$50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Stop

Active Member
Попаднах на следната промоция във FatCow - http://goo.gl/Dn5VAB - хостинг за една година за 9 долара, с подарък $50 фейсбук ваучер за реклама, още толкова в Yahoo (bing) и код за 100 долара в Adwords (но при похарчени $25)


Главната цел беше ваучерът за FB, който възнамерявах да купя за $12 от форум.

Хостинга е за 1 сайт, и е перфектен да преместите сателитен сайт на отделно IP от останалите си сайтове.

Важно: Ваучерът за FB е валиден само за нови advertiser accounts (най-много 14 дни) които не са използвали ваучер до сега.



P.S.Линка, който съм дал е афилиейт, ако смятате, че предоставената информация от мен заслужава да купите през него, ще се радвам, в противен случай може да намерите промоцията във http://fatcow.com
 
Последно редактирано:
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

49$ на година + безплатен домейн + 50$ yahoo и bling + 50$ facebook реклама + 100$ AdWords при похарчени 25$

Супер си е офертата!
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Даже дават и безплатен домейн доколкото виждам..
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Щеше да е добре да се спомене, че ваучера за Yahoo не го дават ако се регистрираш от България, Adwords ваучера е валиден само за американски акаунти, а за фейсбук се чака няколко дни.
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Щеше да е добре да се спомене, че ваучера за Yahoo не го дават ако се регистрираш от България, Adwords ваучера е валиден само за американски акаунти, а за фейсбук се чака няколко дни.

Колега както споменах, аз го направих заради Fb ваучера, останалите не съм ги и пробвал. А за adwords ако си цъкнеш на акаунта US няма ли да стане? за yahoo същото...
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Колега както споменах, аз го направих заради Fb ваучера, останалите не съм ги и пробвал. А за adwords ако си цъкнеш на акаунта US няма ли да стане? за yahoo същото...

Някой проверили това за Адуорд акаунтите? Какво означава хАмерикански акаунт? За сайт с IP от щатите ли?
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Значи аз моя код пробвах но ми написа, че вече моя акаунт е използвал код и не може да бъде ползван повторен ваучер.

Ако ти не си ползвал ваучер до сега ще го потърся мисля че го запазих драсни едно ЛС да ти го изпратя и да напишеш после работи ли или не...
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Значи аз моя код пробвах но ми написа, че вече моя акаунт е използвал код и не може да бъде ползван повторен ваучер.

Ако ти не си ползвал ваучер до сега ще го потърся мисля че го запазих драсни едно ЛС да ти го изпратя и да напишеш после работи ли или не...

За текущия проект го изгърмях вече. Питам за нови проекти евентуално.
Мерси за предложената помощ!
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Много е добра офертата. Пробвах и всичко е окей. Само трябва да се почака един два дни докато активират акаунта. Ако преди това кликнете на иконките за ваучери Ви блокират и връщат парите.
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Добре, а как се закупува за $9? Т.е взимаш си само домейн?
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Май вече facebook го махнаха?
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

и аз не го намирам това за facebook
 
От: $50 Кредит във Фейсбук, $50 в Yahoo и $100 в Adwords само за $9

Някой знае ли подобна оферта? Дори да не е толкова изгодна?
 

Горе