Да одобря ли facebook.com в притежавани сайтове в Adsense аканута ми?

mnnedialkov

Member
Вече от месец, Adsense ме предупреждава, че имам показвания на мои реклами в домейна facebook.com и в частност m.facebook.com и ме приканва да го вкарам в притежавани!
И наистина има разлика м/у общият брой импресии според броячите и броят на показванията според Adsense, а покритието на рекламите е почти 100%
И по мои изчисления, не малко показвания имам на домайна m.facebook.com(около 5-6к импресии дневно)

Въпросът ми е, дали ще имам проблеми с Adsense, ако одобря този домейн да показва мои реклами и да ми носи реално приходи!
Дали може да ми деактивират акаунта, защото все пак не е моя собственост този домейн?!
 
Последно редактирано:
От: Да одобря ли facebook.com в притежавани сайтове в Adsense аканута ми?

Вече от месец, Adsense ме предупреждава, че имам показвания на мои реклами в домейна facebook.com и в частност m.facebook.com
И наистина има разлика м/у общият брой импресии според броячите и броят на показванията според Adsense, а покритието на рекламите е почти 100%
И по мои изчисления, не малко показвания имам на домайна m.facebook.com(около 5-6к импресии дневно)

Въпросът ми е, дали ще имам проблеми с Adsense, ако одобря този домейн да показва мои реклами и да ми мои реално приходи!
Дали може да ми деактивират акаунта, защото все пак не е моя собственост този домейн?!

Има доста теми за чичо Гошо, че е непредвидим и си прави квото си иска, аз лично не бих рискувал щом и даже ме предупреждава, но това си е мое лично мнение :)
 
От: Да одобря ли facebook.com в притежавани сайтове в Adsense аканута ми?

И как по-точно се случва тая магия? Нали знаеш, че айфреймовете в адсенс са забранени. Не одобрявай нищо според мен.
 
От: Да одобря ли facebook.com в притежавани сайтове в Adsense аканута ми?

Мерси много за бързите отговори - няма да го одобря! :)
 
От: Да одобря ли facebook.com в притежавани сайтове в Adsense аканута ми?

Подобре Немой, поради 1000 и 1 причини. :)
 
От: Да одобря ли facebook.com в притежавани сайтове в Adsense аканута ми?

Това, че G ти предлага да нарушиш договора не е нарушение на договора (от страна на G), но ще бъде нарушение на договора (от твоя страна), ако направиш това, което ти предлага.

На печелившите - честито!
 

Горе