Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и т.н

mhx

Member
Здравейте,

търся блогове на тема SEO,уеб дизайн,социални мрежи, AdWords и т.н. , които приемат, или са съгласни да започнат такава практика, безплатен guest posting.

Не търся директории за статии, защото част от тях са доста спамаджийски, а и е трудно да се намери директория с толкова тясна тематика.

Предпочитам да работя с блогове, където има модерация, сайтът се следи и можем да осъществяваме комуникация. Говоря за редовно изпращане на материали, с проверена информация, и публикуването им.

Можете да ми пишете тук с предложения или на ЛС.

Благодаря.
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и

Точно в тази ниша не очаквай някой със сериозен блог да ти пусне безплатен гост пост :)
все пак му се явяваш конкуренция /това важи и за другите ниши/
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и

Мога да ти пусна някой друга статия тук bezplatensait.com , но за редовно публикуване няма как да стане. Ако имаш интерес пиши на лично и ще добавим нещо
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и

Точно в тази ниша не очаквай някой със сериозен блог да ти пусне безплатен гост пост :)
все пак му се явяваш конкуренция /това важи и за другите ниши/

Благодаря за забележката. По-скоро питам за онлайн списание или информационен блог, където и двамата ще имаме полза от публикуването на материалите от гледна точка на SEO и увеличаване на трафика и ползата на посетителите. Win-Win ситуация. Не говоря за личен блог на колега, разбирам че това трудно ще стане.
 
Последно редактирано:
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и


Благодаря, нещо подобно търсех. Гледам, че списъкът е доста актуален и има добра модерация на блоговете, набелязах няколко. Имаш реп от мен.

Мога да ти пусна някой друга статия тук bezplatensait.com , но за редовно публикуване няма как да стане. Ако имаш интерес пиши на лично и ще добавим нещо

Благодаря, ще прегледам нещата в сайта и ще ти пиша.
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и


Списъка е добър, но ако имаш нещо с ПР4 и ПР5 ще е по-добре. От тези сайтове не може да се очаква нещо съществено :)

За линк можете да ползвате ibox.bg, с добър ранк са
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и

Е, Славчев, ще ме прощаваш, но и блога ми е там. :) А PR ъпдейт не е имало доста отдавна и т.н.
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и

Е, Славчев, ще ме прощаваш, но и блога ми е там. :) А PR ъпдейт не е имало доста отдавна и т.н.

Нищо лично, просто изказах мнение :)
 
От: Търся блогове на български език приемащи guest posting по темите SEO,уеб дизайн и

Списъка е добър, но ако имаш нещо с ПР4 и ПР5 ще е по-добре. От тези сайтове не може да се очаква нещо съществено :)

За линк можете да ползвате ibox.bg, с добър ранк са

Искаш да кажеш, че линк от ibox е по-добре от който и да е от сайтовете в списъка, понеже PR на домейна е по-висок :shock:
 

Горе