profitshare.bg

От: profitshare.bg

Колеги какви точки генерирахте в играта аз до тук съм с 146 като гледам тези на челните позиции какви продажби правят направя ми се струват доста не реални
 
От: profitshare.bg

Не се вижда класацията , ако не си регнат. Ето към днеска как изглежда - тоя първия отвя всички останали според мен.... точките се дават по 5 на продажба + 2 точки за лев от комисионната. Тези многото чакащи точки , като се платят от клиентите , отиват в печеливши. Аз все още съм с 0 точки , 30 място - не пише колко общо са регистрираните.

Има ли някой от форума в топ 10 ?
8321678J.png
 
Не се вижда класацията , ако не си регнат. Ето към днеска как изглежда - тоя първия отвя всички останали според мен.... точките се дават по 5 на продажба + 2 точки за лев от комисионната. Тези многото чакащи точки , като се платят от клиентите , отиват в печеливши. Аз все още съм с 0 точки , 30 място - не пише колко общо са регистрираните.

Има ли някой от форума в топ 10 ?
8321678J.png
100% има от тук, ама си мълчат. :) Програмата е нещо, което достига разбиранията ми за добра мрежа. ;)
 
От: profitshare.bg

Така, като ги гледам тия чакащите точки, тази която е на 4-то място много бързо може да стане 2-ра. Първия няма какво да го коментираме, няма мърдане от там. :D
 
От: profitshare.bg

Някой ползвал ли е тази рекламна мрежа, интересуваме как се конвертира в бг.
 
От: profitshare.bg

XML фийдовете ъпдейтват ли се или всеки път трябва да се генерира нов?
 
Re: От: profitshare.bg

XML фийдовете ъпдейтват ли се или всеки път трябва да се генерира нов?

Хм, това ще трябва да отговорят от там или някой, който вече го е интегрирал с някоя негова разработка - модул, плъгин. :) За коя система или нещо къстам ще го стрелваш?
 
От: profitshare.bg

Мога ли да се регистрирам като афилиейт с профил на фирма?
EDIT: да, видях в профила, че мога да сключа договор като фирма.

Не ми е ясно това в Общите условия защо им е и с каква трета страна ще споделят ЕГН-та:


11.2. Използвайки Услугата, Афилиатът изрично потвърждава, че:

a) за да използва Услугата, той/ тя се съгласява неговите/ нейните лични данни да бъдат обработвани, в това число и единния граждански номер (EГН), (т.е. да се съхранява, оповестява, предоставя на трети страни и т.н.), и че неговият/ нейният отказ личните му/ й данни да бъдат обработвани (да се съхраняват, оповестяват, предоставят на трети страни и т.н.) води до невъзможност да се използва Услугата;

б) с цел извършването на маркетингови услуги, той/ тя се съгласява неговите/ нейните лични данни да бъдат обработвани, в това число и единния граждански номер (EГН), (т.е. да се съхранява, оповестява, предоставя на трети страни и т.н.), и че неговият/ нейният отказ личните му/ й данни да бъдат обработвани (да се съхраняват, оповестяват, предоставят на трети страни и т.н.) води до невъзможност да се използва Услугата.
 
Последно редактирано:
От: От: profitshare.bg

Мога ли да се регистрирам като афилиейт с профил на фирма?
EDIT: да, видях в профила, че мога да сключа договор като фирма.

Не ми е ясно това в Общите условия защо им е и с каква трета страна ще споделят ЕГН-та:


11.2. Използвайки Услугата, Афилиатът изрично потвърждава, че:

a) за да използва Услугата, той/ тя се съгласява неговите/ нейните лични данни да бъдат обработвани, в това число и единния граждански номер (EГН), (т.е. да се съхранява, оповестява, предоставя на трети страни и т.н.), и че неговият/ нейният отказ личните му/ й данни да бъдат обработвани (да се съхраняват, оповестяват, предоставят на трети страни и т.н.) води до невъзможност да се използва Услугата;

б) с цел извършването на маркетингови услуги, той/ тя се съгласява неговите/ нейните лични данни да бъдат обработвани, в това число и единния граждански номер (EГН), (т.е. да се съхранява, оповестява, предоставя на трети страни и т.н.), и че неговият/ нейният отказ личните му/ й данни да бъдат обработвани (да се съхраняват, оповестяват, предоставят на трети страни и т.н.) води до невъзможност да се използва Услугата.

Имаме нужда от единния граждански номер (ЕГН) на афилиатите, за да можем да обработим и изплатим натрупаните комисионни, както и да го предоставяме на съответни държавни органи, когато удържаме данъци и такси.
 

Горе