Партньорство за SEO инструменти

ninjaprog

Member
Здравейте колеги,

както предполагам сте наясно, повечето читави SEO инструменти като MajesticSEO не са съвсем евтини затова си мислех ако има съгласни да се комбинираме в използването им. Започнах темата конкретно за majestic, но съм отворен към всякакви предложения.

В момента си плащам Silver пакет, като реално почти не го използвам. В същото време не мога без него . Ако някой иска да се присъедини или пък е съгласен аз да се присъединя към ползването на неговия срещу някаква сума на месец нека ми пише на лично.
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Готина идея! Още едно доказателство, че SEO за 200 лева няма. Само абонамента ти за MOZ е 170 лева на месец, в най-добрия случай.
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Абсолютно да. Въпреки това можем да се опитаме да намалим разходите доколкото е възможно :)

Все пак смятам че SEO "one man army" няма. Трябва да си партнираме за линкове, инструменти и т.н.
 
От: Партньорство за SEO инструменти

MarketSamurai не ти ли дава пълен достъп до Majestic без месечна такса, а само еднократна за самата програма (която в момента е около 97$)?
Или искаш нещо по-конкретно, което не е достъпно от MarketSamurai?
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Основният, че и най-добрият - изобщо - инструмент се намира вътре в милиардите по милиарди невронни клетки в черепната ти кутия. Ако не си го утилизираш ( полезно употребиш ) докрай и отвъд дори, никой с нищо по никакъв начин не може да ти помогне, независимо от готовността да платиш ( част от ) цената, съпланетянино !
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Споделянето на тези инструменти не противоречи ли на техните TOS? Има голяма вероятност да блокират акаунтите.

Аз имам платен достъп то AHREFS който ползвам на 10% но ми трябва и си плащам като поп. MS не може да замени платен Majestic . Аз специално бях ги помолил да си ъпдейтнат малко софтуера (в който няма нова функционалност от много време) и те ми оговориха че биха се замислили само ако достатъчно на брой поребители поискат дадена функционалност - аз им предложих да вмъкнат данни и от ahrefs но никой не ме подкрепи (въпреки че тогава помолих доста народ а подкрепата реално е безплатна - просто кликаш на един линк и казваш защо го искаш - може да се генерира интерес и с някой бот предлопагам).

Бих споделил ahrfes ако има гаранция че няма да ме блокират. Официално ги попитах дали мога да разделя условно акаунта си на два с по малък лимит всеки и те ми отказаха (и с цялата си наглост ми предложиха TEAM plan).
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Неприятно е за жалост. Иначе бих гласувал в анкетата ако смяташ че ще има резултат.

За ahrefs може би бих се включил, но за жалост няма гаранция че няма да ти блокират акаунта... И все пак не ми се вярва.
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Основният, че и най-добрият - изобщо - инструмент се намира вътре в милиардите по милиарди невронни клетки в черепната ти кутия. Ако не си го утилизираш ( полезно употребиш ) докрай и отвъд дори, никой с нищо по никакъв начин не може да ти помогне, независимо от готовността да платиш ( част от ) цената, съпланетянино !

Ех че хубаво си го казал 8)
 
От: Партньорство за SEO инструменти

Ех че хубаво си го казал 8)

Много ми е любопитно уважаеми колеги sholding и SeoKungFu, как ще откриете и анализирате беклинковете на даден уебсайт (който не е ваш), без да използвате SEO инструменти. Разбира се може да използвате някаква Вуду магия или силно вътрешно чувство, но аз лично не притежавам такива сили.

Можете и сами да си напишете бот който да обхожда и анализира сайтовете, но май пак спада към инструментите. А и лично ще се впечатля ако го направите ;)
 

Горе