profitshare.bg

От: profitshare.bg

Продажбата трябва да се отразява автоматично на момента, в който клиента натисне поръчай.

После може да бъде отказана или одобрена.
 
От: profitshare.bg

Как ме сетихте, имам един плъгин за WP който работи с XML фийда на профисхаре, някой да си търси такъв?
 
От: profitshare.bg

Мисля че е веднага поне при мен съм забелязал че веднага се отразява защото мой приятели са поръчвали през мен и веднага ми ги отразява
 
От: profitshare.bg

Мерси за отговорите.
 
Последно редактирано:
От: profitshare.bg

Някой има ли проблеми с генерирането на линкове? Пробвах VmZona и Kalapod, линка си се генерира, но води към страница с грешки, а не към съответен продукт. Пратих запитване, още си чакам отговор. Друг с такъв проблем да има?
 
Re: От: profitshare.bg

Някой има ли проблеми с генерирането на линкове? Пробвах VmZona и Kalapod, линка си се генерира, но води към страница с грешки, а не към съответен продукт. Пратих запитване, още си чакам отговор. Друг с такъв проблем да има?

Предполагам скоро ще решат проблема от при тях. Надявам се да се включат също така. :)
 
От: Re: От: profitshare.bg

Предполагам скоро ще решат проблема от при тях. Надявам се да се включат също така. :)

Разбрах се с тях, но определено има някакъв проблем, щото от 2-3 дни все имам някакви проблеми с линковете и препращат към 404 стр. Предполагам, че скоро ще го решат.

Но поне са разбрани и отзивчиви. :)
 
Re: От: Re: От: profitshare.bg

Разбрах се с тях, но определено има някакъв проблем, щото от 2-3 дни все имам някакви проблеми с линковете и препращат към 404 стр. Предполагам, че скоро ще го решат.
Да, няма начин да не го решат.
Но поне са разбрани и отзивчиви. :)
Определено са супер разбрани и отзивчиви. :) Дано да е все така, да върви бизнеса. :)
 
Хората от там са читави. Гледам добре се развиват и им пожелавам все така да го правят. Дано и скоро успеят да ударят голям брой афове и търговци. Братята румънци не си губят времето. :)
 
От: Re: profitshare.bg

Хората от там са читави. Гледам добре се развиват и им пожелавам все така да го правят. Дано и скоро успеят да ударят голям брой афове и търговци. Братята румънци не си губят времето. :)

Малко извън темата, но с Емаг ми направи добро впечатление, сега ПрофитШеър, в смисъл румънците си знаят работата от това, което виждам. Ся друг е въпроса какво е обслужването тук в бг и до колко са реални промоциите (за емаг говоря) и т.н., обаче откъм реклама, развитие и продажби - еваларката и на двете фирми. Кадърно си вършат работата. Така се прави конкуренция. Не само да имаш еди-къв си бюджет, а се иска и креативност малко. :)
 
От: profitshare.bg

В момента търговците са : retail: 1, мода - 8, IT/PC - 1, Бебета - 1. Като разбира се eMag е водещ като разнообразие на артикули, познаваемост и реклама навсякъде в нет, ТВ, радио и т.н.
 
От: profitshare.bg

От утре започвам да промотирам emag. До момента промотирах само vmzona като най-вървежни са секс артикулите. Скъпи са, комисионните са по 12% и на продажба по 20 лева средно взимам. За жалост нещо продажбите намаляха и ще пробвам с продуктите на emag да видим там как ще е. За о6.2о15 генерирах 10 000 клика от които комисонните бяха над 2 хиляди лева. С емаг единствено ме притеснява процента който е доста нисък.
 
Re: От: profitshare.bg

От утре започвам да промотирам emag. До момента промотирах само vmzona като най-вървежни са секс артикулите. Скъпи са, комисионните са по 12% и на продажба по 20 лева средно взимам. За жалост нещо продажбите намаляха и ще пробвам с продуктите на emag да видим там как ще е. За о6.2о15 генерирах 10 000 клика от които комисонните бяха над 2 хиляди лева. С емаг единствено ме притеснява процента който е доста нисък.

Бате, това, че е нисък Ок, но ако компенсираш с количество, няма да е зле. Колко по-нисък да е? Интересно ми е, едвали ще е под 5-8%.
 
От: Re: От: profitshare.bg

Бате, това, че е нисък Ок, но ако компенсираш с количество, няма да е зле. Колко по-нисък да е? Интересно ми е, едвали ще е под 5-8%.

3% e комисиона от емаг.
 
От: Re: От: Re: От: profitshare.bg

Малееее, ама говорим за фотоапарати, табелти, телефони и такива неща, нали?

Да. Освен това те акцентират върху евтината стока.
 
Re: От: Re: От: Re: От: profitshare.bg

Да. Освен това те акцентират върху евтината стока.

Да, ясно. Това е голям проблем на всеки онлайн бизнес - да комбинираш афилиейт програма с ниски цени, но това е положението. За сметка на това пък си предпочитан ресурс за пазаруване, което горе-долу (ама наистина горе-долу) компенсира и ниските комисионни. ;)
 
От: Re: От: Re: От: Re: От: profitshare.bg

Да, ясно. Това е голям проблем на всеки онлайн бизнес - да комбинираш афилиейт програма с ниски цени, но това е положението. За сметка на това пък си предпочитан ресурс за пазаруване, което горе-долу (ама наистина горе-долу) компенсира и ниските комисионни. ;)

Е не знам при другите как е, обаче аз като наблягам на техниката, хората търсят повече евтиното (което не е добре за афилиатите :D ) В смисъл гледат да купят евтини телефони примерно - някви по 100-200лв и трудно да се излъжат някакъв по-скъп. А при положение, че на 100,00лв комисиона е 3 - малко еФтино иде, но пък в сравнение с печалба от PPC е много по-добър вариант.
 
Re: От: Re: От: Re: От: Re: От: profitshare.bg

Е не знам при другите как е, обаче аз като наблягам на техниката, хората търсят повече евтиното (което не е добре за афилиатите :D ) В смисъл гледат да купят евтини телефони примерно - някви по 100-200лв и трудно да се излъжат някакъв по-скъп. А при положение, че на 100,00лв комисиона е 3 - малко еФтино иде, но пък в сравнение с печалба от PPC е много по-добър вариант.

Ее, как бе. Мои приятели са си купували много дебели фотоапарати, телефони от там. Дори телевизори. Но това може да е по-рядко, от тези с тънките телефони, просто вие афовете на програмата знаете по-добре. :)

Иначе това с каква конверсия се получават тия 3 лева, защото каза, че е по-силно от PPC-то, може би имаш предвид Google–кото. ;)
 

Горе