Партньорска програма на Molivko.coom

grigorov

Active Member
Здравейте,
С леко закъснение Ви представям партньорската програма на Molivko.com

Знаете, че в момента едно от най-коментираните неща е предстоящият първи учебен ден. Именно за това се включвам сега. До края на септември комисионните на всички партньори ще бъдат вдигнати на 7% вместо посочените по принцип 5%. Това ще е така до края на септември.

Защо да изберете Molivko.com

1. Голямо разнообразие на стоки.
2. Високо качествени продукти! Ние не се конкурираме с левчетата. В напълно друга категория сме. В категория с по-високо качествени продукти, които имат стойност и респективно 5 или 7% от тях могат да докарват не лоши комисионни.
3. Изключително добри цени на сравними продукти. Това Ви дава по-голям шанс за продажба.

Знам, че тук има много хора с големи facebook страници които могат да ги монетизират с подобни линкове именно през това време на годината /а и не само предлагаме и много офис материали търсени целогодишно/

Признавам, че тепърва стартираме партньорската си програма и приемаме всякакви съвети и предложения /дори оферти/ за подобряване ѝ. Стига да бъдат в добрият тон.

Освен това предлагаме безплатна доставка над определена сума /което стимулира клиентите да се стремят към нея/
Предлагаме и награди което също е стимул за тях.

Желаем успех на решилите да се включат! http://www.molivko.com/index.php?route=affiliate/login

Поздрави,
Ивайло Григоров
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

bgobqva.com ние предлагаме високо качествени продукти на едни от най-добрите цени online /а и не само online/ доплащаме доставките или целите според сумата. Дори си позволяваме да даваме подаръци /които поне до момента наблюденията са че се харесват на хората и ги кара да се стремят към по-голямото стъпало/.

Може би не познавате бранша... но тук надценките не са много големи. Като при парцалките примерно.
Разбира се всеки има право на мнение колко точно струва труда и трафика му. Но ще се радвам ако не подлагаме процентите на коментари.

kamentk ще се радвам да работим заедно. Имайте предвид, че причината да избързвам с представянето още преди да сме описали всичко напълно точно е че сега е момента да обърнете най-бързо и качествено трафика в продажби. Родителските срещи вече минаха и сега мамите са луднали. :)
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Може би сте прави и не познавам бранша :)

Може би не познавате бранша... но тук надценките не са много големи. Като при парцалките примерно.
Разбира се всеки има право на мнение колко точно струва труда и трафика му.
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Регистрирах се, чакам да потвърдите регстрацията. Между другото защо са ви необходими телефон и адрес? И как точно става изплащането на сумите? При поискане се преглеждат и обслужват заявките над 10 лв или на определено число който е натрупал над 10 лв си получава комисионната сума.
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

kamentk благодаря за градивният коментар.

За телефона нужен ни е за уточнения ако имаме проблеми някакви ако коментираме проценти и така нататък. Наистина ми се иска да изградим едни доста близки и отношения с нашите партньори. Смятам, че телефона за един предприемач не е нещо тайно. Знам, че хора като нас и Вас си следят мейлите, но все пак...

За адреса да си призная формата явно е била такава. Ще го изкоментирам с човека който се занимава с тези неща.

Сумите ще се превеждат при изискване от партньора в случай, че е направил над 10 лв. Ще оформим добре структурирани и ясни условия. Споменах защо избързвам с пускането.
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Благодаря Ви за подкрепата.
Честно казано очаквах да ми разкажете играта, че пускам преди да е канализирано всичко. Но явно това, че съм малко по-стар потребител и с добра репутация ме спаси :)

Благодаря Ви много и УСПЕХ на всички! :)
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Здравейте, благодаря за одобрения акаунт. Исках да ви попитам дали има генератор на ваши рекламни баннери с различни размери или е само предоставения линк за проследяване ?
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

За сега са само линковете.
Приемам предложения как да се случат нещата по най-добрият начин. Включително приемам и оферти от хора с опит в тази област които могат да усъвършенстват партньорската програма. Може и на лична да не разводняваме темата.
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Наистина вкарайте банери с които да може да се промотира по-лесно. Че така само с линкове ще върви общо взето само фейсбук трафик. Иначе благодаря за одобряването. Ще си вкарам телефона, че при регистрацията написах неистински, и записах въпроса тук. Не съм се занимавал с афилиейт, имам една подобна на афилией кампания, но няма интерес. Нещо не си вярвам, че мой трафик може да конвертира по някакъв начин, но защо да не опитаме.

Успех с кампанията.


Eдит: Колко време ще са активни кукитата т.е колко време след първото влизане в сайта от мой линк ще мога да получа комисионна от направената покупка.
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Здравейте приятели!!!
Вече имаме и банери. За сега 3 от основните размера. Разделени са на ученически и офис... желая Ви успешни продажби! :)
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

От другата седмица стартира кампания по радио Fresh. Което положително се очаква да се отрази и на продажбите през Вашите банери. Тъй като бранда започва да става все по-разпознаваем.
Очакваме по-голяма активност и от Ваша страна :)

Поздрави!
 
Ъпвам темата на пича, защото знам как работи и ако е така и програмата, може да се очаква само приятни неща и професионализъм. ;)
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Програмата изглежда готина. Пробвах да работя с нея, но еддно ме отказа. Липсата на статистика за импресиите и кликовете по банерете. Аз не открих такава, може и да има, но без това нещо не мога да си правя никакви изводи за конверсията.

Да изключим инфото за продуктите които разглеждат, но поне за броя на кликовете е важно.
 
От: Партньорска програма на Molivko.coom

Благодаря и на двама Ви за коментарите!
На $INeed$ за високата оценка.
И на kamentk за градивната критика! Не е перфектна все още програмата. Но ми се искаше да видя донякъде и интереса. Ще се насочи ресурс и в тази посока ако има интерес и повече такива градивни коментари :)
 

Горе