Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

coolice

Owner
Засега е бета трябват ви покани защото е бета

https://domains.google.com/about/


nz0mkm.jpg


Цена на домейните $12
Безплатно прайвъси

Форма за искане на код за покана според putques.com/get-an-invitation-code-to-access-google-domains/

https://docs.google.com/forms/d/1go...CFVmdVgAAJHwv2eo/viewform?edit_requested=true
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Безплатно прайвъси от Гугъл, звучи малко като "Печелите безплатна екскурзия до Сирия, на собствени разноски".
 
викаш взимаш един и яко среипбокс и адурдс ваучери :)

Няколко направо. За цяла мрежа. :) Да е на едро, да няма шега.

Някой да има покани вече? Кул, ти беше първите с покани за gmail, така, че казвай като имаш свободни. ;)
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

На мен от Google преди време ми изпратиха покана, но за съжаление отгоре изписва следното:
We’re sorry. Google Domains may not be available in your country. Sign up to get notified when it is available. Learn more Dismiss.
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

записали сме се чакаме ги :) дали ще убият годади и другите големи регистратори :)
 
Re: От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

записали сме се чакаме ги :) дали ще убият годади и другите големи регистратори :)

форума ползва гледам namesilo 8.99 с безплатно праивъси, аз лично ползвам internet.bs (компания с чиито персонал можеше да се разбереш човекшки поне преди продажбата - сега не ми се налагало да ползвам съпорт има и други бенефита) (пробвай това с годеди или друг голям)

Търся: Промо код за подновяване на .com в GoDaddy



а ако искаш булетпрууф домейни cnobin.com е любимеца на блекхет урдлд....

Г непопадат в нито една от тези категории освен това, всичко ти става под контрола на една фирма (едва ли го искаш) която навлиза на пазар който не разбира, а и цените са им по високи (не от дедито) ама от всички останали...


Единствено сеотата ще си пазаруват да видят има ли бууст (ама не ми се вярва)


А защо са несигурни
Те по едно време бях подели политика да ти е всички на един акаунт а аз имам различни за всичко, за личен меил за телефон, за адурдс.... и ми бяха затворили гмеил акаунта за андроид телефона ми по някаква неизестна причина

(а си бях купил ниид фор спиид да си го играя) акаунта беше ник+XX @ gmail и се наложи да им пиша от лайв акаунта ми които е само ник @ лайв и да им напиша че не ми пука за глупава поща понеже в лайв ми е без допълнителни неща, не ми пука и за глупавата им клауд синхронизация но ми пука за ниид фор спиида който съм си го купил и искам да си го играя и че ако не ми отключат акаунта ще сия сваля от блек маркета и повече нищо няма да си купувам от тях... (и ми го отключиха)

Веднъж и аурдс акаунта ме заплашиха че ще ми закрият преди много години ама го движих по ръба...

това не мога да си го позволя заради някаква простотия да си рискувам домейните така прекалено несигурни са като регистратор с тази си политика да затварят акаунти от нищото какво става ако ти локант пощата за нещо ...
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

И каква е разликата откъде ще е домейна? Цената като гледам и при Google е като при останалите.
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

И на мен август месец ми пратиха покана, но пише Please note that our current beta is U.S. only.
 
Re: От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

И на мен август месец ми пратиха покана, но пише Please note that our current beta is U.S. only.

Да, искат да си направят хората тестовете явно преди да пуснат за всички - спамаите от Русия, Индия и другите такива страни с такава репутация. ;)
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Аз имам покана също. Още не съм купувал домейни, но изглежда доста по - добре от останалите регистратори. Търсенето е улеснено. Цените са усреднени. Нито много евтини нито много скъпи. За хора като мен, които са пристрастени към Google е добра алтернатива.

google-domain.jpg

google-domain2.jpg
 
Re: От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Аз имам покана също. Още не съм купувал домейни, но изглежда доста по - добре от останалите регистратори. Търсенето е улеснено. Цените са усреднени. Нито много евтини нито много скъпи. За хора като мен, които са пристрастени към Google е добра алтернатива.

Виж файлът 10993

Виж файлът 10994

WOW, супер изглежда. Как се добрахте до покани? В смисъл, нещо с профила и активността на Google акаунтите ли е свързано или? :) Интересно ми е, защото някои имат достъп, други не, трети дори не знаят и така. :)
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Не знам, ама 100% ще започнат да им дават бууст, за да си купуват от тях. Егати простотията... Сергия на пазара в Малко Търново не щат ли да си отворят и който купува зеленчуци от там да получава привилегии...
 
  • Like
Реакции: Test
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

И с какво разширение е този домейн?
 
Re: От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Не знам, ама 100% ще започнат да им дават бууст, за да си купуват от тях. Егати простотията... Сергия на пазара в Малко Търново не щат ли да си отворят и който купува зеленчуци от там да получава привилегии...

едвали заради това че си платил 4 долара на година повече ще дадът бууст повече от някой който харчи за аудрдс - въпроса е че ще ти знаят всичко и зависим от прищевки за закривне на акаунта... като незнаеш какво ти се случва с домейните при такъв случай

но пък от друга гледна точка, ако дават бууст за авторство то не могат да са сигурни че автора е се казва баш така както се написал аз мога да си направя Г+ Пешо Пешов , обаче тука със сигурност обаче знаят кой седи зад домейна дори и да е зад прайвъси - понеже го плаща ....
 
Re: От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

И с какво разширение е този домейн?

не ново разширение просто си пуснаха регистратор .com, net ....
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Какъв е смисъла, при положение, че може да се регистрира домейн за под $10 от други регистратори?

Преди няколко години ми бяха блокирали целия Google Account - на него имах AdSense, блогове в Blogger, една от основните пощи и други неща. Принудиха ме да си дам телефонния номер за да ми го разблокират.

По време на блокировката не работеха блоговете (всички блогове в този акаунт). Не обърнах внимание дали AdSense работеше.

От тогава не държа никакви блогове на акаунтите, където имам електронна поща и други важни неща и ползвам няколко акаунта.

За всяка отделна услуга на Google е добре да имате отделен акаунт. Когато ви блокират единия да можете да ползвате другите услуги.

Вероятно причината за блокирането е неправилно сработване на анти-спам системата им (за Blogger.com). Тоест така G създава страх от цензура и автоцензура - не може да пишеш определени ключови фрази в блога си, защото може анти-спам системата да се задейства и да ти затрие целия акаунт (заедно с блога). Примерно не може да пишеш за Pay To Click (да не се бърка с Pay Per Click) - дори и с цел да критикуваш тази глупост.

В Русия бяха арестували журналисти, които са писали за Silk Road - обвиняват ги, че рекламирали сайт за търговия с наркотици. Което е абсурд. Да сте видели в САЩ примерно такова нещо - там, където „войната с наркотиците“ е в краен стадий на морална паника? Там журналистите свободно си пишат по темата.
 
От: Re: От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

не ново разширение просто си пуснаха регистратор .com, net ....

Значи със сигурност ще има + от към класиране. До толкова колкото да пощуряват хората да си ги купуват от тях. Все пак всичко е бизнес. И отделно ще си събират повече информация за потребителите.
 
От: Гугъл пусна Google Domains - домейн регистратор с покани

Това не ми харесва!

Искат цялата баница за себе си - преяждат вече!

Няма да си купя домейн то тях защото ползвам namecheap и не виждам причина да ги сменям. Дори и да има SEO benefit нека не подценяваме и SEO риск-а :)
 

Горе