настроика на сървъри при емаил маркетинг

Rossen Georgiev

New Member
Здравейте, искам да ви попитам как борите ограниченият на сървърите когато настроиките са през smtp ? защото мен ме хващат на 350 изпратен имейл.
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Поредния, който се оплаква, че не може да си изпрати СПАМ-а! :lol:
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Е това е Българина , молиш за съвет и помощ и веднага за поредния. Еми браво на теб радвам се ...
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Е това е Българина , молиш за съвет и помощ и веднага за поредния. Еми браво на теб радвам се ...

Никаква помощ за спамаджии, само бой по канчето.
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

:) само така . поне си забавен

Не искам да съм забавен. Това което искам - най-после да ми падне в ръчичките поне един спамаджия, няма да го пращам на КЗП, просто ще го .... .

Я ми кажи кой е твоя сайт, с който спамиш, за да те проверя?!
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

пращаш ги на порции със задача с отложен старт : cronjob . Ако не можеш да се вместиш в лимита трябва да мислиш за друго решение. Такива лимити има на споделените хостинги и са на ниво домейн, безмислено е да се опитваш с различни email акаунти в един и същи хостинг акаунт, защото лимита може да се заложи и за целия хостинг акаунт , не за конкретен домейн в него.
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Ако изпращаш SPAM каквото и да правиш едва ли ще ти е от полза. Ако изпращаш на регистрирани абонати може да увеличиш лимита си (на superhosting.bg имат такава опция), да ползваш услуги като https://mandrill.com/ или изпращане директно по MX записи със софтуер и безхаберен Интернет доставчик.
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

добре е да знаеш, че споделен хостинг и email маркетинг не са съвместими понятия. Ако искаш да правиш такъв тип маркетинг на хостинг за 10 лв на месец, по-добре се преориентирай към друга дейност.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Взимай CLOUD и спами докато не те изрежат. (това е най лошия съвет)

Порцирай на по 100-150 през няколко часа и няма да имаш проблем./Дори и на споделен хостинг/
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Здравейте, искам да ви попитам как борите ограниченият на сървърите когато настроиките са през smtp ? защото мен ме хващат на 350 изпратен имейл.

Ами аз лично пращам по 400 на ден, като ги разпределям по 100-тина на час. Така нямам проблеми.

p.s. Препоръчвам внимателно планиране и изграждане на рекламната кампания. Така пиши съобщенията, че да не са наистина спам, а да достигнеш до нужните клиенти.
Аз лично съм доволен и успях да намеря нови клиенти, които не познаваха дотогава бранда, вдигнах си посещенията на сайта и разбира се имам продажби.

Не обръщай внимание на разни псевдоразбирачи, дето чакат 100 лева цял месец от кликовете и дето се изхвърлят и идея си нямат от търговия, складове, клиенти и продажби. Направи си една хубава кампания, полезна за бъдещите ти клиенти и продавай.

Аз лично вместо да се изказвам така неподготвено като Странника, като получа така наречения спам в пощата, го "изследвам" защото съм заинтересуван да продавам и да се уча от "големите" в бранша. почти не маркирам като спам търговски съобщения, а ги разглеждам и "си взимам" полезни идеи.

Някои хора нищо не разбиращи от търговия, се взеха на гурута и вместо форум за предприемачи това тук се превръща в детска градина от глупави лапета дето изкарали 200 лева от Адсенс и вече са предприемачи. Дръжте се малко по-сериозно бе!
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Благоря ! Те са потребители от един който искат даполучават новости в сайта. не е спам ама са вече1500 потребителя. Благодаря ви
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Аз лично вместо да се изказвам така неподготвено като Странника, като получа така наречения спам в пощата...

Абе аз само да разбера, че съм получил от теб СПАМ, така подготвено ще ти се изкажа... особено ако се видим на живо та ... има да го помниш цял живот.

Колеги сме, правя услуги на всеки и с всеки работя, но едно от нещата които най-не харесвам и за които никога не прощавам е СПАМА!
 
От: От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Абе аз само да разбера, че съм получил от теб СПАМ, така подготвено ще ти се изкажа... особено ако се видим на живо та ... има да го помниш цял живот.

Колеги сме, правя услуги на всеки и с всеки работя, но едно от нещата които най-не харесвам и за които никога не прощавам е СПАМА!

Гледай да не те налазят генералите от НИСИ... Да видиш тогава какво е СПАМ :)
 
От: От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Абе Странник ти как разбра, че е спам? Да не гадаеш на боб? Човека пише, че са събрани доброволно, ти си влизаш там в някакви филми за спамери.
Че чак и се заканва :D
Много биячи взехте да ставате в тоя форум и ще трябва горе в логото на предприемача да слагат едно мускулесто човече :D

7791580m.jpg

И не мога да разбера какво толкова подскачаш срещу този имейл маркетинг? Не всичко е спам!


Абе аз само да разбера, че съм получил от теб СПАМ, така подготвено ще ти се изкажа... особено ако се видим на живо та ... има да го помниш цял живот.

Колеги сме, правя услуги на всеки и с всеки работя, но едно от нещата които най-не харесвам и за които никога не прощавам е СПАМА!
 
От: От: От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Абе Странник ти как разбра, че е спам? Да не гадаеш на боб? Човека пише, че са събрани доброволно, ти си влизаш там в някакви филми за спамери.
Че чак и се заканва :D
Много биячи взехте да ставате в тоя форум и ще трябва горе в логото на предприемача да слагат едно мускулесто човече :D

Виж файлът 11388

И не мога да разбера какво толкова подскачаш срещу този имейл маркетинг? Не всичко е спам!

хахаха :D
имаше и един от Перник, той щеше да ни навестява с винкело :p
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Обява: "Търся майстор за плочките в банята. Моля бъдете коректни, имам условна присъда за нанесена средна телесна повреда на предишния майстор."
 
От: настроика на сървъри при емаил маркетинг

Странника е на Нацепин, не му обръщайте внимание, но и не се закачайте с него ;)
 

Горе