Най-добрите хостинг компании 2015

Най-добрите хостинг компании 2015


  • Общо гласове
    180
Статус
Not open for further replies.
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Не видях в анкетата никъде топхост, това някаква дискриминация ли е? Слагате цензура? Не Ви прави чест :D

Иначе съм доволен от суперхостинг и то много, но до един момент и всеки го знае кой е той, няма да им правя лоша реклама, за всеки малък сайт и подрастващ сайт са перфектни!

Доволен съм и от DigitalOcean и тях ги препоръчвам.

Не съм ползвал услугите на CooliceHost.com, но определено хибридите Ви изглеждат доста примамлеви и ако имам добра комуникация определено ще стана вас клиент и то близките дни :) (В първия момент в който ограниченията ми паднат, ще Ви пиша лично писмно г-н coolice)
 
Топхост се купи от Хост.бг, и съвсем стана мазаляк. ;) Не че са длъжни, но веднъж имах проблем с иморта на базата данни, от 100 случая там не се получи разбиаш ли. Та, оправиха я, защото нещо това им бе забило, но после си ми пуснаха линкове да си чета и да си се оправям. Можеха и да не го правят. Држа да отбележа, че може би в хост.бг все още има нещо читаво, но това закупуване на топхост тотално удариха дъното. ;) Топхост трябваше да един хостинг, който да си замине с Напстер, ICQ, Мирк и подобни, но с лошо, за разлика от другите. ;)

Иначе си имат теми тук във форума, може да си им пишеш там. Или имаш някакви лични въпроси? :) Успехи. ;)
 
От: Re: Най-добрите хостинг компании 2015

Топхост се купи от Хост.бг, и съвсем стана мазаляк. ;) Не че са длъжни, но веднъж имах проблем с иморта на базата данни, от 100 случая там не се получи разбиаш ли. Та, оправиха я, защото нещо това им бе забило, но после си ми пуснаха линкове да си чета и да си се оправям. Можеха и да не го правят. Држа да отбележа, че може би в хост.бг все още има нещо читаво, но това закупуване на топхост тотално удариха дъното. ;) Топхост трябваше да един хостинг, който да си замине с Напстер, ICQ, Мирк и подобни, но с лошо, за разлика от другите. ;)

Иначе си имат теми тук във форума, може да си им пишеш там. Или имаш някакви лични въпроси? :) Успехи. ;)

Не си прав да говориш лошо за топхост. Това са една стабилна и сериозна хостинг компания, на която бих доверил и най - важния си проект :D (Надявам се този път долавяш иронията, която не успя да уловиш в по - горния ми пост!)

Имах предвид че ще пиша на CooliceHost.com, не на топхост, който пак повтарям е прекалено стабилен и сериозен, за да е в анкетата, понеже слънцето ще залезе за другите :D
 
Re: От: Re: Най-добрите хостинг компании 2015

Не си прав да говориш лошо за топхост. Това са една стабилна и сериозна хостинг компания, на която бих доверил и най - важния си проект :D (Надявам се този път долавяш иронията, която не успя да уловиш в по - горния ми пост!)

Имах предвид че ще пиша на CooliceHost.com, не на топхост, който пак повтарям е прекалено стабилен и сериозен, за да е в анкетата, понеже слънцето ще залезе за другите :D

Аз и първия път те надуших, но реших, че мога да съм сериозен. Явно и аз не успях. ;)

Да, знам на кой ще пишеш, това го разбрах. На админчето. Иначе, ако ще пишеш на топхост предай им да ме цунат отзад и да си запалят сървърното дето е у мъзъта. ;) Иначе за топхост или само хубаво или нищо, като за мъртвите. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Само не и Host.bg‎! Когато се свържеш с тях по някакъв въпрос, повтарят едно и също и НИКОГА не отговарят на конкретния въпрос. Няма да коментирам, когато по тяхна грешка сайтът ни гърмеше непрекъснато и се наложи да го преместим. Една седмица ходене по мъките, крещят по телефона и не дават НИКАКВА имформация. Накрая спряха сайта посред бял ден и няма да спомевам за колко време за да го преместят. Преместването беше свързано със загуби, неприятни емоции при контакта с некомпетентен персонал, не добре свършена работа... По телефона ме заплашваха с нещо от сорта "Искате ли да ви го спрем сега, а? Иначе ще чакате когато стане!"... и го преместиха в най- неподходящия момент. БЯГАЙТЕ ХОРА!!! Ние за съжаление имаме договор с тях, може би затова е и това отношение... НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА ХОРОТО! Иначе може само да чакате да благоволят да си свършат работата за която сте платили. И няма да я свършат добре...
 
Имате договор. А като имате договор с тях, случайно някой от вас да си е сложил подписа под услугите им в този им вид. Ако да, загазили сте. Веднъж се случи да имам взимане даване с тях, покрай приятел, на който му качулих един елементарен сайт, за пръв път ми се случи базата да ми гърми, демек нищо да не се качи. Да, хелпнаха да се качи, но след това само бързо нагласих нещата и излезнах и му казах, че там не влизам повече, да се оправя. :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Лидерът CooliceHost не съм ползвал. Но на БГ пазара имам наблюдения, че SuperHosting се държат доста стабилно.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз лично съм много доволен от ICN. Фирмата, за която работех имаше договор с тях за 2 години и не сме имали никакви проблеми. Момчетата от съпорта са много точни, също така.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Имам няколко сайта на суперхост и съм доста доволен. Не са спирали, при проблем съпорта веднага отговаря и помага.
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Аз работех с icn много добра подръжка , много съм доволен :)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

ЗА хост в България съм твърдо за CooliceHost.com преди тях пробвах поне 93% от всички компании и мога да твърдя ,че с CooliceHost.com работата е най-лесна и когато имам проблем дори да не е свързан с хоста им те отново се отзовават и ми помагат да реша проблема си, което останалите ще кажат само не е наша работа и други подобни. Няма да сгрешите.

А да попитам за чуждестранен хост ,кой е по-добър от Hostgator и Bluehost става въпрос за сайт,който не е подходящ за CooliceHost.com иначе бих си ползвал тях за всеки сайт.
Bluehost го ползвах преди да мина на Coolice не останах с лошо впечатление , но комуникацията ми идва тегава. Чудя се пак при тях ли да поръчам или да тествам Гатора,но все пак ще съм благодарен да споделите мнение само хора,които са ги ползвали без гадатели моля!
Благодаря :)
 
С две ръце съм зад казаното. ;)

Ако мислиш, че комуникацията ти с Блухост е тегава, чакай да видиш как е при Хостгатора. Там от много време насам нивото е ниско. Аз дори преди 4 години си спомням, че хем и купиш скъпия VPS, хем дори не ти обръщат внимание. Да unmanaged бе, но като цяло положението и при шера беше зле. Но пробвай. Не ги гледай повече ревю сайтове, всички тия мишкарски сайтчета рекламират хостингите, които имат аф програма. Нито едно от "independent" ревютата им не става. Всичко е за комисионата. ;) Така, че чети форуми. Чувам добри неща за Сайтграунд, ако ще ползваш нещо навън. Или какво точно търсиш?
 
От: Re: Най-добрите хостинг компании 2015

С две ръце съм зад казаното. ;)

Ако мислиш, че комуникацията ти с Блухост е тегава, чакай да видиш как е при Хостгатора. Там от много време насам нивото е ниско. Аз дори преди 4 години си спомням, че хем и купиш скъпия VPS, хем дори не ти обръщат внимание. Да unmanaged бе, но като цяло положението и при шера беше зле. Но пробвай. Не ги гледай повече ревю сайтове, всички тия мишкарски сайтчета рекламират хостингите, които имат аф програма. Нито едно от "independent" ревютата им не става. Всичко е за комисионата. ;) Така, че чети форуми. Чувам добри неща за Сайтграунд, ако ще ползваш нещо навън. Или какво точно търсиш?

Благодаря за мнението. Значи мене ми трябва,като цяло хост за сайт за филми. В смисъл такъв ще си го карам по процедра да не качвам нищо на моя хост и прочие само да ползвам линкове от други сайтове и т.н , но и това не е много законно ,но пък за сметка на това всеки ден виждам по 50 сайта и никой не ги закача е те с какво са по умни от мен? И аз ще си направя,но знам че на колегите от Coolice няма да им допадне идеята и за това не искам да им цапам сървърите с подобни сайтове.

Явно ще пробвам пак на Блухоста ,че тия гатора ,като гледам как яко ги рекламират навсякъде ми се струва ,че са поредната марка ,която само я рекламират а всъщност е ла*но .... Лично мое мнение е ,че добрата марка няма нужда от постоянна реклама. Явно куцат от към клиентела а може и да се лъжа ,но питам защото не съм ги ползвал а е неприятно постоянно да сменяш хостове и да местиш данни .... като намерих coolice направо се родих преди това , кои ли не пробвах ОТВРАТ .... :D
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

За ".бг" сайтовете си ползваме хост.бг . ОТ 8 години сме им клиенти и сме много доволни, не сме имали нито един проблем с тях. Много бързо отговаря съпорт-а и са много отзивчиви.
Единствения им минус е, че всеки февруари, когато подновявам никога няма промоции :lol:
 
Нали знаеш, че от Хост.бг успяха да присъединията утайката на всички хостинг доставчици в БГ - топхост. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Предложете някой друг хост извън бг? Да е по-добър от Блухост или Хостгатора!?
ЗА сайт за онлайн филми в коя страна е най удачно да е хоста?
 
Виж SiteGround, не знам дали ще позволят такъв тип сайтове, но нищо не коства да ги пробваш. Чувал съм добри мнения за тях и честно казано те са Бг, но таргетират чужбина, което евалата. ;)
 
От: Най-добрите хостинг компании 2015

Засега поддържаме с брат ми един сайт, който е под хостинга на bluehost и нямаме от какво да се оплачем :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе