Къде в момента си заслужава да се инвестира?!?!

От: От: Къде в момента си заслужава да се инвестира?!?!

И да караш кола е опасно, даже доста. Но ако внимаваш и си взел книжката а не са ти я подарили, стават нещата...

Стават, стават, но пак не зависи от теб всичко :)
 
От: Къде в момента си заслужава да се инвестира?!?!

Аз имам доста добра оферта, но нямам нужните средства. Ако има рискови играчи, които искат да удвоят или утроят за 12 месеца... да питат на лично.
 
От: От: Къде в момента си заслужава да се инвестира?!?!

И да караш кола е опасно, даже доста. Но ако внимаваш и си взел книжката а не са ти я подарили, стават нещата...
То акциите по-скоро да караш самолет. Няма начин да си внимателен и да караш с 20 километра в час. Винаги трябва да си максимално нащрек.
 
От: Къде в момента си заслужава да се инвестира?!?!

В последните издихания на фиатната монетарна система най-добрите места са реални активи + бизнеси.

Злато/сребро - истинските пари
Стоки - паладии, платина, нефт, зърнени култури, метали и т.н
Недвижими имоти - Най-добрият вариант са земеделските земи след това жилищни и търговски площи!

Бизнеси - технологични, които решават редица проблеми или по ниско технологични свързани с храната - от земеделие до аква култури + преработка! Друг добър бизнес е фармацията!
Като цяло Ациклични бизнеси спрямо икономиката, с увеличаващо се търсене, а в сфера на технологични иновации е със скрито търсене!

Но най-доброто е винаги инвестиране в образование!

За всичките неща изброени от мен е нужно в основната си знание! Така, че почнете от инвестиране в образованието.
 
От: Къде в момента си заслужава да се инвестира?!?!

във всичко свързано с пенсионерите все пак родълвителноста на жишота се увелича,а с това и броч на потенцичкните клиенти:rolleyes:
 

Горе