Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

От: Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

Ето и картинка реално показваща силата на отделните социални мрежи за това дадено съдържание да стане вирусно.

image.png


Не е от мой сайт, но онагледява доста добре нещата. Аз лично бих добавил и редит бутона. За съжаление, фейсбук няма алтернатива.

Мечо Пух:

bii-top-global-social-properties-4.png
 
От: Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

@StoimenIliev, поздрави за интересната идея и добрата работа!
Много ми хареса подхода ти. Супер креативен и нестандартен модел на действие. Уцелил си момента, уцелил си потребителите и нишата. Този експеримент показва как хората стават за кратко време милионери чрез интернет. Трябва се добра идея, търпение, знания и бамваш всичко това в точния момент.
Ще следя блога ти за други интересни теми.
Изключително ме радват подобни идеи. Тази тема мога да я давам за пример. Чест ти прави, че споделяш техниките си, много хора не биха го направили.
Бъди здрав и дерзай!
 
От: Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

Също така ще е "брилиантно" да се научиш да пишеш брилянтно!

Не съм Българин ;) и като за такъв пиша добре ;) В Грузия съм роден(СССР)
 
От: Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

Не съм Българин ;) и като за такъв пиша добре ;) В Грузия съм роден(СССР)
Не обръщай внимание на хейтърчетата. Има 2-3 тука, дето всеки ден се заяждат с някой. Понякога вървят на глутница :) или е един, дето се маскира.
 
От: Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

Благодаря за позитивните мнения!

Мисля следващата статия да е на тема как да получаваме професионални лога и всякакви материали за нашите сайтове напълно безплатно и легално.
Мисля, че темата е интересна и полезна като ще дам практически пример как се сдобих с логото на самия сайт http://www.MarketingKafe.com:)
 
От: Viral Marketing: Как чисто нов сайт получи 5,192 посещения за няколко часа

Не съм съгласен с автора, това не е никакъв Viral Marketing.

До преди мига, в който зърнах твоето посланиyeah ми се щеше да не съм с обичайното си bitchy мнениyeah, но няма да има как сега :)

Първо, няколко хиляди визитации не е никакъв big deal, нито пък наистина има нещо изключително в техниките, нещо което да си заслужава някакво специално вниманиyeah, освен един бегъл scroll...

Но най-вече, проблемът - истинският проблем с тези ситуации е устойчивостта...Трафик вълните може да идват и да си отиват, може да избушиш кочината, да избиеш рибата и изкъртолепиш фаянЦа отвреме-навреме, но не сториш ли така, че във времепространстното тренда, посоката и устрема на трафика да са нарастващи стабилно и непоклатимно от такива изблици на временни избухвания, то това си остава просто временен и краткотраен еуфоричен kick, който в край на краищата и съвсем скоро след това е sick !
 

Горе