Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

@Toni Nikolova, смятам, че при първият Ви пост, логото е най-запомнящо се.:) Поне за мен е така.:) Като обикновен потребител, който мисли като непрофесионалист.

Според мен, много хора имат силно изразена зрителна памет. Защо логото да е някакво сложно? Аз например, съм запомнял логото на даден сайт и по този признак съм го намирал в интернет, на улицата.

За много хора вилицата, лъжицата, ножът може да са твърде обикновени, но дори и с тях има пътен знак :-o
8)
 
Последно редактирано:
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Здравей, благодаря за мнението. Аз също смятам, че първото е най-чисто и ясно, но си бях нахвърлила още няколко идеи, които исках да пробвам и да видя какво ще излезе от тях.
Понякога нещата просто стават от пътвия път като тук не говоря за мъките си с качването :)
Имам проблем също и с отваряне на нова тема, няколко тъпи се мъчех, но не ми поволява и така не мога да споделя информацията, която смятам за полезна и интересна :(
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

От мен последното ми предложение успех на всички добри неща се получиха :)
thelog2.jpg

thelog2.1.jpg
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Благодаря на всички. Започва етапа на избор. Ще ви информирам веднага щом мога ;)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Това е логото което печели. Благодаря на всички за участието.

Малко Vintage стил на по-предишното ми предложение.

image.jpg
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Добър избор, и на мен ми хареса много тази концепция на buymore.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Да, добър избор. Поздравления за новото лице на ресторанта и успехи :)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Готов съм да преотстъпя на някой от участниците втората част от наградата(вечерята в заведението), ако някой има желание и автора на темата няма нищо на против, така ще има нещо като втора награда за положените усилия, ако никой няма желание ще я запазя за себе си:), когато имам ходене към Банско.

Благодаря!
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Това е логото което печели. Благодаря на всички за участието.

Buymore е наистина много добър!!!!
Евала човече!!!! Да си жив и здрав и не знам какво те вдъхновява да измисляш такива неща, но ... си заслужава. :clap:

Поздравления от сърце :beer:

:clap:
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Eee, кой ще откаже вкусна българска кухня :)

Ходя на ски предимно на други курорти, защото ходя често и не ми се бие толкова път, и сега по празниците ще съм на друго място та за това предлагам на някой който ще е по празниците там, ако правилно те разбирам какво искаш да кажеш, та, бонус наградата е твоя, ако желаеш и собствениците са съгласни.
Според мен я заслужаваш хвърли доста усилия;)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Чесно не бих отказала. И аз не ходя до Банско да карам, но пък това ще е чудсна възможност да разнообразя :) и да стана малко от лаптопа :)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Честито ново лого :beer: поздравления за 'buymore'. Весели празници :beer:
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Най-хубавото лого спечели. Добър избор. И мен най-много ме радва то.
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Явно никой от този форум не идва на Банско. Не знам какви са ви причините, но мога да ви кажа че изпускате много :)
И за да ви дам стимул на първите 3ма, които по принцип не идвате на Банско, обещавам да съдействам за добра цена на квартира и до около 50 процента наем на ските за да покарате и видите какво изпускате :)
Нарочно не давам конкретни цени защото цените варират според сезона и според времето в което решите да посетите града, съответно офертите който съумея да на намеря зависят от това какво и кога го искате :)
 
От: Конкурс: дизайн и изработка на лого за " The Log House"

Честито на победителя, много добре се е получило логото във винтидж стил.

ПС: Градивна критика към всички дизайнери, влагайте малко повече авторство а не просто да сглобявате разни векторни елементи, за да се получат запомнящи се лога а не едно от всичките.
Много добри предложения имаше в този конкурс нивото доста се вдигна, лично бих отличил последната концепция на бгдизайнер. Също ми липсват предложенията на сапфир, стоинеф, никол, които още повече щяха да обогатят темата.
 

Горе