JP за трепане!

leonssss

Well-Known Member
Абе тези Джипалници не дават никви направления.С години едно направление не съм му взел сега реве нямало края на месеца е.Тези направления как им ги раздават!
 
От: JP за трепане!

Какво имаш в предвид пот JP?
 
От: JP за трепане!

Трябваше да напише може би Джипитата за е***е за да стане по-ясно, но според мен и те не са виновни, въпреки, че понякога действително се правят на луди.
 
От: От: JP за трепане!

Ясно, абе и аз така си помислих, но да си попитам като не съм сигурен.
Трябваше да напише може би Джипитата за е***е за да стане по-ясно, но според мен и те не са виновни, въпреки, че понякога действително се правят на луди.
 
Лимитите им май са на три месеца, не на месец. Тоя нещо те е преметнал според мен.
 
От: JP за трепане!

Поразпитах направленията им ги дават за три месеца.Преди е било за един месец.Значи направленията се дават според пациентите дето облужва.За хронично болните за тях отделни бройки.Ако вземем че Джипито са му дали 100направления,той гледа да ги кътка и дава на познати,ако изчерпа 100те направления има право на още 10%.След като изчерпа и тези всички други нсправления Джипито плашал от джоба си на НЗОК.Затова никой не смеел да превиши направленията.ЕГА СИ И ЗДРАВНОТО УПРАВЛЕНИЕ!Значи човек редовно плащаш си таксите не може да му дадат направление.Чух и друго публична тайна била Джипитара да спестяват наюравления от дадените им за премии.Пример100 направления дал само 80 останалите 20 получава премия за тях.Москов да не реве как да вземе от безработните 15години назад таксите,а да оправи този проблем.НАВСЯКЪДЕ В ЕВРОПА БЕЗРАБОТНИТЕ НЕ ПЛАЩАТ.В конституцията на БЪЛГАРИЯ пише безплатно ьдравно осигуряване за българските граждани
 
Последно редактирано:
От: JP за трепане!

Миналата година беше последно, когато ходих при моето GP (Гошо от Почивка :D ) и не ми даде. Бях бесен, та добре че имам познати лекари, които да ми помогнат. По принцип и аз доколкото знам им дават направления за месец. Това за три месеца са протоколите за лекарства, изцяло или частично заплащани от НЗОК, демек като цяло за хронично болните. Но може и да греша де, или да са сменили скоро системата.
 

Горе