Идея за сайт

vicid

New Member
Имам идея да направя сайт но ми трябва домейн. Някой може ли да ме спонсорира с домейн.
 
От: Идея за сайт

аз мога ако ми харса идеята :)
bioz не бързай толкова. Първо изчакай да ти покаже 2-3 статични страници с част от дизайна на сайта (примерно качени в hit.bg). Освен ако сайтът не е стандартна блог система. Ама защо авторът нищо не пише ориентировъчно?
 
От: Идея за сайт

Имам идея да направя сайт но ми трябва домейн. Някой може ли да ме спонсорира с домейн.

Търсиш само домейн или домейн с хостинг?
 
От: Идея за сайт

.com домейни има за по 0.99$, не виждам нуждата някой да те спонсорира.
 
От: Идея за сайт

Ако идеята ти е добра, всяка компания ще те спонсорира срещу един линк.
Пиши на всички големи с идеята си и ще видиш, че все някоя ще откликне..разбира се много зависи каква е идеята :) защото интересно как ще я реализираш,след като нямаш 10 лв за домейн
 
От: Идея за сайт

Как така някой ще те спонсорира с домейн? Ако домейна не е зает, той е доста евтин. Ако не знаеш това, значи не знаеш как се прави сайт. Ако не знаеш как се прави сайт, значи нямаш сайт. Ако нямаш сайт, все още не ти трябва домейн, защото първо трябва да научиш как се прави сайт, което може да се случи и на локален сървър на личния компютър. Иначе казано - не ти трябва спонсор на домейн.
 
От: Идея за сайт

Защо го нападате така.. Оставете го да покаже какво има. Аз съм готов да му дам домейн, стига да няма глупава идея като цс сайт или т.н., понежфе 99% от тези които търсят спонсорство са за такива сайтове.
 

Горе