Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

biaaro

Well-Known Member
Кой гледа новините днес? Според мен нищо ново не е научено и нищо старо не е забравено! Пак замразени доходи, пак увеличение на пенсии с 000.1 %, пак, пак, пак същото... Следващата стъпка предполагам ще е да подкарат малките бизнеси с голямата секира:)

Това ли са им реформите, така ли ще оправят държавата!? Правим същото и чакаме чудото.... НЯМА КАК ДА СТАНЕ! Нищо добро не ни чака с тия, я изкарат 1 година максимум, я не. Ако я карат така предполагам още февруари месец са чао. Че и 8 000 000 000 лв. заем щели да теглят:shock:.

Най смешно ми стана като чух за планирането на 380 лв минимална заплата 2016 г. На мен това ми говори, че тея бастуни смятат доходите на популацията тук за ОК.

КОГА ЩЕ ГИ СТИГНЕМ.... РУМЪНЦИТЕ!?

Аз без да съм икономист знам, че подобно насаждане свива потреблението и ебава майката на цялата икономика, а тея правят точно това. Ми да ви е честито на герберастите.

Щях да забравя да честитя на софиянци новия областен управител!:lol:
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Пак и агресивно тръгват - щели да гонят хората без осигуровки.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Трябва време. Ще дойдат и по-добри времена. Щом БСП/ДПС и Атака не са на власт - винаги има надежда за по-добро.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Трябва време. Ще дойдат и по-добри времена. Щом БСП/ДПС и Атака не са на власт - винаги има надежда за по-добро.

Ти луд ли си? Планирано е следващите 2 години да е същото, не следиш ли какви заявки дават от правителството?

Нещо каза ли за новия областен управител на София?:) За заместника на военния министър да говорим ли? Като ви разправяхме тука няколко човека, че партията на Корман Исмаилов и Касим Дал е по-лоша и от ДПС не вярвахте, сега пак се правите на ударени... нищо страшно не се било случило. Дори ДПС не са си позволявали подобна наглост! Каква е разликата между тия и ДПС ВСЪЩНОСТ?
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Ти луд ли си? Планирано е следващите 2 години да е същото, не следиш ли какви заявки дават от правителството?

Нещо каза ли за новия областен управител на София?:) За заместника на военния министър да говорим ли? Като ви разправяхме тука няколко човека, че партията на Корман Исмаилов и Касим Дал е по-лоша и от ДПС не вярвахте, сега пак се правите на ударени... нищо страшно не се било случило. Дори ДПС не са си позволявали подобна наглост! Каква е разликата между тия и ДПС ВСЪЩНОСТ?

Тез още не са крали :lol: :lol: :lol:
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Тез още не са крали :lol: :lol: :lol:

Бързо ще наваксат, не се притеснявай, само да се задържат малко повече на софрата:) Лошото е, че тези изглеждат по умни, онея бяха по-първични. Смисъл ще ни шибат интелигентно и по-заблудените трудно ще им хващат номерата. Най-гадното е, че застанаха и от двете ни страни. Сега на където и да се завъртим единия ще ни го набие. Гарантирано от ГРОБ!
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Теб ти е кофти , че Волен сега не може да ходи по плажове и в ресторанти по Европа да пиянства :D
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Теб ти е кофти , че Волен сега не може да ходи по плажове и в ресторанти по Европа да пиянства :D

Тъпо ти е, че няма какво да кажеш и намеси Сидеров, дето не е никакъв фактор в момента. Кажи за заместник министъра, за областния управител, за планираното нищонеправне следващите две години, за заема за 8 000 000 000 лв. Всичко това за 20 дена работа.... а какво ли ще бъде за 200:shock:

А още нещо забравих! КОЙ, КОЙ, КОЙ СВИ ТЕФТЕРЧЕТО:?::-o
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Гърците след като потънаха, получиха пари срещу рестрикции.

Що си мислите, че с нас не е същото?

Не че го одобрявам, ама го разбирам.

И между другото стига намесвахте тая популистка история с минималната заплата. Единствената полза от увеличаването и е за НОИ и НАП. За работниците и работодателите е загуба.
Направете си елементарна математика и ще видите.

Ако искате да ви покажа фишове от заплати от 5 години да видите, да видите "прираста"... в данъците.
 
От: От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Тъпо ти е, че няма какво да кажеш и намеси Сидеров, дето не е никакъв фактор в момента. Кажи за заместник министъра, за областния управител, за планираното нищонеправне следващите две години, за заема за 8 000 000 000 лв. Всичко това за 20 дена работа.... а какво ли ще бъде за 200:shock:

А още нещо забравих! КОЙ, КОЙ, КОЙ СВИ ТЕФТЕРЧЕТО:?::-o

Той и преди не беше фактор. Просто му даваха пари да крепи едно нелигитимно управление. Предпочитам Герб и Реформаторите да управляват , вместо престъпната шайка. Тефтерчето питай един от предните управляващи - Д.П или 10 .....
Като Орешарски и ко взимаха заем след заем , що не рева ?
 
От: От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Той и преди не беше фактор. Просто му даваха пари да крепи едно нелигитимно управление. Предпочитам Герб и Реформаторите да управляват , вместо престъпната шайка. Тефтерчето питай един от предните управляващи - Д.П или 10 .....
Като Орешарски и ко взимаха заем след заем , що не рева ?

Чакай малко, тефтерчето на кого беше? Всъщност не ми се спори с теб, ти на черното бяло ще кажеш, ама няма да си признаеш, че герб са на път да се усерът много яко. Въртиш сучиш за Сидеров да говорим, за Станишев да говорим... аман от герберски номера.... Ще говорим пак към края на зимата.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Аз не можем да разберем за чий ревеш?

Значи сега реформаторското ДПС има двама в управлението (цифром и словом 2) - един зам. министър и някъв дето го гласят за областен управител.

Преди 3 месеца истинското ДПС имаше 7-8 министъра, 20-30 зам министъра и поне 10 областни управители. Те държаха половината власт тогава. Що не чух да ревеш тука против тях?
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Щото алтернативата на онова беше това сегашното, аз не виждам разлика. На кантар са ми кое е по-лошото от двете. Когато е трябвало съм ревал, като бяха предните за какво да рева? Да помагам на тея сегашните ли? Няма как да стане! Както казах и двете формации за еднакво отвратителни.

Аз не можем да разберем за чий ревеш?

Значи сега реформаторското ДПС има двама в управлението (цифром и словом 2) - един зам. министър и някъв дето го гласят за областен управител.

Преди 3 месеца истинското ДПС имаше 7-8 министъра, 20-30 зам министъра и поне 10 областни управители. Те държаха половината власт тогава. Що не чух да ревеш тука против тях?
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Това Д.П или 10 са гербаджийски медиини трикове за идиоти

Кое е по-важно?
а) тефтерчето
б) няколкото милиарда потънали покрай фалита на КТБ
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Щото алтернативата на онова беше това сегашното, аз не виждам разлика. На кантар са ми кое е по-лошото от двете. Когато е трябвало съм ревал, като бяха предните за какво да рева? Да помагам на тея сегашните ли? Няма как да стане! Както казах и двете формации за еднакво отвратителни.

Не са.

Едните са доказани крадци. Другите не са били все още в управлението (ако говорим за Корман Исмаилов).

Едните преди държаха 30-40% от властта, сега тези имат под 5%.
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Това Д.П или 10 са гербаджийски медиини трикове за идиоти

Тва 10002, 3.14, S.O.S, S.O.D, M.O.D и D.R.I са атакаджийски номера за умници.

Ако може да преведеш де...
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Щото алтернативата на онова беше това сегашното, аз не виждам разлика. На кантар са ми кое е по-лошото от двете. Когато е трябвало съм ревал, като бяха предните за какво да рева? Да помагам на тея сегашните ли? Няма как да стане! Както казах и двете формации за еднакво отвратителни.
Еднакво отвратително , ама ревеш само срещу Герб. И ти си безпристрастен ;)
Щом Пеевски шеф на Данс е по-адекватно назначение спрямо тези дето правят Герб , да връщаме старите на власт ? Може да си ограбят още някоя банка..... А доходите така се вдигнаха , до небесата... пенсионерите още имат от великденските 20 лева и си гледат старините. Абе хубава година беше ....
 
От: Старата песен на нов глас! Браво на ГЕРБ!

Не 2, а 20 години да се управлява по този начин, пак ще си останем на същия хал. Всичко е фокусирано върху строежа на пътища и върху някакви въображаеми пари по програми от ЕС, които първо ги внасяме, а после ни ги връщат с куп условия и ограничения. Всичко това са неща, които не генерират растеж в икономиката, не стимулират инвестициите и не подобряват условията за правене на бизнес. Съответно, няма перспектива за отваряне на нови работни места, вдигане на доходите по естествен път и увеличаване на бюджетните приходи. С такъв подход към управлението държавата ще си остане завинаги най-бедната в ЕС.

Освен това не след дълго ще се усети и типичното за ГЕРБ враждебно отношение към бизнеса. Преследването и драконовски наказания за дребни нарушения. Липсата на здрав разум, който ако го имаше би им подсказал, че трябва да се кара по-полека с налагането на глоби на фирми, които и без това едва успяват да просъществуват.

Извън популистките теми, като пътища и пари от ЕС, правителството няма никаква ясна стратегия. Най-лошото е, че по важни въпроси като пенсионна реформа, здравеопазване, образование, намаляване на безработицата и др. подобни няма дългосрочни планове и се работи ден за ден. В типичен герберски стил никой не мисли предварително по непопулистките проблеми и когато дойде време за решаване на някой от тях се вижда как започва хаотично лутане и ежедневни радикални промени на правителствената позиция.

В известен смисъл България заслужава да е най-бедната страна в ЕС и трябва да си остане в това положение, щом избирателите са достатъчно глупави, за да качат на власт за втори път партия, която няма ясна идея как се управлява.
 

Горе