Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ? Анкета

Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ?

  • маркетинг и рекламни стратегии

    Votes: 0 0.0%
  • превръщане на трафик в клиенти

    Votes: 0 0.0%
  • недостатъчно трафик

    Votes: 2 25.0%
  • позициониране на продукт

    Votes: 0 0.0%
  • организация на времето и продуктивност

    Votes: 3 37.5%
  • не наличност на пазарна ниша

    Votes: 0 0.0%
  • прекалено много конкуренция

    Votes: 0 0.0%
  • намиране на нови клиенти

    Votes: 3 37.5%

  • Общо гласове
    8

lowriderzzz

Well-Known Member
Здрасти!

Интересно ми е да разбера нещо.
Това може да се яви като вид проучване, което евентуално би ми дало идея за направата на продукт...

Та... въпроса е следния:

Кой/кои са основните пречки, предизвикателства и проблеми, които изпитвате в управлението, на вашия бизнес или поне желанието за създаване на такъв.

Същото може да важи, ако се занимавате и с freelance дейности.


Ако може с по-конкретни детайли да посочите в постовете.

Благодаря!
 
От: Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ? Анкета

Най-големият ми проблем е организацията на времето от момента, в който стана от компютъра. Тогава времето минава толкова бързо, че понякога губя представа и изоставам леко от плановете си. Все пак, винаги успявам да си наваксам изпуснатото, но с цената на безсънна нощ или отмяна на ангажимент в свободното време. Освен това, понякога се случва, сигурен съм, че и при доста от колегите е така, докато се прави проучване за някоя статия да се отплеснеш и да се зачетеш в нещо и докато се усетиш да е минало един час, просто ей така. Просто няма как да си на компютъра и да не те заплесне нещо интересно, особено когато работния ден напредне. Все пак съм открил начин да не се разсейвам с излишни неща. Фейсбук не се пуска, отделил съм си всички нужни контакти по работа в отделен скайп, без близки и приятели, телефона в режим без входящи *с изключение на няколко номера* и разбира се редовна почивка по 15-20 минути извън компютъра, защото човек един път претовари ли се, после трудно остава продуктивен и съответно проблема с организацията на времето като ресурс става отново доста тегава.
 
От: Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ? Анкета

Струва ми се , че благодарение на нашите "политици" рейтинга на всичко, което се продава от България е подложено на съмнение и съответно продажбите падат… Особено е валидно за онлаин търговията. Ще се радвам ако греша и проблема е в моя магазин.
 
От: Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ? Анкета

Глупостта и необразоваността на потенциалните клиенти.
 
От: Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ? Анкета

Изключително единомислие имам с вас.
Казано само с няколко думи, а обобщава генерален проблем.
Винаги показвам изключителна коректност и отговорност и се чудя защо не получавам поне малка част от това и аз. Нямам идея какво повече мога да направя от това да спазя срока който ми е поставен, да направя това което се иска от мен, да се раздам в допълнителни обяснения часове наред само и само клиента да е доволен, да отстъпя от цената, да свърша допълнителна услуга без да поискам заплащане и да срещна некоректност-това направо ме убива, спира ентусиазма ми да вярвам, че може да се работи и да се пее.
Смело мога да кажа, че качествените хора с които работя са не повече от 10-15%, всичко друго все гледа да те прекара по един или друг начин. Примери безброй, не ми се говори, че ми се плаче. Тъжна история.
 
От: Кой е основния проблем с който се сблъсквате във вашия бизнес ? Анкета

Най-големият проблем за мен е мисленето на българина като потребител и клиент. Това че би "инвестирал" парите си в скъпа кола със скъпа поддръжка или скъп и ненужен телефон, но за всичко друго и цена от 1 лев му се струва много.
 

Горе