Добави линка си в софийски форум

От: Добави линка си в софийски форум

Мерси на всички за градивните коментари. Ще се постараем всички "слаби" места да се коригират. Дизайна определено е "лош" то това е и един от основните темплейти, до няколко дни ще има нов такъв. Всички, които са се регнали до момента са одобрени и могат да публикуват веднага своите постове и теми :) Очакваме още нови потребители
 
От: Добави линка си в софийски форум

Амбициозно!
Дано успееш! :beer:

Ще се включа, когато успея.
 
От: От: Добави линка си в софийски форум

Мерси на всички за градивните коментари. Ще се постараем всички "слаби" места да се коригират. Дизайна определено е "лош" то това е и един от основните темплейти, до няколко дни ще има нов такъв. Всички, които са се регнали до момента са одобрени и могат да публикуват веднага своите постове и теми :) Очакваме още нови потребители

Да определено дизайна е куц, но е нормално за нов форум да е с дефаулт дизайн няколко дни, докато всичко се нагласи. Между другото вместо, да се одобряват първите 10 коментара, няма ли да е по-добре да се сложи капча при много написани коментари или нещо такова? Не знам колко е добре (лично аз съм ползвал в мои форуми) да се сложи чат кутия. За регистрацията няма ли да е по-добре да се махне тази капча прекалено досадна е (поне за мен). Друго няма какво да кажа освен, че замисъла на форума ми допада. Регистрирах се, сега ще си оформя профила и слагам линка на сайта в любими.
Успех!

ПС: Няма да е лошо, да се вдигне позволения размер на аватара, примерно до 200х200 или повече.
ПС2: Емотиконите са доста куци. Няма да е лошо да ги смениш.
 
Последно редактирано:
От: От: От: Добави линка си в софийски форум

Да определено дизайна е куц, но е нормално за нов форум да е с дефаулт дизайн няколко дни, докато всичко се нагласи. Между другото вместо, да се одобряват първите 10 коментара, няма ли да е по-добре да се сложи капча при много написани коментари или нещо такова? Не знам колко е добре (лично аз съм ползвал в мои форуми) да се сложи чат кутия. За регистрацията няма ли да е по-добре да се махне тази капча прекалено досадна е (поне за мен). Друго няма какво да кажа освен, че замисъла на форума ми допада. Регистрирах се, сега ще си оформя профила и слагам линка на сайта в любими.
Успех!

ПС: Няма да е лошо, да се вдигне позволения размер на аватара, примерно до 200х200 или повече.
ПС2: Емотиконите са доста куци. Няма да е лошо да ги смениш.
За момента капчата и одобрението на първите 10 коментара при новорегистрирани остава, това не касае потребителите, които се регват от тук, защото веднага се правят пълноправни членове и могат да постват своите постове и коментари веднага. iliqnktz също вече можеш да постваш и коментираш свободно :) Всичко останало ще се променя с времето. Гледах доста темплейти, но мисля, че ще се спрем на къстъм опция, защото все на някой нещо му липсва :) според мен. Емотикони и галерии с аватари тепърва предстои да се добавят. За момента може да качвате свои, които ви допадат
 
От: Добави линка си в софийски форум

Теми има бол ама добри не съм срещал.
Инак е удобно пхпбб като изключим спама.
На,мой форум бях оставил,входа само през социалките, ем няма китайци и руснаци ем удобно,за юзъритя.
И аватара поне 250/250 го направи.
 
От: Добави линка си в софийски форум

А за тема си намери някой да редактира тази с която си в момента, и не се хващай да редактираш друга.
Всички модове са писани за тази тема (ако ползваш аутомод) .
 
От: Добави линка си в софийски форум

И аз си мислех да се барне тази в момента, че и ще е с най-малко главоболия :)
 
От: От: От: Добави линка си в софийски форум

За момента капчата и одобрението на първите 10 коментара при новорегистрирани остава, това не касае потребителите, които се регват от тук, защото веднага се правят пълноправни членове и могат да постват своите постове и коментари веднага. iliqnktz също вече можеш да постваш и коментираш свободно :) Всичко останало ще се променя с времето. Гледах доста темплейти, но мисля, че ще се спрем на къстъм опция, защото все на някой нещо му липсва :) според мен. Емотикони и галерии с аватари тепърва предстои да се добавят. За момента може да качвате свои, които ви допадат
Когато за последно имах пхпбб вместо капча добавях с javascript допълнително поле (checkbox, select) във формата с нещо от сорта "Аз не съм бот". И събмита пак през скрипт да не бачка, ако не е с правилната стойност. А да ходи да го търси бота какво съм записал в някой скриптосан hidden input. И проверка на $_POST на сървъра.
 
От: От: От: Добави линка си в софийски форум

За момента капчата и одобрението на първите 10 коментара при новорегистрирани остава, това не касае потребителите, които се регват от тук, защото веднага се правят пълноправни членове и могат да постват своите постове и коментари веднага. iliqnktz също вече можеш да постваш и коментираш свободно :) Всичко останало ще се променя с времето. Гледах доста темплейти, но мисля, че ще се спрем на къстъм опция, защото все на някой нещо му липсва :) според мен. Емотикони и галерии с аватари тепърва предстои да се добавят. За момента може да качвате свои, които ви допадат

Премахването на одобрението на първите 10 мнения трябва да ти е топ приоритет. Четох, че го пишеш, че планираш след няколко дни да го махнеш, дано наистина е така. Аз лично, в момента в който видя, че мое мнение трябва да чакам някой админ да го одобрява, после да ми одобрява и отговорите и бих изчезнал от тоя форум с 300. После и самите дискусии ще висят много грозно, когато има хора, чиито отговори излизат веднага и такива, които те чакат ти да ги одобриш, съвсем няма да върви дискусията последователно. Например автор пуска тема, някой нов му отговаря, но няма кой да му одобри отговора, после 5 човека които са одобрени отговарят, ти после одобряваш мнението на новия, но то отива преди другите пет и едва ли някой ще го прочете. Замисли се дали в желанието си да бориш спама не гониш и нормалните потребители. А за всеки нов форум най-ключовото е да задържи вниманието на новите регистрации.

Има доста начини да се бори спама, с въпрос и отговор на кирилица, като отговора да е с думи, а не цифри е най-ефективния. Има и плъгини, има и всичко. Това с одобрението на мнения е може би най-дърводелския метод.
 
От: Добави линка си в софийски форум

И аз съм вътре, ника ми е както тук - ivelin123
 
От: Добави линка си в софийски форум

Готов си :) можеш да постваш
 
От: Добави линка си в софийски форум

Иво, пусни една политическа и да видиш какво става бърню веднага, ако си го приел ще ти дигне толкова контент, че нямам думи.

Аз, ще се въздържа, ползвам си само един форум и той си е предприемач. :)

Успех с начинанието. :)
 
От: Добави линка си в софийски форум

Иво, пусни една политическа и да видиш какво става бърню веднага, ако си го приел ще ти дигне толкова контент, че нямам думи.

Аз, ще се въздържа, ползвам си само един форум и той си е предприемач. :)

Успех с начинанието. :)

Мерси Уни за пожеланието, за политиката ще се въздържим за момента, защото ще налазят знаеш кои :)
 
От: Добави линка си в софийски форум

Малеееее, братле е туй е номер: Мнения 999
Сори за спама, но не можах да се спра като видях :beer:
Мерси Уни за пожеланието, за политиката ще се въздържим за момента, защото ще налазят знаеш кои :)
 
От: Добави линка си в софийски форум

Приемате ли НЕстоличани? :D

Ще се включа и аз. Успех с форума :)
 

Горе