Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Мислех, че го имам на компютъра, но имам по-стара версия 1.1.0.80 и следващите, които откривам са 1.3.0.65 мисля беше. Имах го 1.2.0.91, ама съм го затрила някъде. Дано някои друг колега пази инсталационния. Иначе при мен последната версия си работи добре за сега и ми намира доста линкове, че са копнати. Не съм пипала нищо по настройките
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Преди месец спря да ми работи Адвегото, пробвах с нова инсталация но не проработи.
Оттогава съм я изтрил и се чувствам много по-добре. :p:)
А с какво си изчисляваш уникалността?
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Да, и аз така си помислих. Попринцип и аз мисля, че ако човек си напише статията сам, дори и някакви фрази да се повтарят, то тя сама по себе си е авторска и обогатяваща. Иначе намерих няколко онлайн алтернативи, които ги хвалят американците, довечера ще ги изпробвам.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Между другото версията Advego Plagiatus 1.2.0.93 към която съм дал линк в първото си мнение, работи доста добре.
Оставил съм я на настроиките и по подразбиране. Добавил съм в полето "Игнорировать домень" "webcache.googleusercontent.com" за да не чакам с часове проверката. А за самите проверки, използвам бутона за дълбока проверка а не за бърза. Тествах го няколко пъти и за сега съм доволен.
Даниел Маринов ще съм любопитен ако споделиш опит и мнение за алтернативните програми след като ги тестрваш.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

При мен нещо се е бъгнал - какъвто и текст да му дам - 100%. Аз взимам писания текст от интернет страница, пак същото. Сменях и версии. Някакви идеи?
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Ето линк към Advego 1.2.0.93 , при мен работи перфектно, само задавате както по-горе колегата Palmag е посочил да не ви проверява в кеша на Гугъл -
Код:
http://speedy.sh/dGmWw/advego-plagiatus.exe
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Здравейте, търся Advego Plagiatus 1.2.0.91 или по стара версия.
Най-новата версия 1.3.0.94 ми дава 100% уникалнос на текстове, които съм копирал от стари индексирани страници.
Тоест не работи правилно.
След търсене в нета успях да открия версия Advego Plagiatus 1.2.0.93 ето тук.
Но предпочитам да използвам версия 1.2.0.91 или по-стара.
Ще бъда много благодарен на всеки който ми помогне. :)

Бъгче .....

Вышла новая версия Адвего Плагиатус 1.3.0.97.
.....
-- устранено - не выполнялся поиск в google и yahoo у некоторых пользователей (данные поисковые машины изменили формат выдачи некоторое время назад);
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

То добре ама сами си признават, че старите версии лъжат и показват по-висока уникалност. Освен това на ноута на гаджето ми с 1.3.0.97 нещата се оправиха. След обяд ще тествам и в офиса, там имах същия проблем.

Добрый день. Вышла новая версия Адвего Плагиатус 1.3.0.97.


Внимание! Данная версия обязательна к установке, предыдущие версии при включенных ПС гугл и яху сейчас работают некорректно (показывают завышенные показатели уникальности).
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Advego Plagiatus версия: 1.3.0.97 от 16.09.2014
PHP:
http://download4.besplatnyeprogrammy.ru/AdvegoPlagiatus_Rus_Setup.exe
Тествах една статия, която аз съм превеждал - дълга проверка, и в общи линии показа верен резултат:
PHP:
[14:43:33] Проверено документов: 396  / Всего найдено: 414 документов
[14:43:33] Символов: 6768 / Слов: 1024 / Символов в словах: 5537
[14:43:33] Уникальность текста 88% / 53%. Удовлетворительная уникальность текста. Возможно, рерайт.
и още една, също преведена от мен, но с бърза проверка:
PHP:
[14:59:25] Проверено документов: 184  / Всего найдено: 205 документов
[14:59:25] Символов: 7083 / Слов: 1033 / Символов в словах: 5867
[14:59:25] Уникальность текста 99% / 100%. Отличная уникальность текста.
Резултата на втората е малко съмнителен :)
 
Последно редактирано:
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Явно са обновили 1.3.0.97 версията. Можете да я изтеглите от тук http://advego.ru/blog/read/news/1887362 Махнах предишната, която ми беше на компа, инсталирах тази и спря да дава постоянно 100% уникалност.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Защо тази версия Advego Plagiatus 1.3.1.3 ми дава че има вирус. Използвам оригинален NOD 32

Вируси няма, но налива яндекс тулбар и подобни лайна, ако не внимавате.
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

За да не правя друга тема - в последно време последната версия на Адвего, версия 1.3.1.7 създава проблеми, а при мен и спря да работи. Знаете ли някакво решение на проблема или друг софтуер за проверка на уникалността на статиите?
 
От: Търся Advego Plagiatus 1.2.0.91

Същото искам и аз да питам, защото при мен тотално се бъгна и ми иска кепчи или ми дава, че е 100% уникален текста, който е копиран.
 

Горе