Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

manqga

Member
Блокираха ми сайта от фейсбук преди няколко часа. Купих нов домейн,пренасочих стария към новия,поснах по 1 статия в около 15-20 страници,и след 10 минути като цъкнах на статиите и ми се показа това :
attachment.php



Изтрих всички линкове и после като се опитам да постна сайта виждам това :
attachment.php


Сайте си е нормален с новини няма лайкджакинг или други подобни?
Какво да правя дайте съвет ? :(
 

Прикачени файлове

  • spekk.jpg
    spekk.jpg
    28 KB · Преглеждания: 206
  • spek2.png
    spek2.png
    55.3 KB · Преглеждания: 203
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Пробва ли да въведеш кода за сигурност, както пише в картинката, която си публикувал тук?
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Да въведах го, и се постна сайта, и можеше да се цъка нормално в него за 10 минути...... но после пак се появи картинка номер 1 :cry:
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Някой го е репортнал, а принципно фейса режат сайтове от най-малкото.
Пусни request за премахване на сайта от черния им списък и стискай палци.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Някой го е репортнал, а принципно фейса режат сайтове от най-малкото.
Пусни request за премахване на сайта от черния им списък и стискай палци.
Доколкото знам колегата се занимава с адулт. Така, че не вярвам да му махнст бана.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Въпроса е дали ако направя нов домейн и го пренасоча ще мине номера ? :)
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Те банват съдържание, не домейн. Въпрос на време е да захапят съдържанието и от новия домейн и да изрежат и него.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Положението е много зле 3ти домейн сменям поствам сайта и след 2 мин като цъкна ми казва че е спам.Какво да правя ?
Да направя нов сайт с нов хост с нов домейн с ново съдържание с нова тема на сайта ?
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

и най-вече на нова тематика :D
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Положението е много зле 3ти домейн сменям поствам сайта и след 2 мин като цъкна ми казва че е спам.Какво да правя ?
Да направя нов сайт с нов хост с нов домейн с ново съдържание с нова тема на сайта ?
Пич ти на тъп ли се правиш? Има си правила прочети ги не може да постваш адулт работи и после да се чудиш защо ти слагат забрани на домейните.
Имаш късмет, че не са ти деактивирали страниците, но ако продължаваш може би и това ще стане
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Кой ти каза че поствам адълт работи ???

Верно бе, аз само предположих. Кво му скочихте на човека бре.
Я сподели сега, че не загрях нищо.
След като сменяш домейна стария пренасочваш ли го към новия?
На каква тематика е сайта аъщо сподели.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Мисля че за нови домейни имаше някакво ограничение да са така с времето ще се оправи. А стария най-вероятно някой го е рипортнал. Едва ли пазят съдържанието което са блокирали, понеже няма да им стигнат всички хардове на земята. Мисля че проблема е от новия домейн. Пробвай с някой на седмица - две и виж как е. Не гарантирам, че 100% ще стане, но мисля че имаше такова нещо.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

по-скоро те предупреждава че сайта е спам и след като потвърдиш кода те прехвърля към сайта, имал съм 1-2 такива случаи при доброжелатели които те докладват
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Еми блокираха ми сайта.Купих нов домейн и пренасочих стария сайт към новия домейн тоест поствах вече новия домейн.И 5 минути след като го постна ми искача картинка номера 1 от първият ми пост.Пробвах през bitly goo.gl и пак същата работа.Интересно ми е дали фейсбук засича че новия домейн има нещо общо със стария вече блокиран. Иначе сайта е за новини ексурзии съвети и т.н
Сега съм направил нов сайт с ново съдаржание, но ме е страх да го постна,чудя се дали да не изчакам няколко дена да отлежи.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Проблема ти е в това , че пренасочваш стария домейн да води , към новия и фейсбук веднага засича това и блоква и 2-рия.
Преди дни и на мене ми блокираха така ХУБАВОТО Домейнче :mad: ей така от нищото без да нарушавам правилата им без лайкжакинги и квито и да е било глупости.... 3 домейна смених същото... Взех последно нов домейн сложих същото съдържание без никакви редиктове махнах отвсякъде старите линкове на блокираните домейни и след , като дадох debuger всичко беше ок и вече седмицан яма проблеми ! Естественно очаквам скоро да ме резнат отново ,защото все пак пари не им давам а печеля от тях нормално е да са П*дерасти :)
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Е те ако блокират заради редирект, познай всеки с баннат домейн какво може да направи ако почне да го пренасочва към конкурентните сайтове с 301 :D твърде глупаво ми се вижда.
 
От: Блокиран сайт от Файсбук Помагайте !

Е те ако блокират заради редирект, познай всеки с баннат домейн какво може да направи ако почне да го пренасочва към конкурентните сайтове с 301 :D твърде глупаво ми се вижда.
Според мен това е проблема , защото няма причина нов домейн без дори да е пускано нещо на него да бъде веднага блокиран.
И така 2-3 домейна , след което пускам пак нов без редиректване и нямам проблеми до момента :)
А и аз вече не се учудвам на нищо свързано с фейсбук видях , че са доста изобретателни и с доста добре развита фантазия не мога да ги коментирам те са номер 1 , но скоро ще станат доста по голям номер , тъй като всеки вдига ръцете от тях :)
 

Горе