и сигурно сега ще се почерпи някъде да го полее. Важното е, че "седЕнката" свърши.

падането на Тодор Живков не се чакаше така дълго.Егати наглите управници!!!

Преди малко повече от година можеше да си отиде с чест, като мъж.
Сега трябва да се измъква през задния вход и да се крие от хорските очи цял живот.
Жалка работа.

А за народа е Пирова победа - толкова много дългове ни натрупаха.
Дано поне "юнакът балкански" се е събудил от дълбокия си сън и да иде да гласува на изборите - и умната!

Отива си на-безграбначният министър-председател от така наречения "преход". Мисля с какво друго ще го запомним и не мога да се сетя. А, сетих се. Под диктовката на БСП ни набута да плащаме грешни пари и за"Южен поток". Друго май не се сещам.

НАЙ-НАКРАЯ!!!
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ РАЗУМНО МИСЛЕЩИ БЪЛГАРИ!

Никога повече БСП/ДПС на власт !
 
От: Орешарски подаде оставка !


значи и без:

1.Бойко Борисов - комунист, син на полковник от МВР.
2.Цветан Цветанов -син на шофьора и най-доверено лице на началника на ДС Григор Шопов.
3.Цецка Цачева - партиен секретар на Окръжния народен съвет в Плевен.
4.Николай Младенов - син на служител на ДС от високо засекретено ниво.
5.Сергей Игнатов - син на секретар на ОК на БКП Видин по идеологическите въпроси.
6.Росен Плевнелиев - платен първи секретар на общински комитет на ДКМС.
7.Симеон Дянков - стипендиант на фондация Людмила... още Живкова.
8.Нона Караджова - дъщера на завеждащ отдел в ЦК на БКП.
9.Лиляна Павлова - внучка на заместник завеждащ отдел в ЦК на БКП,
10.Вежди Рашидов - удостоен лично от Илия Павлов със званието Главен Мултак на РБ,
11.Ивайло Московски - първа щатна работа в Мултигруп.
12.Веднага след президентските избори Бойко Борисов побърза да назначи за заместник кмет на София по финансите сина на генерал от ДС Николай Барбалов, а за нов правосъден министър Диана Ковачева дъщеря на завеждащ отдел в ЦК на БКП. А като капак на всичко същата госпожа Диана Ковачева е съпруга на настоящ лидер от БСП...

http://bosia.blog.bg/politika/2012/0...avliava.938284
 
От: Орешарски подаде оставка !

Браво един жалък премиер си замина!
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сега след изборите ако Боко пак не успее да стане премиер,пак ли ще има УСТАВКА!,Укопация!,умни и красиви,ранобудни и т.н.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сега след изборите ако Боко пак не успее да стане премиер,пак ли ще има УСТАВКА!,Укопация!,умни и красиви,ранобудни и т.н.

Ако дойде Бойко ще дойдат автобусите с бабите и дядовците и почват протестите. Мишо Шамара ще им рапира.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Имам сериозен въпрос: премахнати ли са реповете или само при мен липсва тая опция? Питам, защото исках да дам репутация на bobi98 за уместния въпрос, а не знам как да го направя.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Имам сериозен въпрос: премахнати ли са реповете или само при мен липсва тая опция? Питам, защото исках да дам репутация на bobi98 за уместния въпрос, а не знам как да го направя.

Няма в цялата секция! То и големият въпрос, всеки който прави такива мизерии като Ореха и ко. с нулево доверие, ги чака същата съдба!
 
От: Орешарски подаде оставка !

Няма в цялата секция! То и големият въпрос, всеки който прави такива мизерии като Ореха и ко. с нулево доверие, ги чака същата съдба!

Съгласна съм, но не съм оптимист, че следващите ще са по-добри и какво правим тогава - избори на стойност милиони до дупка? Всеки, който взима властта с ясното съзнание, че е за кратко ще краде, като за последно и от това само ние, обикновените хора ще духаме супата.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Очакваме коалиция ГЕРБ/ДПС :)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Очакваме коалиция ГЕРБ/ДПС :)

Хахахах , едно е кафе , друго е целувки на моста :) ДПС е отново в управлението само ако БСП+ДПС = 51 % .
Тоест на кукуво лято по това време...
 
От: Орешарски подаде оставка !

Очакваме коалиция ГЕРБ/ДПС :)

Боко ще се наведе на турците ако има и най-малък шанс да управлява с тяхна помощ, но турците са по-принципни от тоя мухльо и няма да го подкрепят. Аз виждам експертен кабинет, па доколко ще са експерти неговите членове е друг въпрос.:)
 
От: Орешарски подаде оставка !

Боко ще се наведе на турците ако има и най-малък шанс да управлява с тяхна помощ, но турците са по-принципни от тоя мухльо и няма да го подкрепят. Аз виждам експертен кабинет, па доколко ще са експерти неговите членове е друг въпрос.:)
Да кажеш на ДПС "принципни" говори за нисък коеф на интелигентност. А Бойко отдавна каза , че коалиция няма да прави с турците. Той и предните избори като спечели можеше , но не го направи - за разлика от БСП. Която сега си носи последствията. -> http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...-uzhasiavashto-da-se-upravliava-s-dps-6018105

Кутев: Беше ужасяващо да се управлява с ДПС
ДПС трябва да си дадат сметка, че този комфорт, който сега имаха, никога повече няма да го имат, коментира депутатът от БСП
 
От: Орешарски подаде оставка !

Сега след изборите ако Боко пак не успее да стане премиер,пак ли ще има УСТАВКА!,Укопация!,умни и красиви,ранобудни и т.н.

Ще требва да питаш Болен Мозъков какви опорни точки ще спусне, след като получи 0.01 % от гласовете.
Ако му е останал някой лев, ще мине покрай фитнесите да събере некъв електорат да стачкува :).
 
От: Орешарски подаде оставка !

Ще требва да питаш Болен Мозъков какви опорни точки ще спусне, след като получи 0.01 % от гласовете.
Ако му е останал някой лев, ще мине покрай фитнесите да събере некъв електорат да стачкува :).
Дава и пици на парче...
 
От: Орешарски подаде оставка !

време му беше, ся кой ще оправя бакиите?
 
От: Орешарски подаде оставка !

Да кажеш на ДПС "принципни" говори за нисък коеф на интелигентност. А Бойко отдавна каза , че коалиция няма да прави с турците. Той и предните избори като спечели можеше , но не го направи - за разлика от БСП. Която сега си носи последствията. -> http://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...-uzhasiavashto-da-se-upravliava-s-dps-6018105

Бърни, никога не съм парадирала с висок IQ, но е факт, че турците са принципни, за разлика от тиквоча, който си сменяше мнението минимум 3 пъти на ден, докато беше на власт.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Бърни, никога не съм парадирала с висок IQ, но е факт, че турците са принципни, за разлика от тиквоча, който си сменяше мнението минимум 3 пъти на ден, докато беше на власт.
Кое им е принципното на ДПС? Да окрадат българския народ? Да си наслагат хора по високите постове на ДФЗ Земеделие и да смучат европарите ?
Ако говориш за тези принципи - да , следват ги без отклонение. Злобата по Бойко определено замъглява преценката ти. ДПС са най-голямото зло за България.
 
От: Орешарски подаде оставка !

Не мога да ви разбера, честно.


Че Орешарски в политиката бе като ветропоказател - ясно. Това че не мога да разбера защо постоянно се навира в нея, е отделна тема.


Но че разбира от финанси е факт - това е доказан специалист в рамките на Европа. Половината от тукашните лапета щяха наистина да разбират от икономика, ако бяха имали късмета да им преподава.


На България й трябват финансисти и специалисти, а не политици. Тези от сороските ОО не са вариант - те са добри икономисти (и са били подбирани според интелектуалните си способности), но те са детонатори със забавено действие.


Та суета ли е орешарското изпълнение не знам. Обаче България като икономика губи.
 
От: От: Орешарски подаде оставка !

Но че разбира от финанси е факт - това е доказан специалист в рамките на Европа. Половината от тукашните лапета щяха наистина да разбират от икономика, ако бяха имали късмета да им преподава.

Орешарски не трябваше да подава оставка, дано след изборите пак той е преимер!
 

Горе