Печели пари от социалната мрежа tsu

borislavh10

New Member
Изглежда че 2014 е годината на Facebook алтернативите - след скорошния фурор около Ello, която се опитва да привлече недоволните от агресивната политика на Facebook, сега нова социална мрежа е на път да заинтригува потребителите.

Тя се нарича Tsu и е готова да плаща на своите потребители за техните снимки и откровения в профилите.

И за целта е заделила 7 милиона долара в банката.

Tsu има две цели - една е да позволи на потребителите сами да създадат и контролират своята мрежа като канят други хора да се присъединят към тях и така създават органична социална среда. Другата цел на компанията е да подели приходите си със своите потребители.

За целта Tsu анализира приходите от реклами, спонсорски сделки и партньорства, взима 10 процента и споделя останалите с потребителите си. Принципът е следният - ако потребител А е спечелил пари от видео, което е постнал в мрежата, а преди това се е присъединил към Tsu чрез покана от потребител Б, то потребител Б печели една трета от парите на потребител А след като самата мрежа е взела своята комисионна.

Тази алтернативна социална мрежа е създадена през 2013 г. от Себастиан Собчак, Дрю Гинсбург, Тибо Буленже и Джонатан Люин. Компанията е събрала средства чрез частния инвестиционен фонд Sancus Capital Privé и други анонимни инвеститори.

РЕФЕРАЛЕН Линк за регистрация: http://tsu.co/borislavh10
Нормален линк : tsu.co
 
Последно редактирано:
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

Аз ли бъркам или това е реферален линк? Ако е така, то постъпваш некоректно с колегите и трябва да го кажеш това, всеки да го знае и да си избере дали да ползва твоя линк или на самата мрежа!
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

харесване, споделяне качване на снимки, статуси и т.н. последване на различни хора трябва да имаш много приятели но иначе главно се печели от мрежа моля ако искате да се регистрирате от моя реферален линк за да ми помогнете :)
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

Нещо като това pal.bg? Цъкал ли си го?

харесване, споделяне качване на снимки, статуси и т.н. последване на различни хора трябва да имаш много приятели но иначе главно се печели от мрежа моля ако искате да се регистрирате от моя реферален линк за да ми помогнете :)
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

да нещо подобно аз имам регистрация и в пал.бг от там съм взел една награда :)
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

Хахха аз съм с 300 точки.. кога стигна до наградите
да нещо подобно аз имам регистрация и в пал.бг от там съм взел една награда :)
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

ами мрежата вървеше печелих минимум по 100 точки на ден но вече само по 20-30 :(
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

да нещо подобно аз имам регистрация и в пал.бг от там съм взел една награда :)

И каква награда взе от Пал.бг? Предметна или парична? Май нещо ни пързаляш или пък си спечелил от лотарията им... :)
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

един пръстен за 1900 точки, а от лотарията един път само спечелих 320 точки пък бях взел 370 билета :д
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

един пръстен за 1900 точки, а от лотарията един път само спечелих 320 точки пък бях взел 370 билета :д

Е, честито тогава за пръстена! Попитах, понеже наистина трудно се събират точки... :)
 
От: Печели пари от социалната мрежа tsu

1 900 брей...

един пръстен за 1900 точки, а от лотарията един път само спечелих 320 точки пък бях взел 370 билета :д
 

Горе