Как се става Youtube partner

creeds

New Member
Как мога да стана youtube partner ?
За България май неставало ?
Имам това нещо в профила си това означава ли, че мога да печеля от видео ?
YouTube-Partner01.png
 
От: Как се става Youtube partner

Мисля че, за да станеш, трябва да имаш популярни видео, с много гелдания, да печелиш пари и тогава ютуб предлага да станеш партнер, за да слагаш рекламки във видата си.
 
От: Как се става Youtube partner

За България май неставало ?

Става, става, ама не на всеки става!
 
От: Как се става Youtube partner

при мене стана
активирах го пиши ми partner и свързах adsense акаунта
сега ми излизат едни зелени доларчета monetized пише
 
От: Как се става Youtube partner

Нали уж преди не ставаше за БГ, да не са го променили? Авторски ли са ти клиповете?
 
От: Как се става Youtube partner

и мен ме интересува как да си активирам профила изписва ми Понастоящем Партньорската програма на YouTube не е налице в държавата ви
 
От: Как се става Youtube partner

Нали уж преди не ставаше за БГ, да не са го променили? Авторски ли са ти клиповете?

Да имам 5 клипa и аз не разбрах как стана.
Тези долари ги има по клиповете само, че на един клип липсва.
youtube-monetisation-1.png

дойде ми и съобщение в пощата:

Congratulations //"тук името на канала"

Your account is now enabled for monetization. To help you get started, we created the following resource to guide you through your account, our policies, and provide tips to growing your audience.

You can manage your videos and opt them into monetization from your Video Manager. Also, visit the Creator Hub to learn about the latest creator news and resources.


Have fun and good luck,

The YouTube Team
 
От: Как се става Youtube partner

Аз имам право на всеки акаунт да си пусна монетизация. Дори и чисто нов акаунт да си направя без нито 1 клип мога да си я активирам тази опция :)
 
От: Как се става Youtube partner

Аз имам право на всеки акаунт да си пусна монетизация. Дори и чисто нов акаунт да си направя без нито 1 клип мога да си я активирам тази опция :)

как става това ?

пп. Сега си направих друг акаунт и веднага ми позволява да монетизирам, но като сменя на България не позволява.
Тотално се обърках какво става:?!
 
От: Как се става Youtube partner

Ами не знам как става просто си я имам опцията :) Аз имам и адсенс акаунт може би заради това не знам
 
От: Как се става Youtube partner

Да трябва да са авторски, но при мен стана без да съм качил и нито 1 клип
 
От: Как се става Youtube partner

Абсолютно убеден ли си, че профилът ти е български? Понеже на мен ми се струва, че не е.
 
От: Как се става Youtube partner

Направи си 4-ти с UK/DE/US за държава, адрес и пр., и пак пробвай. През нов CH/FF профил, ест.

по default не е ли US аз не съм променял нищо ?

Абсолютно убеден ли си, че профилът ти е български? Понеже на мен ми се струва, че не е.

ами на канала ми се появи това нещо от бг съм се регнал.
 
От: Как се става Youtube partner

а потвърждавате ли ги профилите щото като го потвърдя ми иска телефон и няма как да избера друга държава освен бг

да аз потвърдих и ми пратиха смс
 
От: Как се става Youtube partner

Бях чел преди време, че за БГ-то неможе да печелиш от youtube, защото не влиза в листата с позволените държави, но имало и друга късметлийска опция тази, която ти пращат покана да им станеш партньор е па каква е разликата между покана за парньорство от youtube и нормалния начин, който сам желаеш да монетизираш видеата си уфф нещо се обърках.
 

Горе