Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ще отидете ли в гостуващия сектор за да подкрепите Ливърпул и Реал?


  • Общо гласове
    34
От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

Нали като отпаднат отиват в лига Европа. Така бяха и преди миналата година. ;)

Не, миналата година не бяха така. Миналата година играха директно в Лига Европа и успяха да стигнат до осминафиналите.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Миналата година в групите на ЛЕ 5 победи и 1 равен.... Май беше по-добре да отидат отново там, поне щяха да продължат доста напред :).
 
От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул

Нали като отпаднат отиват в лига Европа. Така бяха и преди миналата година. ;)

Ако са на трето място в групите, ако са на четвърто, не :) . Третите отиват в ЛЕ, четвъртите отпадат :)



Иначе гледам Странникът писал, че Лудогорец щели да идат чак на финал в Шампионска Лига :D :D :D то бива глупости, но това вече.... :D
 
От: От: Re: От: Re: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливър

Иначе гледам Странникът писал, че Лудогорец щели да идат чак на финал в Шампионска Лига :D :D :D то бива глупости, но това вече.... :D

Не са глупости, просто бъзикам вечните песимисти, и тия, които се подиграват на Лудогорец и не оценяват това, което постига. Пък и разбира се - целта трябва да бъде само една: първо място. Второто място е провал!

Само не ми казвай, че като правиш нов сайт не се целиш в първото място, колкото и трудна да бъде тази ниша?! Та и тук е така...
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ясно, аз пък викам, да не си си го помислил, наистина, че :D ....
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ясно, аз пък викам, да не си си го помислил, наистина, че :D ....

А, не, просто си поставям по-висока летва. На мнение съм, че за да постигнеш нещо реално, трябва да имаш високи цели. Миналата година искаха да влязат в Шампионска лига, но се оказаха в Лига Европа. Тази година влязоха и гонеха само първи гол и спечелена точка, а се оказа, че имат шанс да излязат от групата. И така малко по малко нещата се получават. Но за да се получат, трябва да имат висока цел.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Тя целта я имат, но класата липсва
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Взеха точка на Ливърпул. :)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ей това е. Друг български отбор като направи това обадете ми се.
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Ей това е. Друг български отбор като направи това обадете ми се.
Обаждам се, то даже е повече :)
[video]http://vbox7.com/play:417b2a9324[/video]
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Имам предвид като точки в ШЛ. Иначе не случайно едно от названияна на ЦСКА е отстранителя на Ливърпул. Което една от великите победи на родния футбол.
 
От: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Обаждам се, то даже е повече :)
[video]http://vbox7.com/play:417b2a9324[/video]

Браво, а тоя отбор е на 4 години, а вие стоите на 30 годишни ларви - иронично нали?
 
От: От: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

ЦСКА е двукратен полуфиналист за КЕШ.


А Лудогорец е бъдещ финалист!



Браво, а отбор на 4 години ви задмина вмомента и играе в шампонска лига, иронично а?

Още по-иронично е, че показа как се играе футбол. Среща без нито един картон! ЦСКА е едно махленско отборче, което спъва играта, и на които всички са виновни. Когато имаш професионален противник - играеш.
 
От: От: От: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Ре

А Лудогорец е бъдещ финалист!
Още по-иронично е, че показа как се играе футбол. Среща без нито един картон! ЦСКА е едно махленско отборче, което спъва играта, и на които всички са виновни. Когато имаш професионален противник - играеш.

Бъдещ финалист на кукуво лято.
Махленско отборче е това от разград, което след още 5 години може и да го няма.
Видя се в събота кой спъва играта, кой показва средни пръсти и кой играе като на село.
 
От: От: От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Браво, а тоя отбор е на 4 години, а вие стоите на 30 годишни ларви - иронично нали?

Иронично е ********к като теб да дава оценка кое е иронично и кое не.
[video=youtube;r9xFv3XO0Wk]https://www.youtube.com/watch?v=r9xFv3XO0Wk[/video]
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

[video=youtube;TxAmfHfp-TQ]https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TxAmfHfp-TQ[/video]
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Този път бийтълсите се отърваха само с реми, но следващия път няма да имат този късмет:)
 
От: Колко хора ще отидат в сектора на гостите на мачовете с Ливърпул и Реал?

Айде, да вдигна малко темата за днешния мач. Как смятате, с колко ще бием Реал Мадрид? Аз мисля, че само с 1 гол разлика ще ги бием!
 

Горе