Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

@biaaro точно за това се ползва нофлаш плугин за да не могат да са 100% сигурно, че акаунтите физически са на една машина.
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

@biaaro точно за това се ползва нофлаш плугин за да не могат да са 100% сигурно, че акаунтите физически са на една машина.

Адсенс не банват когато са 100% сигурни, адсенс банват когато имат съмнения:)
 
  • Like
Реакции: v0id
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

@biaaro по твоята логика трябва да баннат поне 1/12 от българските акаунти заради свързаност по IP :). Това не е така защото по IP не може да си сигурен, че става дума за едно и също PC (физически).
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

@biaaro по твоята логика трябва да баннат поне 1/12 от българските акаунти заради свързаност по IP :). Това не е така защото по IP не може да си сигурен, че става дума за едно и също PC (физически).

Кога съм казал, че само по ИП дебнат? То е алгоритъм, който по безброй канали свързва нещата.
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

Глупости. Всичко става чрез кукитата от флаша, защото са достъпни от всички браузъри.
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

Глупости. Всичко става чрез кукитата от флаша, защото са достъпни от всички браузъри.

Щом са глупости добре. Аз не разбирам много...:rolleyes:
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

Като гугъл счита за редно, че това може да са членове на твоето семейство.

Не си прав. Знам за случаи на отказани Адсенс акаунт, само защото това е втори акаунт и е член на семейството.
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

Глупости. Всичко става чрез кукитата от флаша, защото са достъпни от всички браузъри.

Гугъл имат алгоритъм не забравяй, че все пак те следят навсякаде в интернет какво правиш и как понеже почти във всеки сайт има техен брояч, така че ако са решили да ти банват акаунтите флаша няма никакво значение :) Аз не бих рискувал с повече от 1 акаунт на 1 ИП.
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

@Petko Voivoda следят ако им позволиш.
 
От: Adsense - 2 акаунта в едно жилище. Какви са безопасните начини?

Не си прав. Знам за случаи на отказани Адсенс акаунт, само защото това е втори акаунт и е член на семейството.

може и да не съм прав, ама аз го казвам по памет от самите им правила, аз съм ги изчел от до, онзи ден не успях, а и не ми се занимаваше да търся, че беше много забутано това правило. Но ако го намеря ще го цитирам тук.
Всеки от вас знае, че имам тема за изкупуване на адсенс акаунти (такива, които не ги се ползват и ей така седят). Всеки един акаунт, който съм закупил е минавало през моето ИП и до сега за 2-3 години не е имало проблем. Ако им спазваш правилата и всичко е наред и нямаш наказания, не те закачат :)
 

Горе