Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Calasedo

Member
Сайта е само на няколко месеца, но вече има около 500 видео клипа и над 70 регистрирани потребители.
Сайта се разраства с всеки изминал ден и всеки ден се качват доста интересни и забавни клипове.

КАК СТАВА ПЕЧЕЛЕНЕТО НА ДОПЪЛНИТЕЛНИ ДОХОДИ: регистрирате се в сайта( става бързо, лесно и е напълно безплатно),
качвате видео клип и започвате да печелите веднага. Да, правилно прочетохте - ВЕДНАГА! Сайта Ви дава пари на всяко Ваше
преглеждане на клипа.

КАК ДА ПЕЧЕЛИТЕ ПОВЕЧЕ: колкото повече клипове качвате толкова повече те ще се преглеждат и така ще печелите повече.
Също така може да печелите повече като поканите Вашите приятели и познати да преглеждат клиповете Ви колкото се може повече пъти.

Сайта го има в подписа ми, но който иска може и на лично да му го пратя.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Качвайте видео клипове и печелете допълнителни доходи! Регистрирайте се бързо, лесно и
напълно безплатно в сайта www.tv-talant.com, качете клип и започнете да печелите веднага!
Само www.tv-talant.com плаща на всяко Ваше преглеждане на клиповете Ви!
НЕ ЧАКАЙТЕ! ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПЕЧЕЛИТЕ ОЩЕ САГА!
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Нещо май си объркал форума ..

Защо да съм го объркал? Нима този форум не е за предприемачи?! Нима този форум не е за онлайн бизнес?!
Нима този сайт pal.bg, дето оспами целия форум, не предлага същото?!

ПП. Благодаря за минуса на репчето!

Пожелавам ти успех в онлайн бизнеса!
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Какъв е минимума за теглене на парите и как ги превеждате? Paypal, epay, банков път?
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Какъв е минимума за теглене на парите и как ги превеждате? Paypal, epay, банков път?

Минимума за теглене е 50 лв. След като натрупаш 50 лв. вече можеш да си поискаш парите да ти се преведат.
Парите се превеждат по банков път или куриерска фирма.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Прекалено е хубаво за да е истина...Значи казваш 1 стотинка на гледане? Следователно на 1000 гледания даваш 10 лева? 5000 гледания и правиш минимума от 50лв. Че те влогърите от YouTube ще се изместят при тебе :D. И как ще ги избиваш тея пари, които ще даваш много ми е интересно с AdSense ли? :D Ако наистина ги даваш тези пари (което не ми се вярва) нали се сещаш, че ако дойде сега един с голяма и активна Facebook страница ще фалираш за 1 ден? Защо си криеш whois информацията?
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

има и награди от 100, 500 и 1000 лева ей не изтървайте бонуса
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Обмисли да направиш ембедване от ютюб примерно, така ще е по-лесно, отколкото да се качва всеки клип. :)
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Клиповете авторски ли трябва да бъдат? Могат ли да се популяризират насам-натам? Български или английски? Пиши повече подробности, нищо, че звучи глупаво.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Клиповете авторски ли трябва да бъдат? Могат ли да се популяризират насам-натам? Български или английски? Пиши повече подробности, нищо, че звучи глупаво.

Клиповете не е задължително да са авторски. Може да са всякакви. Разбира се, че може да се популяризират навсякъде. Клиповете могат да са български, английски, пакистански, китайски, турски, румънски, с една дума - всякакви. На какъвто език искаш стига да има гледания, за да можеш повече пари да печелиш.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Има ли някой, който реално е получил пари?

Следиш ли гледането от кои държави са и това влияе ли на плащането - 1ст./гледане?
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Има ли някой, който реално е получил пари?

Следиш ли гледането от кои държави са и това влияе ли на плащането - 1ст./гледане?

За сега още никой регистриран потребител, който е качил клип не е достигнал минимума от 50 лв. и за това все още няма потребител, който да е получил пари,
понеже сайта е нов, само на няколко месеца и няма все още много регистрирани потребители, но от ден на ден сайта все повече се развива и има повече
гледания на клиповете. Колкото повече клипове качвате толкова повече гледания ще имат и повече пари за вас.
Няма значение от кои държави и правилно си разбрал - за едно гледане една стотинка.

РЕГИСТРИРАЙТЕ СЕ СЕГА, КАЧЕТЕ КЛИП И ЗАПОЧНЕТЕ ДА ПЕЧЕЛИТЕ ВЕДНАГА!
НЕ ЧАКАЙТЕ, А КАЧВАЙТЕ КЛИПОВЕ!
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Обмисли да направиш ембедване от ютюб примерно, така ще е по-лесно, отколкото да се качва всеки клип. :)

Ще отговориш ли и на моя въпрос, ако може? :p
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Ще отговориш ли и на моя въпрос, ако може? :p

Не ти отговорих нищо понеже мнението ти не беше формулирано като въпрос, но след като има формулиран въпрос и ме питаш ще ти отговоря.
Не съм мислил за ембедване от ютуб или друг сайт за видео клипове, а и за сега нямам намерение да го правя.
За в бъдеще ще видим, може и да го направя, нищо не се знае.

п.п. А ти защо питаш? Искаш от ютуб да качваш клипове ли?
Не съм направил ембедването понеже не искам всички клипове да са еднакви в моя сайт и в тубата. Искам да са различни.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Защо не отговори на колегата Желязков. Не отг. само на положителните коментари :) Веднага ти казвам, че това с пал.бг няма никакъв смисъл :) 9 999 за 100 лева... Как се превеждат парите?
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Защо не отговори на колегата Желязков. Не отг. само на положителните коментари :) Веднага ти казвам, че това с пал.бг няма никакъв смисъл :) 9 999 за 100 лева... Как се превеждат парите?

Не съм отговорил на колегата Желязков понеже той сам си е отговорил на въпросите. Всичко, което е написал е така. Не крия нищо и нямам намерение да крия нищо.
Не знам как е в pal.bg и не мисля да се занимавам с тях, но в сайта tv-talant.com регистрирате се, качвате видео клип и започвате да печелите веднага, стига вашият клип
да има гледания. Някои колеги от тук вече се регистрираха и даже качват доста клипове. Няма да казвам кои са, ако пожелаят те може да си дадат мнението. Не се печелят
милиони, а стотинки поне за сега, но стотинки по стотинки се трупа печалба само от качване на клип, което става за 2-3 мин. и след това не правите нищо, а трупате стотинки.

п.п. БЛАГОДАРЯ НА КОЛЕГИТЕ, КОИТО СЕ РЕГИСТРИРАХА И КАЧВАТ КЛИПОВЕ!
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Въпреки съмненията ми ще се регистрирам и ще те пробвам. Не съм искал да те обидя по някакъв начин, просто както казах всичко изглежда прекалено добро за да е истина. Ако след това всичко е точно ще оставя мнение. :)
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Нищо не пречи да се опитва. И аз ще се регистрирам :)

Въпреки съмненията ми ще се регистрирам и ще те пробвам. Не съм искал да те обидя по някакъв начин, просто както казах всичко изглежда прекалено добро за да е истина. Ако след това всичко е точно ще оставя мнение. :)
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Въпреки съмненията ми ще се регистрирам и ще те пробвам. Не съм искал да те обидя по някакъв начин, просто както казах всичко изглежда прекалено добро за да е истина. Ако след това всичко е точно ще оставя мнение. :)

Ще очакваме мнението ти, както и на други колеги, които са се регистрирали ако желаят разбира се.

п.п. Не си ме обидил по никакъв начин. Просто се чудя защо се съмняваш толкова?
Все пак трябва да има нещо хубаво в сивото ни ежедневие, въпреки че аз не го смятам за чак толкова хубаво.
 

Горе