Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

palmag

Member
Здравейте, търся Advego Plagiatus 1.2.0.91 или по стара версия.
Най-новата версия 1.3.0.94 ми дава 100% уникалнос на текстове, които съм копирал от стари индексирани страници.
Тоест не работи правилно.
След търсене в нета успях да открия версия Advego Plagiatus 1.2.0.93 ето тук.
Но предпочитам да използвам версия 1.2.0.91 или по-стара.
Ще бъда много благодарен на всеки който ми помогне. :)
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Здравейте, търся Advego Plagiatus 1.2.0.91 или по стара версия.
Най-новата версия 1.3.0.94 ми дава 100% уникалнос на текстове, които съм копирал от стари индексирани страници. Тоест не работи правилно.
След търсене в нета спях да открия версия Advego Plagiatus 1.2.0.93 ето тук.
Но предпочитам да използвам версия 1.2.0.91 или по-стара.
Ще бъда много благодарен на всеки който ми помогне. :)
Уфф при мен в офиса стана същата работа, без да съм я обновявал.
Преди това имах същия проблем с ноута на гаджето.

Обаче пък ми се ъпдейтна windows-a (7), а на ноута е 8-ца. Имам известни подозрения, че не е от адвегото.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Не знам, и на мен ми се прееба завчера и стана голяма засечка. На лаптопа съм със стара версия, ще погледна след малко дали пазя инсталатора.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Аз пък не ползвам такова нещо и ви се чудя що го правите, толкова ли е добро, колкото го хвалят?
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Аз пък не ползвам такова нещо и ви се чудя що го правите, толкова ли е добро, колкото го хвалят?

Е чак да е нещо кой знае колко уникално, не е, но определено върши работа, или поне на мен ми върши.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Не знам, и на мен ми се прееба завчера и стана голяма засечка. На лаптопа съм със стара версия, ще погледна след малко дали пазя инсталатора.
Инсталатора не ти трябва, C:\Program Files (x86)\Advego Plagiatus\plagiatus.exe е достатъчно

И си мисля, че не е точно в адвегото проблема. Аз бях с 1.3.0.85 и то спря да бачка, пробвах с най-новото и то се сговняса :(
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Да, но ти си направил обновление на системата, а аз нищичко не съм пипал. Компютъра го използвам само и единствено за писане на статии. Ще извадя файла след малко и ще го кача да го ползвате и вие, ако искате.

Иначе Странник, аз след тая изцепка въобще не искам да го виждам, да ти кажа ли честно. Но повечето хора, като си поръчат статии и казват: искам еди колко си процента уникалност от адвего и по еди какви си настройки. Не виждам какво може да се направи, а и няма инструмент, който да показва адекватно нещата.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Аз съм с 1.3.0.94 в момента, пуснах текст от популярен сайт и даде 0 % уникалност, тоест намери го и работи коректно. Ако искате дайте някакъв текст да го проверя за да са еднакви тестовете.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

В случая, който е описан и от другите не става на въпрос за неправилен процент на уникалност. Става на въпрос, че като сложиш текст и като натиснеш за проверка, почти веднага изкарва 100%. Ако се загледате отдолу в ляво минават само няколко линка към google. На други места просто не показва. Явно, както каза Торбалан, има някаква цака и при някои хора работи, а при други не.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Не знам, освен някой да изключва google като търсачка, от опциите или google да блокира по-някакъв начин заявките не знам. Не би трябвало да има проблем но явно има.
111.PNG
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Настройките и аз ги гледах 10000 пъти, не е от тях.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Или windowsa или гошо нещо ебават нещата. И на гаджето в офиса е започнало да дава 100% уникалност.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Ето го работещото ми адвего - 1.3.0.85 :
http://dox.bg/files/dw?a=663cfba7b4

С тази версия на 3 текста вече ми дава следното:

Уникалността на документа не е дефинирана.
Причина: Задачата е прекъсната (Налични търсачки не са намерени).
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Чудна работа, аз сканирах един текст и всичко беше добре. Тая програма ще ни побърка...
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

В събота ако те устройва мога да го кача, защото го нямам налично в момента
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Преди месец спря да ми работи Адвегото, пробвах с нова инсталация но не проработи.
Оттогава съм я изтрил и се чувствам много по-добре. :p:)
 

Горе