Какво мислите за този учител

От: Какво мислите за този учител

Изгледах клипчето, този човек е неуравновесен психически и определено не ми бих си поверил децата да ги обучават подобни кукувци с неизживяно детство.
 
От: Какво мислите за този учител

Изгледах клипчето, този човек е неуравновесен психически и определено не ми бих си поверил децата да ги обучават подобни кукувци с неизживяно детство.
ПС. само му погледнете косата, тоя не се е къпал от седмици, каносана е от мръсотия косата му и нещо му лази в главата определено. Този е направо за лудницата, зарибява децата с налудничовото си поведение. Определено трябва да го разкарат от там.
 
От: Какво мислите за този учител

ПС. само му погледнете косата, тоя не се е къпал от седмици, каносана е от мръсотия косата му и нещо му лази в главата определено. Този е направо за лудницата, зарибява децата с налудничовото си поведение. Определено трябва да го разкарат от там.

ХАхахахахаха и на мен ми заприлича на някакъв монах отшелник, определно човекът е леееееко побъркан.
 
От: Какво мислите за този учител

Човекът доброволно си върши работата с много желание и въображение. Явно изобщо не е наред. Нормалното поведение за един учител е да преподава отегчен, като не забравя при всеки удобен случай да натяква на учениците колко ниска му е заплатата.
 
От: Какво мислите за този учител

Аз имах 2ма подобни в университета по java и 1 асистент по математика. Така се схваща много лесно. Това им е лека особеност на много математици и програмисти, явно защото се занимават с абстрактни неща, изглеждат леко странни, но всъщност са си нормални и страшно креативни, просто имат тази вродена особеност на поведението и леко специфично свиват очите на моменти
 
От: Какво мислите за този учител

Не одобрявам практиката с балона, но като изключим това не виждам друг проблем. Човекът е по-умен и по-креативен от повечето, които срещам всеки ден (и от тези, които са с идеално поддържани коси).

Темата не е ли за секция офтопик?
 
От: Какво мислите за този учител

Много интересен даскал. Човек, който със сигурност ще бъде запомнен от хлапетата. Вдъхновява и провокира тип мислене, кото е точно програмистко. Пича няма нищо общо със сухарите в средните училища и гимназиите. Бих се радвал децата ми да учат при такъв човек.
Дай Боже повече такива вдъхновени даскали на тая държава!
 
От: Какво мислите за този учител

Пълен олигофрен, искал да го чувстват като приятел, да му говорят на ти и прочее простотии. Нагледал съм се на подобни глупости и като бях ученик, и като бях студент. Твърдо съм за това да има уважение към учителя, той не ти е приятел, не ти е равен и трябва да ти е за пример. Отделно, прилича на клошар. Само като го гледам ме хваща гнус.
 
От: Какво мислите за този учител

Това за уважението трябва да го има наистина, външния вид също трябва да е на малко по-добро ниво, но иначе го удобрявам като методи, точно провокира програмисткото мислене и обяснява така, че да схващат бързо децата
 
От: От: Какво мислите за този учител

Пълен олигофрен, искал да го чувстват като приятел, да му говорят на ти и прочее простотии. Нагледал съм се на подобни глупости и като бях ученик, и като бях студент. Твърдо съм за това да има уважение към учителя, той не ти е приятел, не ти е равен и трябва да ти е за пример. Отделно, прилича на клошар. Само като го гледам ме хваща гнус.
Да, така, учителят се забива в мозъка на детето за цял живот, такива луди определено не искам да правят спомени на децата ми...
 
От: Какво мислите за този учител

Жалко, че си толкова посредствен.
Звучите ми като хора, които все още наричат полицията милиция, които не осъзнават, че уважението не се изгражда чрез биене с пръчка и теглене на уши, а именно с нестереотипизирани отношения, които със сигурност са доста по-полезни и дори нужни в образователната система от метода на уважение, които вие явно харесвате.

Тези деца знаят какво е променлива! Моята учителка по информационни си преряза гърлото (това не е някаква метафора, самата истина е, за съжаление) 1 година преди да завърша. Би ли си "дал" децата на нея? Имаше страхотно поддържана прическа...
 
От: Какво мислите за този учител

Бас държа, че този преподавател е сред най-уважаваните от учениците в това училище. Аз лично имам най-голямо уважение към учителите, които умеят да общуват и да предизвикват интерес към предавания материал. Тогава се научават най-много неща и от училището има полза. С какво ще заслужи уважението ми един костюмиран тъпак, който гледа отвисоко и е толкова скучен, че само като го видиш да се задава и веднага ти се доспива? Какъв пример може да даде такъв човек?
 
От: Какво мислите за този учител

Истината е, че този "уръфляк" създава шампиони и медалисти по информатика, и че половината от националният отбор на Бг младша възрас са негови възпитаници. :clap:
 
От: Какво мислите за този учител

За какви университетски преподаватели говорите след като в клипа става въпрос за детска градина?
не съм гледал клипа, но предполагам Явор Никифоров е намерил начин по който да общува с децата - във вашите очи може да изглежда ненормален, но в очите на децата е най-добрия
той го прави за тях, ако беше преподавател в училище за умствено изостанали щеше да се държи по друг начин и т.н. Да си учител (особено на деца) е много трудна задача...

Иначе Явор Никифоров (стана) е известен с политическите протести.
 
От: Какво мислите за този учител

Имам честа да познавам лично Яшу. Човекът е уникален педагог. Може да изглежда по-странно от останалите, но че не е стабилен психически и пр. са пълни глупости. Изключително добър мотиватор е. Това е основнана му сила. Няма да забравя как преди две години започна да говори на тумбата хлапета след него какви изводи трябва да си направят от провала, как е важно да се кефят на това което правят и прочие. При което дойде колегата му , да го попита в колко часа ще ходят към хотела, този човек го изгони като мръсно коте и продължи речта си, като през цялото това време всичките 25 хлапета от 5 и 6 клас го слушаха без да кажат гък. Сигурен съм че ги мотивира жестоко. Посветил се е изцяло на подготовката в 5 и 6 клас, точно тогава когато се заражда интереса у един състезател. Ако не успееш тогава, по-нагоре съвсем няма да се оправиш. Всички медалисти на СМГ от световни състезания са минали през него. Яшу е едно от най-хубавите неща които може да се случи на децата ви, ако искат да се готвят по информатика от малки! Жалко, че не можете да го разберете.

Иначе да, беше доста активен по протестите, ама всеки си има страности и убеждения.
 
От: Какво мислите за този учител

Прекалено женствен е, не ме кефи. Училището би трябвало да подготвя за реалноста на живота, което е, че ти режат главата, ако не си внимателен. С такова поведение в бизнес среда ще те смажат на секундата.
 
От: Какво мислите за този учител

Не е женствен, а прилича на клошар или педофил. Отделно липсата на зъби в устата му ме навежда на подозрения относно използването на наркотици. Един учител не би трябвало да изглежда по този начин. Това, че успява да научи пето и шестокласници на нещо - ок, супер. Но не е нито единствения, който успява, нито единствения учител по информатика, който трябва да се дава за пример. Отделно, какво толкова го възхвалявате, все пак за петокласници си говорим, сложността на материала най-вероятно би го разбрало и кучето ми.

А това, че учениците му го наричат "Яшу" и го смятат за "готин" е толкова смешно, че немай къде. Аман от либеращини.
 
От: Какво мислите за този учител

Какви наркотици, какви глупости ????? Той не е учител, води единствено школи по информатика към СМГ. И не успява да ги научи на нещо, а успява да ги научи да мислят, да програмират. Ако кучето ти програмира евала. Когато аз започнах да се готвя за състезания от 20 човека останахме 2 след точно половин година. В друга школа, не съм от София. Така че това не е хапка за всеки. Намери си задачи за Е група и ги реши, дай ги на някой случаен петокласник и той да ги реши, посре ги дай и на кучето и тогава говори колко е сложно. Ако това си го научил в университета или пък сам като си бил по-голям е едно, но да го набиеш в главата на петокласник е съвсем друго. Онова шестокласниче което всички възхвалихте в другата тема може да ви каже какви са задачите и дали са лесни дори и за него. А пък ако Е група е лесна, дай нагоре да видим до коя ще ги решиш или на Д ще видиш зор, а С ще са непосилни.

Не е единствения който трябва да се дава за пример, ама са много малко. Мога да ги изброя в темата, ама не искам. Хората не го правят за едната слава.
 
От: Какво мислите за този учител

Казвам ти как изглеждат хората, които прекаляват с наркотиците - като тоя некъпан мърльо. Може да има знания, да има умение да научи децата, но цялостната му визия и дръжание са като либерален клошар, какъвто всъщност е. Аз не бих желал подобен некъпан субект да се доближава до децата ми. Учителят трябва да е за пример, и като визия, и като държание. Трябва да има дистанция между учител и ученик, която не трябва да се губи. Имах един такъв глупак в средното, накрая нае*а една от съученичките ми в 12 клас. Беше ни равен де, за това.
 

Горе