Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа поддръ

Статус
Not open for further replies.
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Много ми хареса стила на Кейти. Получи една голяма поръчка от мен и от това, което прочетох - 100% няма да е последната.
Много коректен и разбран човек, супер лесна и бърза комуникация, уникални цени и дори подранява със сроковете. :)

Нямам какво друго да кажа, освен - ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!
 
коригиране на информация

.............................
 
Последно редактирано:
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Имате емайл.
 
корекция в посочени данни

.................................
 
Последно редактирано:
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Много съм доволен. Перфектен стил на писане. Благодаря ти. +1
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Поръчах на колежката статии (http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57645)
Като цяло не съм доволен, ама изобщо.
3-те статии са що годе добре написани, но останалото е пълен боклук и няма нищо общо с това което искам.
Обясних повече от подробно, дадох предостатъчно инфо и накрая получих едно нищо.
Дори при редакцията пак не е прочела какво се иска което е несериозно.
От мен отрицателен трейд.
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Част от текста:
Екипът на студио „demo.mythemeshop.com“ дава своевременни, актуални и адекватни консултации на своите клиенти по въпроси свързани с изграждане, проектиране и поддръжка на уеб сайтове. Изготвя индивидуални оферти, проектира по желание и съобразява реалните представи и нужди на клиента, без да налагат стандарти и норми.
Какво студио какви 5 лева?
Аз какво писах в скайп:
ето и демо какви формати и подредба поддържа темата
[26.1.2015 г. 0:24:40] Ивайло Костов: http://demo.mythemeshop.com/best/shortcodes/
Статтиите ще са за блога ми и ще са допълнение към тази страница:
##########
Тази страница също трябва да се попълни
Вярвам виждаш каква и е идеята
текста тук няма ограничение
трябва да се подреди добре и опише
може да се ползват и картинки
даже е препоръчително
http://demo.mythemeshop.com/best/shortcodes/
[26.1.2015 г. 10:15:20] Ивайло Костов: ето и какво оформление поддържа темата за сайта
агаин:
дадох ви и линк към елементите които се поддържат от темата на блога ми
[31.1.2015 г. 13:39:00] Ивайло Костов: http://demo.mythemeshop.com/best/shortcodes/
[31.1.2015 г. 13:39:10] Ивайло Костов: добре ще е да се ползват
Аз ли не съм обяснил или дамата не чете?
 
Последно редактирано:
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Продължама да чета и чак не знам какво да мисля вече:
„demo.mythemeshop.com“ залага на дългогодишен опит, професионализъм на експерти и лоялност от страна на клиентите си.
Искаше се да се допълни инфото а не да се пишат измислици.
Статтиите ще са за блога ми и ще са допълнение към тази страница:
############
[26.1.2015 г. 0:22:55] Ивайло Костов: Тази страница също трябва да се попълни
[26.1.2015 г. 0:23:06] Ивайло Костов: Вярвам виждаш каква и е идеята
[26.1.2015 г. 0:23:13] Ивайло Костов: текста тук няма ограничение
[26.1.2015 г. 0:23:20] Ивайло Костов: трябва да се подреди добре и опише
[26.1.2015 г. 0:23:30] Ивайло Костов: може да се ползват и картинки
[26.1.2015 г. 0:23:35] Ивайло Костов: даже е препоръчително
[26.1.2015 г. 0:24:39] Ивайло Костов: ето и демо какви формати и подредба поддържа темата
[26.1.2015 г. 0:24:40] Ивайло Костов: http://demo.mythemeshop.com/best/shortcodes/
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Грешката ти е, че искаш от писател на статии да се занимава с шорткодове. Шорткодовете ще си ги сложиш сам или ще наемеш друг човек за тази работа.

Все едно да искаш от лелката, която ти чисти колата да ти смени маслото.
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Ако не може да се справи да беше казала, никой не карам на сила.
Грешката ти е, че искаш от писател на статии да се занимава с шорткодове. Шорткодовете ще си ги сложиш сам или ще наемеш друг човек за тази работа.

Все едно да искаш от лелката, която ти чисти колата да ти смени маслото.
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

А и проблема е в шорт кодовете а в това, че статията няма нищо общо с поисканата.
Преди това поръчах и от друг колега 3 статии които също нямат нищо общо със заданието. Но за него като даде сметка да му платя и ще пиша, няма да го оставя без коментар.
 
..........................

................................................................
 
Последно редактирано:
.............

.................................
 

Прикачени файлове

  • Заснемане.jpg
    Заснемане.jpg
    36.4 KB · Преглеждания: 80
Последно редактирано:
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

25 да уточним. И на снимката се вижда, че е преди да се почне допълването на страницата. Както и да е, не си искам парите а загубеното време. Него можете ли да ми върнете?
И мила цената ти я определи, не аз. Покажи къде се пазаря или изобщо имам претенция за парите. В случая търсех качество и бях готов да платя колкото е нужно.
И колко пъти трябва да обяснявам едно и също? При което вие грам не схванахте какво се иска.
И си имам предостатъчно работа с която закъснявам заради такива неразбрали като теб. Не мисля повече да си губя времето с теб.
Искахте да разменим коментари и аз оставих един. Моля не ме занимавайте повече.
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Кое ми е некоректното на мен??? Че поисках нещо, платих го и не го получих? И си дадох мнението в форума? Баси и мишкарите дето се събраха тук.
Чакам да покажеш с кое съм некоректен спрямо теб.
 
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Който чел, чел
 
Последно редактирано:
От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническа по

Ъпхеро, толкова енергия изхаби, да си беше написал сам статиите :lol:
 
От: От: Персонален виртуален асистент, копирайтинг услуги, СЕО копирайтинг, техническ

Писал съм, че не си искам парите обратно а загубеното време. Аз да се крия? Имам си и друга работа и нямам желание да си пиша с невротички. Постнал съм целия чат, прочети пак дали не съм се изразил правилно. Ако толкова държиш ще кача и темите които ми написа и ще дам в детайли и цитати как статията няма нищо общо с заданието. Писал съм ти, че е за блога ми където си предлагам услугите статията ти си тръгнала да пишеш за екип от специалисти :evil:

И написах всичко това не за да те плюю, а защото ти поиска да разменим мнения в темата ти. Пак да кажа, ако държиш ще получиш детайелен анализ на работата с която не се справи.
Ти не си наред с главата, човече!

ДАЙ СМЕТКА ДА ТИ ВЪРНА КЕРЛИВИТЕ 10,00 ЛВ!!!!!!

Психар. Никак не личи кой е мишка. Покри се на инконгнито и само СПАМИШ тук вместо да кажеш какво искаш. Защо не пратиш тази сметка, за да ти върна 10,00-те лева и да приключим!!!

Още когато се се свърза с мен си личеше, че нещо не ти е наред. Веднага тръгна да "плюеш" другите колеги, с които вече беше опитал. ТОВА НЕ ТЕ ЛИ КАРА ДА СЕ ЗАМИСЛИШ, ЧЕ ЯВНО ТИ НЕ СЕ ИЗРАЗЯВАШ ПРАВИЛНО КАКВО И КАК ИСКАШ ДА СЕ ПОЛУЧИ?!

Нали! Тая е много нагла ей :cry:
Ъпхеро, толкова енергия изхаби, да си беше написал сам статиите :lol:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе