Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Много ме е яд, да иб* тоз тъп съдия, пък и таз греда....
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

не трябваше да се случва това...




аре радвайте се там феновете на ливърпул, тук доста има такива фенове, радайте се, направо ги разбихте Лудогорец, в кавички.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

направо си бяха клекнали
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Играха добре първото полувреме, но второто ги нямаше, с изключение на последните 15 минути.
Дузпата беше спорна, макар че нападател минава вратар и пада, няма кой да не свири дузпа...
Ако коментирахте и съдийските подаръци на лудогорец в България, цена нямаше да имате...
Успех в следващия мач!

ПП: И една малка закачка :)
Надеждата им беше дълга, колкото историята им!
 
Левски далеч не играха като равен с равен едно време, ама неса имат история.

Тоя мач ми дава надежди за достойно представяне на Лудогорец. Фен съм на Ливърпул, но няма как да отрека, че съдията ги подпря. Колкото имаше дузпа тогава толкова имаше и когато Марселиньо бе съборен в средата на първото полувреме.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

малко малко не стигна на нашите. Бях го играх x2 ... следващите мачове пак ще играя равен или за Лудогорец. Нашите определено не са подценяване!
 
Интересен е коментара и на другите футболисти, от чуждите отбори:

7611183r.jpg


Факт е, че дузпата беше повече от спорна, а Лудогорец доста добре играха, имайки предвид къде и с кой. ;) Пожелавам им успех, тук им трябва 1:0 минимум. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

По-слаб мач на Ливърпул не съм виждал и го казвам като много голям фен на отбора. Ливърпул тази година е в много слаба форма, от както продаде човекоядеца. Победата им беше незаслужена, но не заради дузпата, а заради лошата игра. Дузпата си беше 100%, спъва го през двата крака в наказателното поле.

[video=youtube;WNVg6NbfzmQ]http://www.youtube.com/watch?v=WNVg6NbfzmQ[/video]
 
От: Re: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ама през дупарата дано да е. :D
Тоя да роди таралеж дано. Иначе ебаси срама щеше да е....Ливърпул клякат на Лудогорец.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

100% дузпа? Това че гледате някакви кадри подрабни от точната камера не значи, че виждате реалността.
Вчера по-време на мача имаше повторения от всички камери и се вижда как има някъде около 10-20см. между двамата футболисти.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

"Това че гледате някакви кадри подрабни от точната камера не значи, че виждате реалността.
Вчера по-време на мача имаше повторения от всички камери и се вижда как има някъде около 10-20см. между двамата футболисти."


Разбира се, че гледам кадри подбрани от точната камера от които е видно, че няма никакви 10-20 см. Просто на кадрите които сте гледали вчера не е видно, че е 100%. Спрете си видеото на 21 секунда и ми кажи къде виждате 10-20 см.

Иначе съм готов да изгледам избрана от вас камера която показва, че има 10-20 см между двамата футболисти.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Точно нямаше никаква дузпа, ама садията, садията садията п.....
100% дузпа? Това че гледате някакви кадри подрабни от точната камера не значи, че виждате реалността.
Вчера по-време на мача имаше повторения от всички камери и се вижда как има някъде около 10-20см. между двамата футболисти.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Жалко, че нямам достатъчно рам в момента, иначе можех за час да ти манипулирам видеото.

Пък и интересно на тоя който го е правил му се е свидело ресурс щото качеството е просто отврат. :lol:

"Това че гледате някакви кадри подрабни от точната камера не значи, че виждате реалността.
Вчера по-време на мача имаше повторения от всички камери и се вижда как има някъде около 10-20см. между двамата футболисти."


Разбира се, че гледам кадри подбрани от точната камера от които е видно, че няма никакви 10-20 см. Просто на кадрите които сте гледали вчера не е видно, че е 100%. Спрете си видеото на 21 секунда и ми кажи къде виждате 10-20 см.

Иначе съм готов да изгледам избрана от вас камера която показва, че има 10-20 см между двамата футболисти.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Scaramouche камерите на стадиона не са 2, които могат да покажат това положение.
Ако работех в УЕФА щях да "изнеса" правилното видео. Намери си целият мач от вчера ако някой го е записал и виж всички повторения.
Да не говорим, че хайлайтса който УЕФА разпротранява ясно показва реакцията на съдъята на аут линията.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Гледах мача и гледах всички възможни камери. Това е единственото видео което е снимано от лявата страна и е видна цялата ситуация (и снощи не беше показано). Снощи всички кадри които се даваха бяха от дясно (нападателя беше на преден план) и нямаше как да се види правилно ситуацията.

Разбира се ако това да се самозалъгвате ви прави щастливи, вярвайте си.

И пак повтарям намерете ми само един кадър който да показва явно, че между двамата играчи има разстояние.
 
Дузпата си я имаше - факт.
Лудогорец не заслужаваха да загубят - факт. <- Това се признава и от привържениците на Ливърпул.
Това бяха едни от най-неприятно спечелените ми пари(точен резултат: 1:2, 2:1).
Дано Лудогорец успеят да съхранят хъса, които показаха и съм убеден, че в София ще ги опаткаме!
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

на два метра пред 5-тия съдия подкосява и двата крака, и това било спорна дузпа, май тея фенове за пръв път гледат футбол в живота си...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

@Scaramouche за разлика от теб мен българският футбол въобще не ме вълнува. И пак казвам от грешен ъгъл е това повторение, но както и да.

@jkminkov сигурен ли си че е 5-ия, щото може и да е 6-тия :D... но той не реагира на 100%.... посочва към дузпата едва когато дургият съдия решава, че иам такава.

Не разбирам какво толкова ви дразни този отбор, че освен че го гледате после и го хейтвате. Случайно вчера изгледах последните минути на мача, защото чух съсесдска врява при изравнителният гол.
 

Горе