DS Domination въпроси/мнения

От: DS Domination въпроси/мнения

А какъв начален капитал се изисква?

Ето това е сайтчето, което разработваме с колеги в него е обяснено всичко, но за капитал в началото 100 лева стигат , за да купуваш това което продадеш.
dsd-bgteam.com

Според мен няма хляб в това. В DS Domination има нива и всеки с по - голямо може да те измести.


На ниво ПРО се използва Амазон за dropshipping доставчик, на ниво ЕЛИТ използваш вече други доставчици и тнт а в Монополи започваш да продаваш в Амазон , деюре всички нива са една стълбица и заради това всеки започнал има шанс ,то ако беше така никой нямаше да стигне до нивото което е сега :D :D

Манго, това че се представяш за новак не може да ни заблуди, че ти се собственика на тая помия и абе кво ти се обяснявам. Ай сиктир
Стига си се излагал, пишеш на цигански а обиждаш на Манго?! Започнах с този сайт и го разработваме с приятели вече няколко месеца, ако може уважавай труда на хората :)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Има ли вариант, да си купя ботовете и да управлявам 100-200 продукта веднага, без да минавам някакви обучения, които нищо ново няма да ми кажат?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Да, купуваш си ниво PRO $20 / месец и имаш listing integration( следи ценита в amazon и , ако се налага ги променя, следи количества , и ако няма от този продукт го сваля ), имаш видеата и може да прочетеш тук какво получаваш от нивото PRO dsd-bgteam.com/ds-domination-pro/.
Не мисля, че $20 на месец са много 0,66$ на ден, но ти си преценяваш. :)
 
Последно редактирано:
От: DS Domination въпроси/мнения

Има ли ограничение на броя продукти, които следи за $20/м? Иначе аз си имам собствен скрипт, който следи за наличност и цена. То това е лементарно за писане. Актуализирането в ebay е малко повече заигравка. Другото е, че ти трябва машина 24/7, където да изпълняваш ботовоте. Та от тая гледна точка, дали ще дам 20 лв за ток или $20 за абонамент за бот не ме бърка. Въпроса е да нямам някакви ограничения и да получавам пълната печалба от разликата в цената.
 
От: От: DS Domination въпроси/мнения

boksaа, къде видя афилиейт линк?
350 човека в България се занимават в това.Има затворена facebook група, за тези които си плащат.
 
От: От: От: DS Domination въпроси/мнения

boksaа, къде видя афилиейт линк?
350 човека в България се занимават в това.Има затворена facebook група, за тези които си плащат.

Влез в тоя сайт който е моя и на моя приятел там ще се запознаеш, и после се регистрирай от нашия афф линк и готово.... Знаем ги тея номера... :D
Сайта е там вашия dsd-bg тийм....!!!
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Да сайта е там, но намери афилиейт линк някъде в него.
Написах коментар със сайта за да може да се запознаят повече хора с платформата, всеки сам си си преценява дали да се регистрира или не и какво номера знаеш, приятел ?
Какво знаеш за DS Domination и за това, което ти предлага?Защо мислиш, че това е поредната измамна MLM пирамида, която ще направи всичко за да вземе от теб $20?
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Мали тия са на бахти скапаните наркотици заклевам се...... като няма да пишат нищо интересно ще им държите тъпите мнения. Ъпхиро правилно си каза всеки пост все едно от някоя секта е изваден и тъпата им група и отворената и тази дето си плаща е пълна само с такива простотии. И на това вашето му се вика чиста пирамида, тоест ташак, тоест може да си прочете всеки в интернет кой печели от тия неща. Докато има балъци ще има и тарикати, но това което си купувате за 20-50-100 $ от някой който 2 часа ви обяснява, че се става богат смятайте..... Обяснява ми че преди два месеца не можел дори да си купува неща от ebay, а сега дори и продава..... Евалаааа Джони намери топлата водица, а ние тук от кога се къпем без бързовар си нямаш на идея :D


Не ме разбирайте погрешно помогнал съм на доста хора тръгнали от птц сайтове (както и аз), но тия доминатори ми бъркат в здравето и други подобни пирамидални величия :)
 
От: От: DS Domination въпроси/мнения

Мали тия са на бахти скапаните наркотици заклевам се...... като няма да пишат нищо интересно ще им държите тъпите мнения. Ъпхиро правилно си каза всеки пост все едно от някоя секта е изваден и тъпата им група и отворената и тази дето си плаща е пълна само с такива простотии. И на това вашето му се вика чиста пирамида, тоест ташак, тоест може да си прочете всеки в интернет кой печели от тия неща. Докато има балъци ще има и тарикати, но това което си купувате за 20-50-100 $ от някой който 2 часа ви обяснява, че се става богат смятайте..... Обяснява ми че преди два месеца не можел дори да си купува неща от ebay, а сега дори и продава..... Евалаааа Джони намери топлата водица, а ние тук от кога се къпем без бързовар си нямаш на идея :D


Не ме разбирайте погрешно помогнал съм на доста хора тръгнали от птц сайтове (както и аз), но тия доминатори ми бъркат в здравето си и други подобни пирамидални величия :)

ТИ СИ БОк....!!! Много истина в няколко изречения...!!!
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Нормално да ти бъркат в здравето, защото са успешни се пак знаеш какво има и в двете групи, значи си не си успял и това може би те гложди.
Да обученията са създадени за хора, които не са работили до сега с платформата на eBay. За 10 месеца едно момче от групата, което никога не се е занимавало с е-търговия е постигнало резултат от $100 000 оборот.Както казах малко по - нагоре, ТОВА НЕ Е ЗА ВСЕКИ. ;)
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Нормално да ти бъркат в здравето, защото са успешни се пак знаеш какво има и в двете групи, значи си не си успял и това може би те гложди.
Да обученията са създадени за хора, които не са работили до сега с платформата на eBay. За 10 месеца едно момче от групата, което никога не се е занимавало с е-търговия е постигнало резултат от $100 000 оборот.Както казах малко по - нагоре, ТОВА НЕ Е ЗА ВСЕКИ. ;)

Да не е тоя: http://ecommcongress.com/speakers/nikola-romanov/
......???!!!
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Пожелавам ви успех, @Boksaa, @danko6 кликвайте на реклами за по $0.01 правете по няма и $1 на ден и чувствайте успешни! :)
Разбирам ви, това е нещо непонятно за Вас, страх ви е да научите нещо ново, все пак Уно се плаща.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Мали много рядко гледам да влизам в такива теми, ама наистина ти си страшно тъпо парче. Успешни сте аиде изчезвай прави си 100 000 хилки които не са ви чиста печалба от тях прибирате еди колко си процент равняващ се на нечия заплата и си мислиш че правиш милиони. И сайта си напраскахте, а пък онзи дет ми го хвалиш със 100-те боня ме разсмива комик голям хдддд дайте 20лв и елата да ме слушате как ви приказвам тъпотии прочетени от нета смешници.... И съм само в безплатната ви група да наблюдавам само как баламосвате хорицата, в платения ви шит не съм влизъл никога, но не е трудно да ти каже преебал се човек.
Давайте изроди вие сте упорити ще станете милионери с продаване на чужди стоки и не взимащи повече от 10% надценка и то продукти от 20 долара. Давайте успешни доминатори дееба и шитовете
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Аз не пиша да убедя простият народ, пиша защото само засрамвате DS Domination.
Аз като не съм компетентен по някой въпрос не пиша и не говоря.
Е не знаех, че $100 000 са оборот, а не печалба МЕРСИ, че ми каза!
Проста сметка - 10% от $100 000 за $10 000 за 8 месеца, изкарай ги докато бачкаш в България.
Не казвам, че всеки ще има успех като него, но все пак на никой не му е излишен допълнителен доход.
дайте 20лв и елата да ме слушате как ви приказвам тъпотии прочетени от нета смешници
Не всички хора са като теб и има времето да седят пред компютъра и да четат и да се ровят, на някой им по удобно да си платят и някой да им го преразкаже, но не мисля, че има смисъл да ти обяснявам умственият ти капацитет няма да побере.
Беше ми приятно, и ще ви помоля да спрете да плюете като селските клюкарки.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Тоя форум е с различна насоченост и 10к за 8 месеца ги правят доста хора в тоя форум включително и аз само на заплата без личните си проекти така, че недей се бута ми взимай и млъквай дсд е за малоумници и тъпанари. Като нямаш какво да кажеш, простоси чети във форума и недей пиши изобщо и готово, ама недей си мисли че ще си праскате линковете на тая простотия наляво и надясно никакво инфо не споделя ама ако си платиш 20 долара ще те научи как..... Спирам да пиша в тая тема, както казах гледам изобщо да не навлизам в такъв тип теми, но тук не можах просто изказванията са като от някаква секта само розички и цветя :D :D


Не трябва да се целите само там където някой прави пари, целете сами да излезете с нещо да сте първите да има как да дръпнете и да дръпнете рязко, просто не се ограничавайте до там. Да ти си прочел нещо и сега го продаваш за 20 долара, но този който го купува ако си мисли че така един ден ще стане успешен няма как да стане, отделяйте време и мърдайте мозъка за да направите нещо като хората.
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Блинки, Куул, трийте темата и тея миндили им теглете бана.
Дейба и помиярите му
 
От: DS Domination въпроси/мнения

Надявам се всеки регистриран потребител в този форум да прави $10K за 8 месеца, много ще се радвам, но това е България и много малко хора правят $10K за 8 месеца. :)
Пожелавам ти успех за напред във всичко.
Лек ден. :)
 

Горе