Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Откланяме се от важния въпрос, който е, защо уни не работи, а си губи времето с глупости?
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Ако исках да ги вижда някой щях да съм ги показал, не си искал разрешение от мен!!!
Смукни един валериан да не ти стане лошо. Щом не искаш да ти се виждат сайтовете има 1000 начина. Намери един мой? Освен тези в подписа ми.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Напротив, уни работи от 5 сутринта!!! И стига си ме обсъждал, моя живот не е твоя работа!
Откланяме се от важния въпрос, който е, защо уни не работи, а си губи времето с глупости?
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Откланяме се от важния въпрос, който е, защо уни не работи, а си губи времето с глупости?
Тук писах защо не работи:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57805&p=666013&viewfull=1#post666013
От тогава е като мишо шамара има фобия от ГЕРБ.
За нея лек още не е открит.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Напротив, уни работи от 5 сутринта!!! И стига си ме обсъждал, моя живот не е твоя работа!

Да гледаш клипчета в ютуб и да пишеш по форума не е работа.

@уп, това за шамара си е така. :lol:
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Уни бате, що се палиш. Такъв ли си и офлайн? От майтап или съвет не отбираш? Такива хора не ги разбирам. Излез и обори човека отсреща щом смяташ, че си прав. Толкова ли е трудно?
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Благодаря!!!
 
Последно редактирано:
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Казах ти не искам да ми са сайтовете в форума!!! Имам си причини поради които не желая, за това и съм ги махнал от подписа си. Ти като си ги знаеш знай си ги.
Уни бате, що се палиш. Такъв ли си и офлайн? От майтап или съвет не отбираш? Такива хора не ги разбирам. Излез и обори човека отсреща щом смяташ, че си прав. Толкова ли е трудно?
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Оправи файла, не работи
Айде, да сте спокойни оставям ви в:

attachment.php


Виж файлът 11625
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Изведнъж ми се догледа драмата ''Многострадална Геновева'' и ми се доядоха палачинки:)
 
От: От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Явно не си разбрал - говорих за драмите ти. А иначе любимеца ти Орешарски беше причината да отидат в Нова, но това е стара история не знам защо така е актуална за теб?



Това не е вярно. Ореха беше достатъчно тъп, за да се остави да изглежда като виновен - истинската причина е, че НОВА изсмука точните кадри от БТВ, а не, че в БТВ са ги изгонили. Унито поне тук е прав.
 
От: Как се обръщя палачинката, или какво се случи с нова!

Тук писах защо не работи:
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=57805&p=666013&viewfull=1#post666013
От тогава е като мишо шамара има фобия от ГЕРБ.
За нея лек още не е открит.
Не е така, Мишо лекето си взе парите и вече няма фобия от Герб. Е днеска го гледах - бил в САЩ и имал фирма за камиони. Тая фирма Орехчо я плати , а мишо се правеше на маймуна покрай бабите на НДК.
 

Горе