Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Няма как сериозни хора да се регистрират в сайта ти и да очакват да печелят, защото всичко изглежда зле замислено и прекалено елементарно. Ако зад теб стоеше голяма компания с голям бюджет, тогава сигурно много хора биха се включили. В момента нещата са съмнителни и всеки би си помислил, че просто търсиш някой да ти напълни сайта с клипове, като се надяваш никой да не достигне до сумата за плащане или поне това да са единични бройки, защото едва ли имаш толкова излишни средства. Още повече, че парите, които евентуално ще дадеш, няма да се избият скоро. Тук има хора с огромни фейсбук страници и сайтове с голям трафик. Ако качат клип и го популяризират, гледанията които ще получи, могат да са толкова, че да не си в състояние да ги изплатиш.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

На някой зарежда ли му сайта изобщо?
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Не. Поне при мен. Любопитно ми беше да разгледам, ама няма да е днес...
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

ПЪЛНА ИЗМАМА!!!

Собственика ми изтри клип с над 5000 гледания!
 
Бтл аавторът спами яко в коментарите на статиите в известен сайт. Бизнес така не се прави. Явно няма нужния бюджет за промотиране напбизнеса.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Нека бъден реалисти. Не вярвам да има човек, който би платил по 0.01лв за 1 гледане. Дори и фирма с огромен бюджет не би платила такава сума, като се има напредвид колко много хора имат добре развити Facebook страници (и не само).

Не искам да обидя никой, но този сайт намирисва от километри. Не вярвам, че някой ще получи нещо за вложените усилия да се съберат определен брой гледания.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

Явно собственика видя на къде вървят нещата и намали цените :D :D :D 0.001лв. явно свършиха парите :D :D то май никой не е взимал от тоя сайт пари но все пак е грубо да обявиш 0.01лв и после да промениш на 0.001лв.
 
От: Печелете допълнителни доходи от сайт с видео клипове

И аз му се регистрирах даже...Големи гадове има сред хората, да знаете...
 

Горе