Защо не мога да пиша теми в раздела Рекламна борса

rUMENcho

New Member
Здравейте,

някой има ли идея защо бутона "Започни нова тема" ми липсва в раздела за Реклама борса? Трябва да достигна някакви определени изисквания или?

Благодаря.
 
От: Защо не мога да пиша теми в раздела Рекламна борса

Благодаря :)

честно казано, защото спестих доста време като написах темата, вместо да се ровя и да търся (не съм редовен форумец тук и общо взето нямам представа кое къде стои)
 
Здравейте,

някой има ли идея защо бутона "Започни нова тема" ми липсва в раздела за Реклама борса? Трябва да достигна някакви определени изисквания или?

Благодаря.

Здравей и добре дошъл. Да има ограничения от към постове и прекарано време тук от началото на пребиваването (регистрацията ти), което си е наложено от няколко години, заради зачестилите спам истории - влиза и почва да продава глупости или да спами с линкове. Но ти реално си на точно (и само на) 2 поста от тази възможност. Мисля, че няма да те затрудни - има доста теми, в които може да вземеш участие, а в най-добрия случай, давайки добро мнение, може да ти лепнат един (или няколко) положителни репутации. ;)

Успехи и от мен и ако има нещо, пиши ни. ;)
 
От: Re: Защо не мога да пиша теми в раздела Рекламна борса

Да, прочетох линковете които Странникът ми прати и се запознах с условията и правилата. Определено ще се включа в (поне) няколко темички като за начало.

Благодаря още веднъж :))
 
Re: От: Re: Защо не мога да пиша теми в раздела Рекламна борса

Да, прочетох линковете които Странникът ми прати и се запознах с условията и правилата. Определено ще се включа в (поне) няколко темички като за начало.

Благодаря още веднъж :))

Ето, готов е вече. ;) Ще те очакваме в тези темички. ;)
 

Горе