Промяна на име на страница във FB

Firefly

Well-Known Member
Гледам има едно Request Change, ако искам да си променя името на страницата (в случая искам от латиница да стане на кирилица). Само че като се кликне дава грешка, несъществуваща страница. Доколкото успях да разбера страницата е разрешена само за потребители от САЩ.

Някой пробвал ли е това нещо, дали през прокси ще мине номера?
 
От: Промяна на име на страница във FB

До колкото знам можеш да смениш името на фейсбук страница до определен брой харесвания.
 
От: Промяна на име на страница във FB

Можеш да подадеш заявка, аз съм подавал през прокси, няма проблем и ми смениха името. Все пак докато не пробваш през прокси, няма как да знаем, дали ще се махне проблема с несъществуващата страница. А самата заявка няма проблем да е през прокси, тях не ги интересува.
 
От: Промяна на име на страница във FB

Можеш да подадеш заявка, аз съм подавал през прокси, няма проблем и ми смениха името. Все пак докато не пробваш през прокси, няма как да знаем, дали ще се махне проблема с несъществуващата страница. А самата заявка няма проблем да е през прокси, тях не ги интересува.

Това питах. Чудих се да не направят проблем, че ги лъжем през прокси. Ще пробвам значи.
 
От: Промяна на име на страница във FB

Отговориха ми, че не поддръжали промяна на името на страницата на моя език. Що за тъпанари са тези? Какво значение има от коя страна и на какъв език ще се променя името? Дето ще му кликнат два пъти за американската страниц да я сменят, толкоз ще кликнат и за българската.
 
От: Промяна на име на страница във FB

Преди 1 година ставаше с японско ип да се смени името на голяма страница.Сего пробвайте с американско ип може да се получи.Успех!
 
От: Промяна на име на страница във FB

Преди 1 година ставаше с японско ип да се смени името на голяма страница.Сего пробвайте с американско ип може да се получи.Успех!

Нали точно така го направих.
 
От: Промяна на име на страница във FB

Гледам има едно Request Change, ако искам да си променя името на страницата (в случая искам от латиница да стане на кирилица). Само че като се кликне дава грешка, несъществуваща страница. Доколкото успях да разбера страницата е разрешена само за потребители от САЩ.

Някой пробвал ли е това нещо, дали през прокси ще мине номера?

Не само, че съм пробвал, ами вчера за късмет ми я смениха за 1 мин. Подадох заявката и след 1 мин гледам, че е сменено. Сега подадох за смяна на още 1 страница, но вече 24 часа не е сменено. Иначе смененото име трябва да е близко с оригиналното.
А относно смяната първо бях направил шашмата с японския символ, който се добавя след новото име, но сега след заявката си ми го смениха точно както аз искам.
 
От: Промяна на име на страница във FB

На мен ми пратиха направо отказах, че не можели.
 
От: Промяна на име на страница във FB

Страницата с какво име ти е била при мен една страница я смениха името, но другите са ми на БГ написани и не искат да ми ги сменят
 
От: Промяна на име на страница във FB

Написана е на латиница, аз искам да е на кирилица. По друг начин не ме вълнува да я сменям. Името се запазва едно и също...
 
От: Промяна на име на страница във FB

За да смените името чрез заявка, новото и старото им трябва да са на инглиш. За съжаление зукърбърци все още не говорят български :)
 

Горе