profitshare.bg

От: profitshare.bg

1 програма - емаг с 3% комисионна, доста грешки по текстовете, самата дума афилиати ми е странна, както и странния абзац "Ще бъдеш логиран в новия си акаунт", при положение, че комисионните се изплащат на продажба, това валидиране на сайтовете е абсолютно излишно презастраховане, което примерно мен ме дразни.
 
От: profitshare.bg

Случайно видях програмата вчера - регистрирах се, защото ми трябваше точно такова нещо, с подобни продукти, които може да си избираш. Обадиха ми се лично да ми обяснят за програмата и да ми дадат насоки за по-добра ефективност, което ми направи добро впечатление. Като % комисионната също ми изглежда добре. Някои цени в ЕМАГ не са особено изгодни, но за някои продукти се намират (аз си ги подбирам). Като недостатък отчитам, че банерите и уиджетите им не са респонсив, което към момента ме спира да ги ползвам в сайта си.

Харесва ми платформата и информацията, която може да се получи като статистики и т.н. от нея. Сега остава да разбера дали всичко се отчита точно, плащания и т.н...., но това ще отнеме доста време. Като обобщение - моето първо впечатление е добро, платформата предлага точно това, което отдавна търся и много богато разнообразие - в емаг има много, много неща за различни ниши. А за по-нататъшно впечатление, ще видим след време как ще е и дали ще изникне "дефект" в моите очи. :)
 
От: profitshare.bg

Случайно видях програмата вчера - регистрирах се, защото ми трябваше точно такова нещо, с подобни продукти, които може да си избираш. Обадиха ми се лично да ми обяснят за програмата и да ми дадат насоки за по-добра ефективност, което ми направи добро впечатление. Като % комисионната също ми изглежда добре. Някои цени в ЕМАГ не са особено изгодни, но за някои продукти се намират (аз си ги подбирам). Като недостатък отчитам, че банерите и уиджетите им не са респонсив, което към момента ме спира да ги ползвам в сайта си.

Харесва ми платформата и информацията, която може да се получи като статистики и т.н. от нея. Сега остава да разбера дали всичко се отчита точно, плащания и т.н...., но това ще отнеме доста време. Като обобщение - моето първо впечатление е добро, платформата предлага точно това, което отдавна търся и много богато разнообразие - в емаг има много, много неща за различни ниши. А за по-нататъшно впечатление, ще видим след време как ще е и дали ще изникне "дефект" в моите очи. :)

+1 От няколко дни ги ползвам, споделям същите позитивни впечатления. Конверсията засега държи 2%, за интересуващите се. Доста детайлна статистика и добри промо тулове. Ще видим как ще са и занапред.

В сравнение с affiliateforme - и там имаше техника - за месец имах само една продажба... Тук на 52-тия клик регистрирах първата. Разнообразието е супер голямо и ако имате примерно Openx може да си правите разни елементарни банери и със директните линкове от системата да въртите по-голямо разнообразие.
 
Последно редактирано:
Re: От: profitshare.bg

+1 От няколко дни ги ползвам, споделям същите позитивни впечатления. Конверсията засега държи 2%, за интересуващите се. Доста детайлна статистика и добри промо тулове. Ще видим как ще са и занапред.

Като чета какво се пиша съм доста оптимистично настроен. Много се радвам, че така вървят нещата при вас. Ако дадете и още информация, ще е супер. Все се надявах и някой техен представител да даде повече детайли около афилиейт мрежата. ;) Защо? Защото такова нещо е нужно и сайтовете имат нужда от него. Да, сигурно сме малък пазар, но изборът на мрежа е важно за всеки, защото всеки търси алтернативи, не само на рекламните платформи, но и за афилиейт платформите, които иска да смени.

Пожелавам на компанията силно и дори агресивно развитие - да се напълни с много афилиейти и рекламодатели. И нека всеки, който е част от тях да ни държи информирани какво се случва, какво добавят като новости и всичко нужно, което трябва да се знае. :)

Още някой да сподели интересни неща около тях.
 
От: profitshare.bg

+1 От няколко дни ги ползвам, споделям същите позитивни впечатления. Конверсията засега държи 2%, за интересуващите се. Доста детайлна статистика и добри промо тулове. Ще видим как ще са и занапред.

Тези 2% кликове ли са или продажби?
 
От: profitshare.bg

И на мен ми се обадиха скоро след регистрирането. Изглеждат доста сериозни, ще видим след време :)

Само едно нещо не мога да разбера - мога ли от някъде да видя от кои сайтове са ми посещенията. Тъй като съм регистрирал 2-3 сайта, иска ми се да видя от къде идва трафика... Търсих, но не намерих такъв репорт. Някой колега да е повече запознат?
 
От: profitshare.bg

Ами общо взето обаждането беше информационно - питаха ме дали имам някакви проблеми със системата, някакви предложения и въпроси по нея...

Също така ми обясниха, че widget-те в системата работят на принципа подобно на гугъл рекламите - прихваща от какво се интересува клиента и му предлагат такива стоки. Което е добре. Засега не съм ги изпробвал, но в скоро време мисля да пробвам да поставя на някой сайт - може пък да има ефект.

Оведомиха ме и че водят преговори с още няколко рекламодателя.
 
От: profitshare.bg

Да се похваля и аз с първата си продажба. 42 посещения на статията, където е линка и 18 клика на самия афф линк. Комисионна 4,50 лв. Мисля че е доста добро начало. :)
 
Re: От: profitshare.bg

Да се похваля и аз с първата си продажба. 42 посещения на статията, където е линка и 18 клика на самия афф линк. Комисионна 4,50 лв. Мисля че е доста добро начало. :)

Айде честито от мен и ти пожелавам още много по толкова. Доста добра начало. Конверсията гледам е добра, но и доста филтриран трафик вкарваш с тази статия сигурно. ;) Бих изчистил конверсията на статията, да скочат на поне на 70% CTR на афф. линка. ;)
 
От: profitshare.bg

Да се похваля и аз с първата си продажба. 42 посещения на статията, където е линка и 18 клика на самия афф линк. Комисионна 4,50 лв. Мисля че е доста добро начало. :)

Бравос, моята първа комисиона беше 15 лв (телефон за 500 лв), така че хляб има, стига таргетирането да е правилно, но има стоки за всякакъв вкус, а се очакват нови търговци и още продуктови гами.
 

Горе