Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

garnet

Well-Known Member
Става дума за продман скрипта.
Ниска конкуренция, в адвордс цената ще е ниска. Предполагам под 10 ст за клик.
Изиадс искат 15ст за клик. Или 25ст за клик за банер. Обаче рекламите им вървят в олх. Както и на адвордс впрочем.
Та къде да пусна рекламата?
Какво трябва да знам?
 
От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

Естествено, че adwords е по-добрия избор, все пак са много по-голямата компания и се предполага, че по-лесно ще хванат интересите на потребителите и съответно ще покажат релевантни реклами, не да ти показват банера на някой, който си търси нещо коренно различно :0
 
От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

Не съм съгласен - малките компании винаги са по-склонни на компромиси. Аз например съм проявявал десетки пъти гъвкавост към своите клиенти, когато съм им продавал реклами.

Освен това като е малка компанията не означава, че не е софтуерно обезпечена, за да може да задоволи изискванията на клиента.
 
От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

Според мен ако рекламираш скрипта в olx , през EasyAds - ще ти премахнат рекламата много бързо.
 
От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

Не съм съгласен - малките компании винаги са по-склонни на компромиси. Аз например съм проявявал десетки пъти гъвкавост към своите клиенти, когато съм им продавал реклами.

Освен това като е малка компанията не означава, че не е софтуерно обезпечена, за да може да задоволи изискванията на клиента.

Е EasyAds не са чак толкова малка компания :) даже май са най-големите, когато става въпрос за България
 
От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

Аз не говорех конкретно за тях, защитавам малките компании по принцип. Но съм съгласен с теб.
 
Re: От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

Според мен ако рекламираш скрипта в olx , през EasyAds - ще ти премахнат рекламата много бързо.

Предполагам е така. То ако ползвам адуордс, пак би трябвало рекламата да се покаже на олх поради таргетирането на гугл. но олх пак могат да я забранят.
Всъщност в адуордс не можеш да избираш на кои издател да се върти рекламата, нали?
 
От: Къде да рекламирам? Adwords/easyads?

До сега да беше пробвал и на 2-те места, вместо да се чудиш. Пробвай и на 2-те места с по 20 лева да речем и виж къде резултатът е по-добър.
 

Горе