DS Domination въпроси/мнения

Amigo0o

Well-Known Member
Не видях тема за тази Dropshipping платформа така че нека да чуя вашите мнения за нея.

В последните година в чужбина са луднали по нея, а в България има над 300 последователя и хора работещи с така нареченото DSD.

Какво представлява:

Платформа в която ставаш член срещу 20$. Получаваш съвети и информация как да продаваш и да печелиш пари.

Примерно продаваш продукт за 50$ ибей и когато някои го купи го поръчваш в амазон за 40$ и правиш печалба.
Самата DSD платформа е и МЛМ система, за всички хора регистрирали се под вашият линк печелите %.

Някакви мнения от вас и хора, които се занимаваш с тази платформа.

Вход към DSD не е афф линка.
 
Последно редактирано:
От: DS Domination въпроси/мнения

Първото ниво е $20. То е въвеждащо. По-нагоре се заплаща още. Общо взето, това е видео сайт със уроци за дропшипинга на амазон с ибей. Ако желаеш мога да ти оставя скайп на двама, които ми обясниха преди време как стават нещата. Единият е в Англия, но прави скайп група, споделя екрана и показва на хората как стават нещата.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Аз се занимавам с DSD. Системата работи много добре, и човек ако има хъс и работи както е показано в сайта нещата се получават. Вече лимитите са ми 180 продукта на месец за 10 500$. Изкарват се доста добри пари, като аз лично ако продължавам със същото темпо мисля да напуса работа след Нова Година и да се съсредоточа само над това. Заслужава си да се опита, а таксата от 20$ се избива с 1-2 продажби. Ако имате някакви въпроси - питайте :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

И aз се зaнимaвaм с ДСД и лимитa ми е 230 продуктa и $12 500. Определено имa голям потенциaл в този бизнес. МЛМ стрaнaтa също предлaгa добрa aлтернaтивa зa допълнителни/основни доходи.
 
И как става регистрацията в тази платформа? Трябва през някой афилейт линк ли? Защото като отворя сайта няма възможност за регистрация.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Да. Преди можеше и от сайта да се регнеш, скоро го гледах и трябва някой да ти прати линк
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Здравейте, ако искате да научите повече за DS Domination, посетете http://dsd-bgteam.com , там е обяснено доста добре, и ако искате да започнете се свържете с екипа на сайта.
 
Последно редактирано:
От: DS Domination въпроси/мнения

Като цяло тези теми са разисквани хиляди пъти в Блекхета, много по-добър вариант е да се включи и трети канал за продажба като Етси, в който цените могат да бъдат 3-4 пъти над стойността за която сте закупили стоката. Защо трябва да дам 20$ някой да ме учи на елементарни неща, които от години са известни на всички?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Като цяло тези теми са разисквани хиляди пъти в Блекхета, много по-добър вариант е да се включи и трети канал за продажба като Етси, в който цените могат да бъдат 3-4 пъти над стойността за която сте закупили стоката. Защо трябва да дам 20$ някой да ме учи на елементарни неща, които от години са известни на всички?
Защото иначе трябва сам да си напишеш ботовете, които през API-тата на ebay и amazon да следят и взимат цените за десетки или стотици артикули, и да актуализират информацията в ebay. Не, че подобни ботове изисквай кой знае колко умения, но все пак трябва да си запознат с платформите, защото иначе може да се набуташ или да изтървеш промоция.
Естествено, ако имаш собствен бот, няма нужда да плащаш нищо на никого :). Но, ако правиш цялата галимация ръчно... не виждам как ще стане, да следиш примерно 400-500 артикула.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Здравейте, като гледам има хляб в тази схема, но може ли да се вадят прилични пари като 1000-1500лв на месец...????
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Аз друго се чудя толкоз тъпи хора ли пазаруват от ебай?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Защото иначе трябва сам да си напишеш ботовете, които през API-тата на ebay и amazon да следят и взимат цените за десетки или стотици артикули, и да актуализират информацията в ebay. Не, че подобни ботове изисквай кой знае колко умения, но все пак трябва да си запознат с платформите, защото иначе може да се набуташ или да изтървеш промоция.
Естествено, ако имаш собствен бот, няма нужда да плащаш нищо на никого :). Но, ако правиш цялата галимация ръчно... не виждам как ще стане, да следиш примерно 400-500 артикула.

Има логика щом всичко е автоматизирано, изпуснал съм го този момент :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Аз се занимавам от доста време с този вид бизнес, започнах от dsd-bgteam сайтчето , и започнахме да го развиваме , общо взето предимството това някой да те учи , е че тези 20 долара ги избиваш доста лесно, събираш се в сфера с стотици българи и обменяте опит , и когато дойде някой проблем и се запънеш и се чудиш как аджеба да върнеш итема на човека.. и тогава разбираш защо плащаш за обучения.. разбирасе има и автоматизираща програма която доста ми помага със следенето на продукти , защото в началото ми беше лесно с 10 продукта ама когато станаха 100 нещата се промениха..
И това за 1000 лева на месец е възможно , но има много хляб да ядете докато стигнете до там.. в началото изкарваш някакви мижави долари от порядъка на МАКСИМУМ 100 на месец.. ,но това е до ниво ПРО нататък вече има ЕЛИТ МОНОПОЛИ и само този който е на тях знае какви възможности крият .. там вече се получават и продажби с профит дори 100 долара... :)
Лично според мен това е доста по различен начин на бизнес отколкото кликанията на сайтовете и другите такива...
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Ето някой се интересуваше колко можеш да изкараш, като има доста по -добри резултати а има и по слаби, всичко си зависи от вас :) Това вече е монополи ниво и човека доминира в Амазон :)

Виж файлът 11927
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Добре де, никой не обърна фнимани ена въпроса ми.
Значи излиза, че тези в едбай са само олигофрени щом им продавате нещо с надценка което те лесно могат да намерят.
Аз ли не хващам логикаття?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Добре де, никой не обърна фнимани ена въпроса ми.
Значи излиза, че тези в едбай са само олигофрени щом им продавате нещо с надценка което те лесно могат да намерят.
Аз ли не хващам логикаття?

Абсолютно си е така, там залагат на това че ги мързи да търсят из другите сайтове имат си пари хорицата и пръскат, пък като видят и някой потребител с рейтинг и айдеее купиха го :D Но това може да става и не само в ebay, аз съм продавал продукти от амазон в сайт с надценка и пак купуваха хората. Просто тематичен сайт с инфото и ревюта на продуктите и вместо да слагам афилейта на амазона продавах продуктите с 10-20 долара надценка, като обърнеш внимание и на въпросите на клиентите и стават нещата. Но в ebay наистина рейтинга играе голяма роля и страшния мързел на потребителите на ebay.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

А сега DS доминаторите са минали и на друга пирамидална егра с бинарни опции, плащаш 50 долара или евра на месец и получаваш някакви бинарни сигнали. Страшните пари въртят от бая шаранчета :D
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Както този менец каза хората не сте интересуват от цената а от обслужването :)
Когато даваш ти се връща и това е на този принцип ;)
Между другото новия проект - Options е за борсата за търгуване и бинарни опции , впрочем е доста добър ,но за сега все още като шаранче си правя продажбички и мога да кажа ,че от половин година вече работя за себе си ;) , доста сме шаранчетата :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Според мен няма хляб в това. В DS Domination има нива и всеки с по - голямо може да те измести.
 

Горе