Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

uni-web

Well-Known Member
Няма да пиша много само ще покажа два факта:

1.

[video=youtube;04uBUYD7Xws]https://www.youtube.com/watch?v=04uBUYD7Xws[/video]


2.

[video=youtube;U5HG3Z1jL2c]https://www.youtube.com/watch?v=U5HG3Z1jL2c[/video]
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Само ми кажи за какво да гледам 35 минути видеа отностно глупости? Как може да си губиш така времето?

Следващия път, като се чудиш, що банковата сметка е празна, не обвинявай ГЕРБ, обвинявай себе си, защото не действаш, ами се занимаваш с глупости... идиот!
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Ти, ако искаш ги гледай бе акъл мен не ми пречи да слушам и да работя тъпак прост. За мойта банкова сметка не се притеснявай нито я знаеш нито ще я разбереш.
Аман от герберски калъфи!!!
Само ми кажи за какво да гледам 35 минути видеа отностно глупости? Как може да си губиш така времето?

Следващия път, като се чудиш, що банковата сметка е празна, не обвинявай ГЕРБ, обвинявай себе си, защото не действаш, ами се занимаваш с глупости... идиот!
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Ти, ако искаш ги гледай бе акъл мен не ми пречи да слушам и да работя тъпак прост. За мойта банкова сметка не се притеснявай нито я знаеш нито ще я разбереш.
Аман от герберски калъфи!!!

Не съм от ГЕРБ ама съм виждал, че хейтиш за тях. Както и съм виждал постове, където си писал, че си финансово затруднен. Така че картината ми е ясна и си нервен, защото ти казвам истината, която ти самия на себе си не искаш да признаеш.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

И в крайна сметка това от темите тип "уни" ли е или и има и логика някаква?
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Уни съгласен съм @bed, много си губиш времето за тотални глупости - по малко хленчене и такива теми, в които честно не разбирам какъв е смисълът и повече работа за създаване на активи.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Какво се дереш сега, да съм ти искал пари или нещо? Какво ми е положението си е мое, както и кой какво прави.

Същото важи и за блекито, а хейтърчето ъпхеро, да си гледа работата, темата не е за малоумни хора!

Не съм от ГЕРБ ама съм виждал, че хейтиш за тях. Както и съм виждал постове, където си писал, че си финансово затруднен. Така че картината ми е ясна и си нервен, защото ти казвам истината, която ти самия на себе си не искаш да признаеш.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Уни, просто по някой път ставаш грозна гледка, но щом така искаш да си твоя воля - за жалост личните неуспехи не ги адресираш правилно, но сме във форум и всеки има право да дълбае дъното или да кове висоти.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

АААААААА, сигур само хора с икю над 100 ще разберат темата.
Инак вместо да се дървиш можеше на 2/3 да обясниш за какво иде реч, някои хора нямаме време да гледаме клипове или още по-малко телевизия.
Ама ти нарочно го правиш, искаш да се чувстваш жертва.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

10 поста и никой още не е загрял за какво става дума
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Уни-уеб - интелигента на форума!
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Какво и е грозно на гледката сега, това, че явно съм показал как се местят герберските журналя в нова ли?
Е, това , ако е смешно сори, ама на мен не ми е смешно, щото мразя продажни мутри и лизачи на д....
Уни, просто по някой път ставаш грозна гледка, но щом така искаш да си твоя воля - за жалост личните неуспехи не ги адресираш правилно, но сме във форум и всеки има право да дълбае дъното или да кове висоти.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

За разлика от теб!
Уни-уеб - интелигента на форума!
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Защо да съм жертва, оставил съм го всеки сам да си прецени, какво жертвено съм направил, че съм пуснал темата за една минута, или че съм драснал няколко коментара за 1?
АААААААА, сигур само хора с икю над 100 ще разберат темата.
Инак вместо да се дървиш можеше на 2/3 да обясниш за какво иде реч, някои хора нямаме време да гледаме клипове или още по-малко телевизия.
Ама ти нарочно го правиш, искаш да се чувстваш жертва.
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Какво и е грозно на гледката сега, това, че явно съм показал как се местят герберските журналя в нова ли?
Е, това , ако е смешно сори, ама на мен не ми е смешно, щото мразя продажни мутри и лизачи на д....

На кой му пука за шибания герб? Говорим за бизнес, твоя не върви, не защото герб са на власт, а защото си губиш времето с ютуб клипчета и политика, вместо да работиш върху бизнеса си.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Уни-уеб - интелигента на форума!
Грешка, Уни-жертвата на форума. На него Боко му завидя на трафика и каза на Гугъл да го пореже и затова сега му е сърдит.
Ама то как да не завиди на UNI WEB MEDIA GROUP:
//малко цензура да не се сърди унито
все красиви и полезни сайтове. Разнообрази и ретро дизайни от 90-те. Еххххх, почнах и аз да завиждам.
Смислени домейни, лесно запомнящи се.
 
Последно редактирано:
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Какво и е грозно на гледката сега, това, че явно съм показал как се местят герберските журналя в нова ли?
Е, това , ако е смешно сори, ама на мен не ми е смешно, щото мразя продажни мутри и лизачи на д....

Явно не си разбрал - говорих за драмите ти. А иначе любимеца ти Орешарски беше причината да отидат в Нова, но това е стара история не знам защо така е актуална за теб?
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Хммм, аз се чудя кой тарикат все следи всичко което правя, а то ти си бил.
Ако искаш завиждай , ако искаш си гледай твоите боклуци хич не ми пука за теб.
Колкото до сайтовете ми никой не ти е позволил да ги споделяш, който има желание може сам да си разбере.

Искам редакция и тренето им веднага, иначе ще се оплача на админите и ще те репортна веднага ясен ли съм достатъчно!!!!

Грешка, Уни-жертвата на форума. На него Боко му завидя на трафика и каза на Гугъл да го пореже и затова сега му е сърдит.
Ама то как да не завиди на UNI WEB MEDIA GROUP:

все красиви и полезни сайтове. Разнообрази и ретро дизайни от 90-те. Еххххх, почнах и аз да завиждам.
Смислени домейни, лесно запомнящи се. Как да не запомниш bgmdb.com - бгмдб точка ком.
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Смукни един валериан да не ти стане лошо. Щом не искаш да ти се виждат сайтовете има 1000 начина. Намери един мой? Освен тези в подписа ми.
Хммм, аз се чудя кой тарикат все следи всичко което правя, а то ти си бил.
Ако искаш завиждай , ако искаш си гледай твоите боклуци хич не ми пука за теб.
Колкото до сайтовете ми никой не ти е позволил да ги споделяш, който има желание може сам да си разбере.

Искам редакция и тренето им веднага, иначе ще се оплача на админите и ще те репортна веднага ясен ли съм достатъчно!!!!
 

Горе