Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Напоследък по националните медии, доста се коментира този въпрос, най-вече поради изказване на президента, че бил на демократичен митинг, което впоследствие се оказа невярно. И така помните ли как се сте почувствали, след като сте чули новината във вечерните новини за свалянето на Тодор Живков :) Какви очаквания за бъдещето имахте? :)
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Бях на митинга с плакати от тапети и даже се видях сос сегашния президентс иго поздравих,,, голяма шоу беше шото сички бяхме пияни и никой не си спомня освен през-иденто
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Било е петък, значи през деня съм бил на училище. Вечерта със сигурност съм си бил в нас. :D
Колкото до новината.. дори не знам какво съм си мислел тогава и колко ме е интересувало. :))
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

На училище най-вероятно :roll:
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Вероятно съм бил първа група детска градина. Имам прекалено смътни спомени от тази година. Първите ми чисти спомени са от следващата година.
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Вероятно съм бил първа група детска градина. Имам прекалено смътни спомени от тази година. Първите ми чисти спомени са от следващата година.
Бил си първа група в децката градина иси спомняш, аве ти да неси следвашия президентс,,, шото си ного паметлиф, боже ква нация от интилекти,, нишо не забравяме ама го пофтаряме да го зоповним подовре, лалилуя,,,
ПС па оделно че нямами никво чуство за /х/умор
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

По-голямата част от контингента на форума са плували от левия към десния ташак на баща си.
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Ха така , кажи им го :lol:
По-голямата част от контингента на форума са плували от левия към десния ташак на баща си.
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Бил съм 4-5 клас тогава. Нямам конкретен спомен, само си спомням, че бащата се вълнуваше нещо, аз едва ли съм разбирал колко са драстични промените... Шока дойде на малко по-късен етап, като трябваше да викаме на даскалиците госпожо:shock:, вместо другарко:) С това ми беше трудно да свикна...
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

5 клaс бях, един съотборник вечертa ми кaзa точните думи: aбе рaзбрa ли, мaхнaли сa Тодор Живков. Много скоро осъзнaх кaкво ознaчaвa товa. Нaй-якото беше кaто скоро рaзкaрaх тъпaтa червенa пионерскa връзкa.
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Първи клас,някъде на или около тази дата ми е било първото напиване и съм лежал една вечер в изтрезвителното на системи :beer: :lol:
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Що да лъже президента? Тогава имаше доста митинги. Човекът предполагам не говори за конкретна дата и час, а по принцип.

Значи аз бях ученик тогава и аз ходих на един митинг. С цел по-скоро да избягаме от час, отколкото с някакви други политически цели. От класа и от даскалото ходихме няколко човека, но не много. И май си изкарахме часовете и отидохме след обяд. Както казах по-скоро за сеира, по-скоро за това, че сме нямали какво да правим, по-скоро заради купона. Очевидно не съм разбирал кой знае колко от политика тогава. :lol: :lol: :lol:

Спомням си че крещяхме "Къде са милионите", "Върнете милионите", "Съд за виновниците", "Долу БКП" - стандартни лозунги.

Кога е било точно не мога да се сетя. Но след като казват, че събитието е станало петък вечер - най-вероятно е било следващата седмица, щото бяхме на училище (значи не е било в събота - освен ако не сме отучвали нещо).
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

По-голямата част от контингента на форума са плували от левия към десния ташак на баща си.
По-скоро сме били яйцеклетка в тялото на майките си, защото нали жените се раждали с всичките си полови клетки, а един сперматозоид от създаването си узрява за 70 дни и после е годен да опложда, тоест този сперматозоид, чието ДНК сме взели не се е бил образувал още :D
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

По-скоро сме били яйцеклетка в тялото на майките си, защото нали жените се раждали с всичките си полови клетки, а един сперматозоид от създаването си узрява за 70 дни и после е годен да опложда, тоест този сперматозоид, чието ДНК сме взели не се е бил образувал още :D

Ти си моя идол.... заебавам Discovery ChanNel ......
 
Последно редактирано:
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

И ко според твоята екзактна методология язе трябва да стоя 70 дни на сухо та да си направя дете ли бре :-o
Душко никъв кекс за три месеца да се пръкне челед :rolleyes: :lol:
По-скоро сме били яйцеклетка в тялото на майките си, защото нали жените се раждали с всичките си полови клетки, а един сперматозоид от създаването си узрява за 70 дни и после е годен да опложда, тоест този сперматозоид, чието ДНК сме взели не се е бил образувал още :D
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

10006943_465477350257345_8870046779376986999_n.jpg

:-o Не знам за 10-ти, ама я го вижте къде е бил на 9-ти :lol:
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Ето защо е била разбита стената :lol:
10006943_465477350257345_8870046779376986999_n.jpg

:-o Не знам за 10-ти, ама я го вижте къде е бил на 9-ти :lol:
 
От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Е как, те постоянно си зреят сперматозоиди и си имаш постоянно зрели, годни за зачеване, просто 70-дневен им е цикъла от образуването до узряването им. Като еякулираш стимулираш производството на нови, но си имаш постоянно, които са в различен стадий на зреене :) Ние можем всеки ден да правим деца, а жените могат да заченат само 12-24 часа в месеца и после трябва да чакаш следващия месец за бебе. Шансът за момче бил най-голям точно в тоя период :D
 
От: От: Къде бяхте на 10.11.1989 г.?

Бил си първа група в децката градина иси спомняш, аве ти да неси следвашия президентс,,, шото си ного паметлиф, боже ква нация от интилекти,, нишо не забравяме ама го пофтаряме да го зоповним подовре, лалилуя,,,
ПС па оделно че нямами никво чуство за /х/умор
Следващ президент трудно ще бъда, тъй като трябва да минат поне още два президентски мандата, за да стигна минималните изисквани години. Странно е да считаш за паметлиф (направо като щастлифт) човек със смътни спомени. За твое сведение спомените ми от тази година не са свързани с политика.
 

Горе