OC - доставка, количества

Alinka

Member
Здравейте,
при магазин на OC за доставка ми изписва "Еконт Експрес ООД: 0,00лв." може ли това изобщо да го няма, защото в случая е подвеждащо все едно е безплатна доставката.
Възможно ли е също да не въвеждам количества тъй, като при мен всичко е с поръчка и реално тези количества са измислени.
 
От: OC - доставка, количества

Ако използваш модула на еконт трябва да го настроиш за да показва правилно цената.
За количествата пишеш ги 999999 и няма да има проблем.
 
От: OC - доставка, количества

С количествата се оправих но тази цена за доставка не я искам. Нямам фиксирана цена за доставка тя се вижда чак като подготвям товарителницата. Но ако махна Еконта пък ми изписва, че не е посочен метод на доставка.
 
От: OC - доставка, количества

То нали това му е идеята на този модул да може лесно да подготвиш товарителница. Директно от опънкартата.
Или ако не го ползваш направо го махни и си настрой дефаутските методи на доставка..
 
От: OC - доставка, количества

Не може ли да го махна от тука и готово.

application/x-httpd-php flat.php
PHP script text
<?php
// Text
$_['text_title'] = 'Куриер';
$_['text_description'] = 'Еконт Експрес ООД';

пробвах не става
 
Последно редактирано:
От: OC - доставка, количества

При метод на доставка има два варианта Еконт и наложен платеж. Ако махна еконта и оставя наложения става ок обаче не намитам от къде да редактирам наложение платеж.
 
От: OC - доставка, количества

Смели хора сте да си връзвате БИЗНЕСА с разни модули на разни външни субекти. Като увисне субекта - падате и вие. Като решите да се разделите от субекта - той винаги оставя следи в сурс кода на целият ви бизнес и тези следи не се знае колко пари ще давате после за премахването им.
 

Горе