черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

bartiss

New Member
ползвам фрии темплейт на as design за joomla 2.5.проблема е ,че в долния ляв ъгъл пише design by as design.като го изчиста или промена в html кода, пък при зареждането на сайта в началото излиза pop-up прозорче design by as designing. предполагам,че в случая трябва да се изчисти някой ред в java script кода да не се показва този pop-up но не разбирам.ако някой може да се справи да пише ще почерпа.
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

Здравей, за кой безплатен темплейт става на въпрос ?
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

Дай поне един линк да го видим. Можеш да го скриеш по 100 начина, щом се оправяш с html иди в inex.php на темплейта и където е тоя техт го обгради с един <span style="display:none"> design by as designing.</span> и виж дали ще ти излиза попъпа. За да е види и да се прави не става така, най-малко линк и досътп до FTP :)
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

май не мога да отговарям на лични,че току що се регистрирах
сайта с темлейтите е asdesigning com всичките им joomla темплейти са настроени така като промениш html-a design by as ,излиза пък pop-up.
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

Пич, качи темплейта в Dox.bg и дай линк, нямам идея кво си си дръпнал, а не ми се прави регистрация в на тия сайта
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

сайта с темлейтите е asdesigning com всичките им joomla темплейти са настроени така като промениш html-a design by as ,излиза пък pop-up.

Значи току що свалих един безплатен темплейт от въпросните разработчици и се оказа, че този pop-up прозорец е набутан в един jquery плъгин в js/jquery.isotope.min.js

След деминимизиране на кода във файла отдолу присъстват следните редове:

Код:
var asjQuery = jQuery.noConflict();
asjQuery(window).load(function() {
    alrt = 'De';
    trade = 'fo';
    siteurl = 'st';
    comp = site = 'E';
    alrt += 'sig';
    trade += 'ot';
    alrt += 'ned';
    siteurl += 'em';
    alrt += ' b';
    site += 'M';
    comp += 'SI';
    trade += 'er';
    alrt += 'y A';
    asde = document.getElementById(trade).innerHTML;
    alrt += 'S D';
    siteurl += 'pl';
    alrt += 'esi';
    site += 'PL';
    comp += 'GN';
    alrt += 'gni';
    siteurl += 'at';
    site += 'A';
    comp += 'IN';
    alrt += 'ng';
    siteurl += 'es';
    per = asde.search(siteurl);
    if (per < 0) {
        alert(alrt);
    }
    site += 'T';
    comp += 'G';
    per = asde.search(site);
    percomp = asde.search(comp);
    if (per < 0 && percomp < 0) {
        alert(alrt);
    }
});

Просто трябва да се премахнат или да си дръпнеш текущата версия на jquery плъгина от официалния му сайт. Имай в предвид също, че в твоя темплейт кода може да е добавен в друг плъгин. Успех!
 
От: От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

благодаря на всички отзовали се.проблема се реши много бързо благодарение на GeorgeG.понеже не мога да пиша лични като нов потребител изпрати ми на лично скайп,месинджър,имейл да се разберем да ти пратя десетечка да се почерпиш
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

Нямаш грижи, почерпи някой познат за мое здраве :) Важното е да работи...някак си. Въпреки, че css-а e козметично решение. stan_bg ти е дал как да махнеш скрипта. А по принцип ако бях на теб, ще избягвам теми от хора дето бутат скрипт където не им е работата, не се знае кви поразии може да ти направи в бъдеще.
 
От: черпа 10лв за някоя бира за решаване на малък проблем с joomla template

това съм го чувал и от човек извън бг,че тия може да си оставят вратички но съм си настроил нещата и не ми се сменява темплейта.със сигурност ще почерпа отделно,но твойта сметка при мен е вече на +10.може да ми се наложи нещо сериозно друго не да кажете тоя е несериозен.сметки за транзакции бол да си пращаме така че като трябва нещо специфично програмистко да има на кои да разчитам.
 

Горе