JS-те спряха да работят от сама себе си

Sky

Well-Known Member
Настроих си сайта, категории/подредба и тн. и изтрих всички постове които бях добавил за пълнеж и сега js скриптове спряха да работят. Бях добавил и WP Super Cache, но и със спрени плъгини проблема си стои.
Темата e http://demo.themepacific.com/bresponzive-pro/
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

Я отиди на нова публикация и виж дали работи WYSIWYG едитора, ако не работи май се сещам от какво е
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

Я отиди на нова публикация и виж дали работи WYSIWYG едитора, ако не работи май се сещам от какво е
Работи.
Няма логика тука, а да почвам отначало е ....
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

От кеш плъгините ми се е случвало не веднъж

изключи кеша от настройките на плъгина, изтрий всичкия кеш, изключи и изтрий плъгина, натисни reinstall wordpress (нищо няма да се прецака) може пък и да помогне
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

От кеш плъгините ми се е случвало не веднъж

изключи кеша от настройките на плъгина, изтрий всичкия кеш, изключи и изтрий плъгина, натисни reinstall wordpress (нищо няма да се прецака) може пък и да помогне
Нещо темата се е прецакала
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

тествай на друг инстал ( темата ) в друг дир на същия хост да видим какво ще стане
аз пък с тоя wysiswyg едитор какви мъки съм имал... а ако не си направил clean reinstall - направи го както ти каза колегата
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

Виж си в конзолата за какво рИве и ще намериш счупеното. Редовно става от дърводелски написани плъгини с хардкоднати пътища.
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

Ако си с лисика, и ползваш адблокер ми се е случвало подобно нещо, но аз не ползвам готови системи, иначе той блокира файлове js с име ad или нещо което има ад ил адс в него. Спри адблокера, ако го ползваш и ще запали.
 
От: JS-те спряха да работят от сама себе си

Проблема е, че липсват 4 Js файла. Извикани са а ги няма.
Чиста инсталация с тази тема и пак същото. Или аз по никое време все човъркам или няма наистина логика.
Утре почвам отначало всичко и ще следя кога ще се появи проблема.
 

Горе