Да помогнем на едно жизнерадостно момче #HelpKoko

Jordan Enev

Active Member
Здравейте колеги, приятели и съфорумници,

с моя екип решихме да направим дарителска кампания за малкия Коко от Варна.
Няколкото срещи с Коко ми бяха достатъчни да се убедя, че това е едно от малкото деца (които познавам), които са изключително жизнерадостни и се радват на всеки един миг.
Всяка една минута, която съм заделил в кампанията ме кара да се чувствам жив и пълноценен.

Ще съм Ви изключително благодарен - дори и само да споделите линка.

Уеб сайт на кампанията: helpkoko.com
Фейсбук страница на кампанията: https://www.facebook.com/HelpKokoCampaign

Възможност за дарение:
  • PayPal: [email protected]
  • BitCoin: 17tJkrdWQjfXHkRYW6P9aHSqDdwQ7Ke3qy
  • DMS KOKO на кратък номер 17 7771 sms е 1,20 лв. с ДДС.
  • БАНКОВ ПРЕВОД
    Титуляр: Константин Чонов Сарафов
    Банка: ОББ
    IBAN: BG09 UBBS 8002 1019 1065 40
    BIC: UBBSBGSF

Благодаря на всички, които ще бъдат съпричастни!

Поздрави,
Йордан Енев
 
От: Да помогнем на едно жизнерадостно момче #HelpKoko

Евала колега супер за кампанията която сте направили малко са хората които биха направили подобно нещо ! Дано максимално бързо се събере необходимата сума за Коко !
Поздрави !
 
От: Да помогнем на едно жизнерадостно момче #HelpKoko

Пратих каквото имах в PayPal, не е много но...

Anyway, някакви банери случайно да има? За сайтове или за споделяне във Фейсбук? Тука има много хора с доста сериозно Фейсбук ресурси могат да помогнат, а и ще раздвижат страниците си.
 
От: Да помогнем на едно жизнерадостно момче #HelpKoko

Благодаря на всички, които се отзоваха и продължават да го правят.
Днес е последният ден от нашата кампания. Средствата постъпили от PayPal автоматично се обновяват на slider-a. Утре ще направим обобщение и ще имаме информация за събраните средства по останалите канали. Разбира се ще пуснем ъпдейт.

Относно банери - има подходящи във фейсбук страницата на кампанията.
Този е добър пример.

Изключително приятно бях изненадан, след като млад предприемач (10 клас) от форума се свърза с мен и подкрепи кампанията!!!
 
От: Да помогнем на едно жизнерадостно момче #HelpKoko

Много се радвам, че сте успяли, аз лично не успях да даря, за което съжалявам в момента реших, но сте приключили вече...
Много трудно друг човек да правя дарителска кампания, което е чест за теб, понеже знаем, че с това най-много се спекулира напоследък и дори тук във форума имаше тема как беше разобличен един, че си сабира пари за кола, а уж е болен.
Евала момчета и момичета и успех на момченцето при лечението му!
 

Горе