Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

BurnX

Well-Known Member
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Плаща си, за тебе нещо странно ли е?
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Важното е Лафка да се развива добре...
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Обърка се. Искаше да кажеш ГЕРБ и ДПС. Как всички Герберисти забравяте, че Доган беше този, който лансира Тиквата в самото начало?
Но, така са нещата в България, винаги забравяш от къде си тръгнал

Бойко Борисов продаде „Булгартабак“ на Цветан Василев, Пеевски и Доган по време на своето управление. Заради „Булгартабак“ щеше да падне кабинетът на царя, който се ползваше с огромна парламентарна подкрепа. Юпитата не успяха да го купят и стана зверски скандал. Борисов го продаде на ДПС и контролираната от него банка без никакъв шум и при явно отсвирване на конкуренцията в лицето на сериозни международни компании. Нито гък в медиите.



- Бойко Борисов помогна лично на Делян Пеевски да сложи ръка върху бившите ВАЦ-ови издания „Труд” и „24 часа”. защото бе натиснал очи в очи Любомир Павлов, съсобственик с Огнян Донев, да продават и да изчезват. Понеже Павлов не се разбърза, медиите на Пеевски почнаха война срещу него и Донев, а прокуратурата им запорира сметките и започна да ги разследва за пране на пари. В момента, в който вестниците минаха под контрола на Делян Пеевски, прането на пари беше забравено. Политическият гръб за тази акция бе изцяло на Бойко Борисов.



- Бойко Борисов продаде ИПК „Родина“ на Пеевски, а всички кметове на ГЕРБ дадоха моментална експресна светлина на „Лафка” веригата за цигари и вестници на депутата от ДПС.



- Любимият кръг на Бойко Борисов „Котараците” бе любим и на Пеевски, който ще излезе кръг сам по себе си, а двата кръга печелеха обществени поръчки в изобилие, докато Борисов беше първо кмет на София, а после и премиер.
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Сега ще те анатемосат... Боце казва друго, а какво прави не гледай :lol:
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Сега ще те анатемосат... Боце казва друго, а какво прави не гледай :lol:


Едва ли. Бърню в момента реди паркет и камъни на покрива, донесени му лично от Тиквата :lol:
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Пеевски го направиха по-черен от дявола, а никога не е заемал важна държавна позиция.
"Не е луд тоя който яде баницата, а тоя който му дава",виновни са тези "държавници" които позволяват да се възползват определени кръгове, ако не е пеевски ще е някой друг
 
От: От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Пеевски го направиха по-черен от дявола, а никога не е заемал важна държавна позиция.
"Не е луд тоя който яде баницата, а тоя който му дава",виновни са тези "държавници" които позволяват да се възползват определени кръгове, ако не е пеевски ще е някой друг
Всъщност заема една от най-важните позиции в държавата - шеф на ДАНС. Само за 3 дни благодарение на протестиращите българи.
" Назначаваме го или правителството пада! " - Една година не се разбра кой управлява тая държава - БСП ли , ДПС ли , Орешарски ли ? Задкулисието стана нещо нормално и естествено.
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Задкулисието стана нещо нормално и естествено.
Според теб това задкулисие е възникнало по времето на Орешарски?

Странно защо Боко до сега не сме го чули да каже нещо против Пеевски?
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Странно защо Боко до сега не сме го чули да каже нещо против Пеевски?
Ако плюе Пеевски, няма да го отразяват добре по медиите, а сега е предизборен период и медиите са много нужни за промиване на мозъци с политпросвета.
 
Re: От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Странно защо Боко до сега не сме го чули да каже нещо против Пеевски?

Чакай да дойде вождо, да видиш какви PR-и следват. Да се обзаложим, че ще спаси КТБ? :) Ще стане герой за много люде.
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

По-интересно е, ако пак дойде Доган на власт и вземе 5-6 министерства, какво ще стане с КТБ, европейските кинти, Южен паток.
Аз не се съмнявам, че ДПС и БСП отново ще управляват след 5-ти октомври. ГЕРБ едва ли ще вземат 121 депутата. Кой ще стане патерица на БСП/ДПС, не мога да прогнозирам - то не са много вариантите - РБ, Атака, ББЦ.
Допускам, че може да се засили театъра с антагонизма между комунистите и Доган, лицемерието може да има само една цел - широка коалиция, за да може всеки да на намушка свои хора в сферите, които го вълнуват. Ще има лозунги за национално спасение и т.н. с една едничка цел - спасяване на старите партии. Ако това стане, ще се коалират хора с напълно различни концепции - демократи и социалисти, етнически екстремисти с националисти. Важното е да запазят държавните парични потоци.
Това са реалностите - хората не искат да гласуват, а политиците са напълно изрудени. Почти целия бизнес в държавата се движи от политически интереси - тежко машиностроене (то не остана много от него), медии, комуникации, администрация... - всичко вече е политизирано. Хората вярват на пълни популисти, а не на бизнесмени. Вярват на педали, дето 2 лева не са изкарали с честен труд, а не на хора, които са тръгнали от нулата и са направили милиони. Вярват на някакви преподавателчета, созиолози, политолози, а не на машините за пари - хората с идеи, концепции и стратегии.
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

той бойко каза, че ще дава на турците 8 министерства
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

той бойко каза, че ще дава на турците 8 министерства
На кои турци? На ДПС или на тия дето ги мразят? Министерства или зам. министри? 8 или 10?
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

На кои турци? На ДПС или на тия дето ги мразят? Министерства или зам. министри? 8 или 10?

Kakво значение има, на ДПС. отделно май не знаеш, но за- министрите правят най-големите далавери - рядко се показват и повечето подписи те ги слагат.

на мен ми е все тая - по-хубаво няма да дойде, само тоя педа* бойко да не идва, че ще стане много лошо.
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Kakво значение има, на ДПС. отделно май не знаеш, но за- министрите правят най-големите далавери - рядко се показват и повечето подписи те ги слагат.

на мен ми е все тая - по-хубаво няма да дойде, само тоя педа* бойко да не идва, че ще стане много лошо.

25 години минаха от 89та. БСП и ДПС са все в парламента от тогава(2те партии с най-много управленски дни са точни тия 2те). Ей затова сме най-бедни в Европа и намаляваме като население всяка година. Защото тия 2 партии продължават да тровят държавата.
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

E не ми се мисли, ако бойко управлява от 89 като беше сикаджия, направо не знам, да сме изчезнали от лицето на земята
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Kakво значение има, на ДПС. отделно май не знаеш, но за- министрите правят най-големите далавери - рядко се показват и повечето подписи те ги слагат.

на мен ми е все тая - по-хубаво няма да дойде, само тоя педа* бойко да не идва, че ще стане много лошо.
Попитах те, защото има огромно значение. Първо ДПС не е турска партия, а комунистическа. ДПС само се прави на етническа партия, използва мимикрия и етническо говорене. ДПС не може да съществува без програмиран опонент, за това дадоха 1.6 млн лв на Волен, да създаде Атака. А след това самоубиха посредника в сараите на Доган.
В началото на прехода ДС програмира 2 клона, наследници на БКП, това бяха - БСП и СДС. По същата схема след време създадоха ДПС и Атака, за обират и отклонените гласове от основните партии. Има документи, които доказват тези факти.

В момента в България има етнически самоопределящо се като турско население, което твърдо не подкрепя ДПС. БСП и ГЕРБ се заиграват с този електорат.
Другите корекции, ти ги направих, защото, когато изнасяш някакви факти, трябва да ги посочваш точно. Иначе звучиш като DJ-ите на морето - "Поздрав за групата чехи от Полша!" :).
 
От: Пеевски номиниран за депутат от Столипиново

Не се коси братле, и ние, ако бяхме краднали толкова, че да си купим медиите и ние щяхме да сме така. ;)
Днес сутринта пак пропагандна реклама безплатна за гроб по новабокотв. Въобще направо не ми се говори, хората в бг. не мислят те са като маймуните, като каже вожда лапай банана и смучат.....
E не ми се мисли, ако бойко управлява от 89 като беше сикаджия, направо не знам, да сме изчезнали от лицето на земята
 

Горе