Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще съм в сектора на Лудогорец, което не означава,че ги подкрепям.Просто отивам да гледам Реал и Ливърпул. Тук идва малко странния момент да се радваш на играта на големите или да стискаш палци на нашите ? ?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Сложи и отговор:
Ще ходя на мачовете на Ливърпул и Реал, и няма да гледам Лудогорец :).

Това в България не е футбол, тук се играе неква друга игра, все едно топката е крива.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

На кривата ракета и космосът й пречи. Лудогорец си заслужиха да играят с големи отбори. Другите български отбори се провалиха, защото играят много зле и освен да създават интриги друго не могат на този етап. Това е положението. Разбира се, че ще подкрепя българския отбор. От какъв зор трябва да ми пука за някакви английски и испански величия? Не съм родоотстъпник.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще сложа някой друг лев за Лудогорец. Винаги ми харесва когато ги подценяват. Така най-лесно може да се хлъзнат.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Сложи и отговор:
Ще ходя на мачовете на Ливърпул и Реал, и няма да гледам Лудогорец :).

Това в България не е футбол, тук се играе неква друга игра, все едно топката е крива.


Е как с тая неква друга игра се ккасираха в най-силния турнир?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Последните няколко години Лудогорец е абсолютна сила у нас и се представя на ниво и в Европа. Амбицирани са играчите и ще си оставят сърцата по-терена. Сигурен съм че ще се представят добре в групите , дори и да не успеят да продължат нагоре.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

В България футбол - няма. Това е. И да ме храните и да споменавате думи като родоотстъпник и други такива все тая.
Нищо чудно и да подобрят антирекорда на Левски...

Толкова си можем, това е... :)

Абе вие имате ли някаква представа от футбол деба?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Добре че анкетата е публична, за да се види колко голям е еничарският корпус на форума.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Достатъчно добра представа имаме. Да наричаш нямане на футбол класиране в ШЛ, или пък представянето там за антирекорд говори за доста слаби познания ;)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Аз принципно не съм фен на футбола и не гледам мачове - каква им е играта на нашите добра-лоша нямам представа, но да викам за чужд обор няма да стане. Да ли ще са Левски, ЦСКА, Лудогорец, Бацова Махала... за мен е признак на малоумие и злоба да викам против нашите дори да не ги харесвам. Просто няма да отида на мача като не ме кефи отбора.

Злобарите и хейтърите си мислят, че са много отворени като викат за чуждия отбора, но само изглеждат жалкари в очите на хората. Но така е в България успелите ги мразят за съжаление. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ако Лудогорец бие Реал Мадрид , дали Роналдо ще реве :D
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ако Лудогорец бие Реал Мадрид , дали Роналдо ще реве :D

Бърни, ела на себе си, приятелю. :) То бива развинтена фантазия, ама ти се оля..

п.с. Роналдо ще реве само ако му се счупи нокът или му се развали прическата... и вероятно ако му се размести тампонът.:) Сори за последното.:rolleyes:
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Това , че искам да гледам Реал и Ливърпул , не означава ,че съм фен на Лудогорец и затова съм на стадиона. Просто колко често се случва такива отбори да идват в бг?
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

При Милен Цветков сега ще коментират същата тема.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Аз пък ще викам за Deportes Temuco!
На ви! 8)
Пък! :p
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Бърни, ела на себе си, приятелю. :) То бива развинтена фантазия, ама ти се оля..

п.с. Роналдо ще реве само ако му се счупи нокът или му се развали прическата... и вероятно ако му се размести тампонът.:) Сори за последното.:rolleyes:

Топката е кръгла и нищо не се знае. Аз ще заложа във всички мачове на нашите - равен или победа за Лудогорец. Коефициента ще е приличен защото са твърди аутсайдери.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Някой би ли ми казал ква е логиката всички българи да сме за Лудогорец? Това е клубен футбол ,а не национален отбор ,така че за разградските селяндури ми е през кура. Отивам и си подкрепям Ливърпул ..любимият ми чуждестранен отбор , през 2005 година съм плакал от радост на онзи луд финал с Милан .
Така че стига с тоя псевдо патриотизъм ,ако обичате.
 

Горе