Adsense помощ

tatriki

Member
Здравейте,

имам една тревога и се надявам някой да може да ми помогне тук. Най-накрая в сайта ми започна да се заформя трафик и полека лека центовете в adsense започнаха да се събират. сайта е туристически. предлагам само информация, нямам логин форми и такива. чисто и просто user-a влиза, чете, оглежда и това е. и така малко преди да стигна сумата за първото изплащане в adsense получавам емайл, в който ми казват, че съм настъпил котето по опашката и рекламите ми са спрени за сайта. иначе accunt не е ban-ат. оправях сайта 4 пъти ... изпращах request-и ... нищо. получавам едно и също съобщение. да не са автоматични тези простотии, чете ли ги някой тези request-и изобщо. адски мн време загубих по сайта и за какво. дали няма някакви "тънки" неща дето мн мн не се казват. и аз не знам вече.
 
От: Adsense помощ

Докато не се види сайта не може да се каже нищо конкретно.
 
От: Adsense помощ

"получавам емайл, в който ми казват, че съм настъпил котето по опашката и рекламите ми са спрени за сайта"

Едва ли са посочили това като причина :D
Напиши точно причината поради която са спрени посочена от тях.Обикновенно има и линк към страница с нарушението.След като отстраниш проблема ще ти ги пуснат отново.
 

Горе